Články k osobnosti

Simpson Simpson

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Simpson Simpson »
 

Namluvil poručíka Columba i dědu Simpsona: A takhle si známý dabér (87) namlouval manželku, s níž je už 61 let

 
Dokud byly otevřené bazény, chodil Dalimil Klapka každý den v šest ráno plavat do pražského Podolí. „Když je loni načas otevřeli, zjistil jsem, že můj styl už nemá takový švunk. Plavu jako stařec, pomalu,“ řekl Super.cz herec, jehož jméno je spojeno s dabováním Petera Falka alias poručíka Columba v kriminálním seriálu.
27.02.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Peter Falk (26 článků) , Dalimil Klapka (4 články) , Simpson Simpson (26 článků)

Změna v Simpsonových: V dabingu Dr. Hibberta nahradí bělošského herce černoch

 
Populárního Dr. Juliia Hibberta z nekonečného animovaného seriálu Simpsonovi už v originálním znění nebude dabovat známý bělošský komik Harry Shearer (77). Nahradí ho zkušený dabér Kevin Michael Richardson, který je stejně jako kreslená postavička černé barvy pleti.
23.02.2021 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Richardson (1 článek) , Harry Shearer (2 články) , Michael Richardson (1 článek) , Michael Richardson (1 článek) , Michael Richardson (1 článek) , Simpson Simpson (26 článků) , Harry Harry (940 článků) , Kevin Kevin (31 článků)

Doktor Dlaha ze Simpsonů má po 31 letech nový hlas, herec musí být černý

 
Harry Shearer mluvil 31 let doktora Dlahu v seriálu Simpsonovi. Od tohoto týdne má postava nový hlas. Seriál se totiž loni zavázal, že černé postavičky mohou mluvit jen hlasy černých herců.
23.02.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Harry Shearer (2 články) , Simpson Simpson (26 článků) , Harry Harry (940 článků)

Českou Marge schvalovali v USA: Zákulisí a zajímavosti seriálu Simpsonovi

 
Seriál Simpsonovi je jednou z mála jistot v našich životech. Prima COOL vysílá příběhy legendární žluté rodinky ze Springfieldu už jedenáctý rok. Populární je nejen drsný humor seriálu, ale také dabing s Martinem Dejdarem (55), Jiřím Lábusem (71), Vlastimilem Zavřelem (66) a Ivanou Korolovou (32) v hlavních rolích. A právě tito herci a celá řada dalších v minulých dnech dabovali premiérové díly poprvé v prostorách nového sídla televize Prima ve Strašnicích.
22.02.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lábus (207 článků) , Martin Dejdar (498 článků) , Ivana Korolová (83 článků) , Marge Simpson (20 článků) , Simpson Simpson (26 článků)

Odtajněný klip Bena Cristovaa bere dech: S touhle písní chce reprezentovat na Eurovizi

 
Hudebník Ben Cristovao (33) a Česká televize zveřejňují skladbu, která bude Českou republiku v květnu reprezentovat na Eurovizi v Rotterdamu. Současně s písní omaga, jež je obměnou Oh My God, tvůrci představují také videoklip. V něm se zpěvák proměňuje v hrdiny kultovních filmů, jako jsou Pulp Fiction, Hříšný tanec nebo Simpsonovi.
17.02.2021 21:56 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (502 článků) , Simpson Simpson (26 článků)

Tohle jsou podle diváků nejlepší a nejhorší epizody oblíbených seriálů: Jak jsou na tom Simpsonovi, Živí mrtví a další?

 
Nejen fanoušci Přátel v tom mají jasno . Fandové nejoblíbenějších seriálů vyhodnotili nejlepší, ale také nejhorší epizody. Podívejte se, jak si stojí Simpsonovi, Hra o trůny, Stranger Things, Perníkový táta a další.
02.02.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Simpson Simpson (26 článků)

Zemřel scenárista Simpsonů Marc Wilmore

 
Americký scenárista Marc Wilmore, který se podílel i na seriálu Simpsonovi, zemřel v sobotu ve věku 57 let. Trpěl dlouhodobě několika nemocemi.
01.02.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Marc Wilmore (2 články) , Simpson Simpson (26 článků)

Simpsonovi předpověděli celou řadu událostí: Tyto predikce žluté rodinky se ještě mohou vyplnit

 
Seriál Simpsonovi, který si drží diváckou oblibu už od roku 1989, je známý tím, že už několikrát předpověděl budoucnost. Například roku 1995 se v něm objevily chytré hodinky, které přišly na trh až o 20 let později. Při sledování jednotlivých dílů si lze všimnout, že několik zdánlivých predikcí se stále ještě nevyplnilo. To ale neznamená, že se tak ještě nemůže stát, některé z nich se totiž zdají být pravděpodobné.
02.01.2021 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Simpson Simpson (26 článků)

Extra Host Martin Dejdar se mění na Ozzáka: Ze šviháka je po zákazu sportu usedlý gaučák

 
Jméno Martin Dejdar (55) zná v naší republice asi každý. Nejčastěji je spojován s rolí Ozzáka v Comebacku nebo s animovanou postavičkou Barta v seriálu Simpsonovi. Jak vzpomíná na 30 let natáčení a s čím má před fanoušky největší problém? O tom si povídal s Evou Decastelo v pořadu Extra Host.
15.11.2020 18:16 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (498 článků) , Eva Decastelo (912 článků) , Bart Simpson (34 článků) , Bart Bart (6 článků) , Simpson Simpson (26 článků)

Simpsonovi předpověděli ebolu i lockdown: Konec světa se podle žluté rodinky rychle blíží

