Články k osobnosti

Šípková Růženka

  princezna

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Šípková Růženka »
 

Švagrové Adamovská a Štěpánková »na útěku«: Na jevišti tekla krev!

 
Jako Šípková Růženka si připadala Jana Štěpánková (83). Na jevišti Divadla Ungelt dostaly se švagrovou Zlatou Adamovskou (58) pugéty růží a Jana se zranila o trn, takže tekla krev!
29.11.2017 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (454 článků) , Jana Štěpánková (104 článků) , Šípková Růženka (29 článků)

Nejdříve vykřikoval, že svého soupeře zničí! Grznár po 40 vteřinách v MMA usnul jako Šípková Růženka

 
V neděli se v pražské hale Královka odehrálo několik zápasů české ligy šampionů v MMA. Jednou z kontroverzí akce byl beze sporu youtuber Filip Grznár. Před svým zápasem všechny ujišťoval, že svého soupeře zničí. Jeho slovům nikdo moc nevěřil. Nakonec utrpěl prohru, když s ním Brazilec Charles Andrade vytřel oktagon...
26.06.2017 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Šípková Růženka (29 článků) , Filip Grznár (37 článků)

Kulhánek (ODS): Šípková Růženka ve vyloučené lokalitě

 
Před loňskými volbami do kraje kandidáti na hejtmana nešetřili sliby, jak zatočí s nepřizpůsobivými, zajistí efektivní vyplácení sociálních dávek, zredukují vyloučené lokality v kraji a zamezí obchodu s chudobou. Padali dokonce i názory, že náš kraj je celý vyloučenou lokalitou. K potřebným změnám prý využijí zákonodárné iniciativy, kterou krajům umožňuje zákon.
06.06.2017 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Šípková Růženka (29 článků)

Sněhurka, Popelka a Šípková Růženka prý kazí děti: Jsou genderově nevyvážené, samé smutné holčičky

 
Desetiletá školačka Jana se postavila organizaci Besip. Nelíbilo se jí totiž, že po složení zkoušek získá průkaz cyklisty. „Jak by se líbilo vám, kdybyste dostal průkaz cyklistiky?“ ptá se Jana ředitele. Upozorňuje tak na genderovou nevyváženost. Tématu se věnují Lidové noviny.
09.02.2017 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Šípková Růženka (29 článků)

Dívka (22) je jako Šípková Růženka! Usnula a spala 6 měsíců!

 
Beth Goodier (22) byla diagnostikována velmi zvláštní nemoc, které se říká Klein-Levinův syndrom neboli syndrom Šípkové Růženky. Na její 17. narozeniny usnula a vzbudila se až za půl roku.
06.12.2016 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Šípková Růženka (29 článků)

VIDEO Nikde žádná nenávist, všichni se milují. Dienstbierova Hate Free uspořádala písňovou soutěž, nad vítězem vám dojdou slova

 
Iniciativa HateFree Culture spadající na Úřadu vlády pod ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera (ČSSD) vyhlásila soutěž pro amatérské kapely. Nadané hudebníky z garáží po celé zemi vyzvala, aby složili nějakou píseň proti nenávisti, na potírání stereotypů spojených s Romy nebo na obhajobu práv sexuálních menšin. A jak to dopadlo? Policista předává v klipu k písni kytičku muslimské dívce a holohlavý mladík představující zřejmě skinheada se líbá se svým romským přítelem tak intenzivně, že jim i Šípková Růženka či Sněhurka mohou jen tiše závidět romantickou chvilku.
17.05.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Šípková Růženka (29 článků)

5 důvodů, proč zůstat ráno o trochu déle v posteli!

 
Šípková Růženka ta to měla na háku, mohla si chrnět, než se objevil její princ na bílém koni. Ale všichni prací povinní vědí, že rána nejsou žádný med. A proto jsme pro vás našli 5 povlečení, v kterých se spí tak sladce jako v nadýchané cukrové vatě. Jsou úžasně heboučká a měkká. Kvůli nim byste nejraději posouvali budík do nekonečna!
18.01.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Šípková Růženka (29 článků)

Hustý! Veronika Žilková (53) otevřeně o sexu po padesátce!