 
Seriál Simpsonovi, který si drží diváckou oblibu už od roku 1989, je známý tím, že už několikrát předpověděl budoucnost. Například roku 1995 se v něm objevily chytré hodinky, které přišly na trh až o 20 let později. Ve filmu pak byl skleněnou bání předpovězen lockdown. Fanoušci se nyní děsí konce světa, ten se v seriálu totiž odehrál v lednu 2021.
06.11.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Simpson Simpson (26 článků)

Český děda Simpson a poručík Columbo Dalimil Klapka: Nohy už mě nechtějí poslouchat

 
I když jeho tvář si vybaví především divadelní fajnšmekři, mezi diváky detektivek a animovaných seriálů je jeho jméno pojmem. Doyen českého dabingu Dalimil Klapka (87) eXtra.cz přiznal, že ho bohužel už začínají dohánět neduhy stáří. Při posledním představení před zavřením divadel ho přestaly poslouchat nohy a skácel se na zem.
24.10.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Dalimil Klapka (4 články) , Simpson Simpson (26 článků)

Na liberecký festival Anifilm zavítá režisér Simpsonů David Silverman

 
Mezinárodní festival animovaných filmů Anifilm proběhne v Liberci 6. až 11. října. V hlavní mezinárodní porotě zasedne David Silverman, který režíroval například seriál Simpsonovi, francouzská filmová producentka a distributorka Luce Grosjean a kanadský skladatel a zvukař Pierre Yves Drapeau.
25.09.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: David Silverman (1 článek) , David Silverman (1 článek) , David Silverman (1 článek) , Pierre Simpson (1 článek) , Simpson Simpson (26 článků)

V Simpsonech musí černou postavičku dabovat černoch, i když není vidět

 
Producenti amerického animovaného seriálu Simpsonovi oznámili, že najali černého herce Alexe Déserta, aby daboval postavičku Afroameričana Carla Carlsona. Nikdo ho sice nikdy neuvidí, ale podle nových pravidel mají animované postavy z etnických menšin dabovat herci z příslušné menšiny.
25.09.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Alex Désert (1 článek) , Simpson Simpson (26 článků)

Těhotenství zvládá výrazně lépe než její slavnější sestra: Krásná zpěvačka porodí synovi Diany Ross druhé dítě

 
Poslední těhotenství bylo pro Jessiku Simpson  (40) náročné. Slavná zpěvačka a podnikatelka trpěla otoky a řadou zdravotních problémů, kvůli nimž dokonce skončila v nemocnici . Její mladší sestra Ashlee (35) je na tom naštěstí zatím lépe a na žádné problémy si nestěžuje.
28.07.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Diana Ross (28 článků) , Ashlee Simpson (17 článků) , Simpson Simpson (26 článků)

Hlasy afroamerických postav v Simpsonových už nebudou namlouvat bílí herci

 
Producenti seriálu Simpsonovi oznámili, že nově budou hlasy postav tmavé barvy pleti namlouvat pouze afroameričtí herci. Jiné hlasy dostanou například Dr. Dlaha, ale také Ind Apu. Podobně to bude i u postav z dalších seriálů jako je Missy z Big Mouth či Cleveland Brown ze seriálu Family Guy.
29.06.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Cleveland Brown (2 články) , Simpson Simpson (26 článků)

Revoluce v dabingu, bílí nebudou namlouvat černé! Simpsonovi jsou rasisti?

 
„Od nynějška nebudou v Simpsonových bílí herci mluvit nebílé postavy,” oznámili stručně tvůrci legendárního seriálu. Připojují se tak k vlně antirasismu, která v posledních týdnech zachvátila Spojené státy. Hollywoodským studiím a televizním stanicím aktivisté už dlouho vytýkají, když postavy jiných ras ztvárňují běloši.
28.06.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Simpson Simpson (26 článků)

Jsou Simpsonovi rasisti? Bílí už nesmí namlouvat černé postavy

 
Holywoodská studia stojí před revolucí v dabingu. Ta reaguje na události v USA, kde se zvedla obrovská vlna boje proti rasismu. A kampaň, která se rychle rozšířila do celého světa, rychle mění téměř vše. A někdy vše zachází až do nečekaných rozměrů...
28.06.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Simpson Simpson (26 článků)

Běloch nemůže namlouvat kreslenou postavičku z menšiny. Seriál Simpsonovi bude propouštět

 
Po smrti černocha George Floyda, kterého udusil bělošský policista, se v USA zvedla vlna demonstrací proti rasismu. Po měsíci neutuchajících protestů, během nichž docházelo k rabování obchodů, ale také k ničení soch historických osobností, které se podle představ demonstrantů ve své době nechovaly podle dnešních měřítek slušnosti. Teď tento boj proti rasismu dosáhl nových výšin. Přesvědčte se sami.
27.06.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: George George (744 článků) , Simpson Simpson (26 článků)

Simpsonovi předpověděli epidemii i obří sršně: Fakta, z kterých mrazí

 
Simpsonovi si našli fanoušky po celém světě. Žlutá rodinka z dílny Matta Groeninga a televize FOX je nejen zábavná, ale dokonce se tvůrcům animovaného seriálu již několikrát povedlo předpovědět budoucnost.
09.05.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Matt Groening (16 článků) , Simpson Simpson (26 článků)

V klipu těhotné Ivany Korolové si zahráli fanoušci i její slavná kamarádka, která píseň otextovala

 
Znáte ji jako Danielu ze seriálu televize Prima Krejzovi a její hlas už máte nejspíš spojený s postavou Lízy ze seriálu Simpsonovi. Ivana Korolová se realizuje i jako zpěvačka a nyní představuje nový videoklip k písni Kvůli tobě.
27.04.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Korolová (83 článků) , Simpson Simpson (26 článků)
« Předchozí 1 2 Další »