 
Teď září na obrazovce České televize v repríze seriálu Šípková Růženka. A už brzy se mohou příznivci Veroniky Žilkové (53) těšit na druhou řadu »primáckého« seriálu Všechny moje lásky! Mezitím se herečka rozpovídala o svém manželovi. Je ráda, že je Martin Stropnický (58) ministrem obrany a už nestojí na divadelních prknech a před kamerou.
10.10.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků) , Šípková Růženka (29 článků)

Rosenbergová (ČSSD): Liberec od voleb spí jako Šípková Růženka

 
Stojaté vody libereckého rybníčku zčeřila nedávno návštěva ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové (ANO), která překvapivě ťala do vlastních řad.
25.08.2015 09:07 |

podobné články

Osobnosti: Šípková Růženka (29 článků)

Nová DVD: Vlk z Wall Street, Velká šestka, Šípková Růženka a další

 
Leonardo DiCaprio hraje burzovního makléře v životopisném filmu Vlk z Wall Street. Na nosiči Blu-ray vychází Velká šestka, která dostala Oscara za nejlepší animovaný film roku 2014. V edici Disney klasické pohádky zase DVD Šípková Růženka, klasika z roku 1959. Ben Stiller se ujal režie i hlavní role ve filmu Walter Mitty a jeho tajný život.
26.05.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Ben Stiller (89 článků) , Šípková Růženka (29 článků)

Vyprsená Angelina Jolie: Její obří »melouny« vás uhranou!

 
V Los Angeles se konala slavnostní premiéra nové disneyovky Maleficent, česky Zloba - královna černé magie s Angelinou Jolie a Elle Fanning v hlavních rolích. Uvedení adaptace příběhu o zlé královně z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959 si nenechaly ujít děti Angeliny Pax, Zahara, Knox, Shiloh a Maddox. Překvapením večera byl otec hollywoodské hvězdy Jon Voight a obří dmoucí poprsí hlavní hvězdy Angeliny. Po oboustranném odstranění prsu se opět ráda chlubí plným dekoltem!
03.06.2014 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2058 článků) , Jon Voight (23 článků) , Elle Fanning (6 článků) , Šípková Růženka (29 článků)

Proboha, co jí to provedli? Oplácaná hvězda Ulice Solaříková v kostýmu Šípkové Růženky obrovsky nakynula

 
"Patricie Solaříková":http://www.extra.cz/tema/patricie-solarikova (25) září už několik let v nekonečném seriálu televize Nova Ulice. V rámci předvánočního období se nechala nafotit jako Šípková Růženka, ale takhle proměna nebyla úplně dobrý nápad.
27.11.2013 07:57 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (246 článků) , Šípková Růženka (29 článků)

Naducaná princezna: Rozkošnou Patricii Solaříkovou oblékli do tohoto objemného kostýmu. Sluší jí to?

 
Herečka Patricie Solaříková, která je stálicí seriálu Ulice, se nám nyní ukázala v roli, v jaké jsme ji nejenže neviděli, ale ani bychom si ji v ní snad neuměli představit. Oblékla se do princeznovských šatů, nasadila paruku a s růží v ruce si zapózovala jako Šípková Růženka.
22.11.2013 15:57 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (246 článků) , Šípková Růženka (29 článků)

OBRAZEM: Sexy charita. Stašová v korzetu, Kalivodová trochu sado-maso

 
Pátý ročník kalendáře občanského sdružení Art for Life dal dohromady 12 českých osobností. Charitu se rozhodli podpořit herci Simona Stašová a Ondřej Brzobohatý, ale také zpěvačky Renata Drössler a Andrea Kalivodová. Známé tváře se nechaly svázat i svléknout. Výtěžek z prodeje kalendáře půjde na podporu prevence proti HIV a AIDS. Další články k tématu: OBRAZEM: Sexy Poláková i polonahý Čtvrtníček. Hvězdy fotily kalendář Odhalená charita: svlečení fotbalisté a nejdražší prsa spisovatelky OBRAZEM: Erotika či létaní, to jsou sny známých tváří v kalendáři Langmannová coby svůdná Šípková Růženka bojuje proti AIDS
14.11.2013 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (346 článků) , Ondřej Brzobohatý (622 článků) , Andrea Kalivodová (179 článků) , Šípková Růženka (29 článků) , Renata Langmannová (287 článků)

Manželka Toma Hankse porazila rakovinu, syn bojuje se závislostí

 
Rodina herce Toma Hankse (59) prožívala v posledních měsících těžké období. Jeho manželka Rita Wilsonová (58) kvůli rakovině prsu podstoupila oboustrannou mastektomii. Syn Chet (25) se už delší dobu léčí z drogové závislosti.
19.10.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čtvrtníček (158 článků) , Simona Stašová (346 článků) , Ondřej Brzobohatý (622 článků) , Barbora Poláková (218 článků) , Šípková Růženka (29 článků) , Ondřej Kraus (34 článků)

Dráždivá vzpomínka: Bára Munzarová odhodila svršky a řádila před kamerou. A jak jí to šlo!

 
Jméno herečky Báry Munzarové  (40) je v poslední době skloňováno hlavně v souvislosti s nehodou , jež kromě Bářina zranění nohy, ze kterého se naštěstí už dostala, měla za následek také pár nepříjemností spojených s neschopností herečky naskočit na plac coby hlavní postava seriálu Obchoďák. Ten se tak musel přetáčet a navíc po první sérii končí. Vraťme se ale pár let zpět, do doby natáčení a vysílání seriálu Šípková Růženka, kdy se naštěstí nic takového nestalo a Bára v něm mohla naplno rozehrát svůj talent.
21.10.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Munzarová (197 článků) , Šípková Růženka (29 článků)

Vivienne Jolie Pitt má kariéru jasnou. Zahraje si ve filmu!

 
Slavný hollywoodský pár Brad Pitt (52) a Angelina Jolie (37) mají o kariéře své nejmladší dcerky jasno. Stejně jako oni, se malá Vivienne Jolie-Pitt (4) vrhne na hereckou dráhu. Už teď si zahraje ve filmu Šípková Růženka.
23.08.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1652 článků) , Angelina Jolie (2058 článků) , Vivienne Jolie-Pitt (4 články) , Šípková Růženka (29 článků)

Angelina Jolie vzala dvojčata na natáčení

 
Herečka Angelina Jolie (37) si během natáčení nového filmu Šípková Růženka udělala čas i na děti. Tříletá dvojčata Vivienne a Knoxe vzala sebou a ukázala jim, jak to funguje na place.
28.06.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2058 článků) , Šípková Růženka (29 článků)

Poznáte slavnou herečku v roli zlé čarodějky?

 
Na světě jsou už první snímky z natáčení filmu Šípková Růženka. Fanoušci si tak mohou prohlédnout, jak bude ve filmu vypadat například zlá čarodějnice. Poznali jste slavnou herečku?
21.06.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Šípková Růženka (29 článků)

Stacey = Šípková Růženka z Británie! Spí i dva měsíce!

 
Trávíte pod peřinou deset hodin denně a připadáte si jako chorobný spáč? Zapomeňte! To britská studentka Stacey (15) je skutečnou Šípkovou Růženkou! Spánek se u ní nepočítá na hodiny, spíše na dny, týdny, někdy dokonce i měsíce! Zrovna nyní totiž procitla po dvou měsících!
18.06.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Šípková Růženka (29 článků)
« Předchozí 1 2 Další »