Články k osobnosti

Simona Krainová

  herečka, modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Simona Krainová »
 

Simona Krainová znovu dráždí nahým tělem: Um ukázat vše, ale nic, rozžhavil její fanoušky

 
Simona Krainová opět boří sociální sítě. Známá modelka a maminka dvou synů zas a znovu provokuje odvážnými snímky od moře a ukázala se nejen nahoře bez! I když si mnozí mysleli, že už žhavější být nemůže, tak i tentokrát vytáhla Simona eso z rukávu. 
24.02.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků)

Simona Krainová oslavila 51: Její dokonalá postava nenechala v klidu ani miliardáře Chlada

 
Světoznámá modelka Simona Krainová oslavila v pondělí své jednapadesáté narozeniny. Svým fanouškům poslala prostřednictvím Instagramu vzkaz v podobě pořádně žhavé fotografie, která rozpálila i známého miliardáře Richarda Chlada. 
19.02.2024 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků) , Richard Simon (12 článků)

Kynychová se nahotě nebrání ani po padesátce. Promluvila o založení účtu na hanbaté platformě i obdivu Krainové

 
Fitness instruktorka Hana Kynychová (55) vypadá stále skvěle. Poté, co minulý rok nafotila lechtivé snímky ve spodním prádle, se v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že by se nebála odhalit i víc. Dokonce se zmínila o hanbaté placené platformě, na které dominuje česká modelka Simona Krainová.
16.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků)

Dvě tváře expřítele Shopaholicadel: Přes den pokladní, v noci hvězda hanbaté platformy

 
Jan Kulas vzal svou kariéru na sociálních sítích do vlastních rukou a už pokořil i slavnou bývalou přítelkyni Shopaholicadel. Rozhodl se pro založení hanbaté platformy, na které u nás mimo jiné vydělává i modelka Simona Krainová. K tomu se stále živí jako pokladní.
13.02.2024 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků)

Biasiol a Mlejnková o platformě pro dospělé: Obě máme docela hezké nohy, smějí se

 
Platforma pro dospělé, na níž si tvůrci vydělávají (především) odvážnými fotkami a videi, se stále těší rostoucí popularitě. Vystupuje na ní také řada známých tváří a populárních celebrit, ty české nevyjímaje. Zdá se, že kromě modelky Simony Krainové by si profil v budoucnu mohla založit také influencerka Veronica Biasiol se svou přítelkyní Bárou Mlejnkovou. "Máme obě docela hezké nohy, což je taky trend, takže napadlo mě to," směje se Verča v rozhovoru pro eXtra.cz. 
10.02.2024 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků) , Veronica Veronica (56 článků)

Falešní Havlíček s Absolonovou propagovali hubnoucí prostředky, Krainová čelila ukradení identity. Celebrity obětí umělé inteligence

 
Celebrity se v poslední době staly obětí podvodníků, kteří pracují s umělou inteligencí. Posledními slavnými jmény, která byla zneužita, je výživový poradce Petr Havlíček se zpěvačkou Monikou Absolonovou, přes jejichž nedobrovolně "vypůjčenou" tvář a hlas podvodníci propagovali přípravky na hubnutí. Expert na stravování se proti této reklamě ohradil na svém Instagramu, ale od policistů mu bylo prý řečeno, že s tím nejde nic dělat. Další podobná zneužití zažila Simona Krainová se svou rodinou nebo oblíbený herec Milan Peroutka.
02.02.2024 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1243 článků) , Simona Krainová (2338 článků) , Milan Peroutka (332 článků)

Podivné parte fotografa Štrosse: Lidé se s ním nebudou moci naposledy rozloučit

 
Fotograf slavných modelek Vladimír Štross odešel 18. ledna ve věku 61 let. Před svým objektivem zvěčnil například Agátu Hanychovou, Petru Faltýnovou, Simonu Krainovou nebo Lucii Borhyovou. Nyní však veřejnost překvapilo parte, na kterém podle deníku Blesk není uvedeno místo pohřbu a chybí i datum. Lidé se tak s talentovaným umělcem nejspíš nebudou moci osobně rozloučit.
23.01.2024 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3841 článků) , Simona Krainová (2338 článků) , Lucie Borhyová (1705 článků) , Petra Faltýnová (707 článků)

Náhlá smrt fotografa slavných zdrtila české celebrity: Bořek Slezáček odchod Štrosse oplakal, podělil se o dojemné vzpomínky

 
Poté, co navždy odešel fotograf slavných Vladimír Štross, se na sociálních sítích začínají objevovat smutná vyjádření od jeho přátel a kolegů. Srdceryvný vzkaz napsal například herec a zpěvák Bořek Slezáček, který se podělil o nejlepší historky. Smutní také modelka Simona Krainová, která před fotografem několikrát pózovala.
19.01.2024 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků) , Bořek Slezáček (277 článků)

Zemřel fotograf celebrit Štross, nahé mu pózovaly Krainová, Kobzanová i Faltýnová

 
Ve věku 61 let zemřel fotograf Vladimír Štross. V minulosti žil sedm let s herečkou Markétou Hrubešovou, nafotil mnoho českých celebrit. Pózovaly mu například modelka Simona Krainová, Diana Kobzanová a Petra Faltýnová, či moderátorka Lucie Borhyová.
18.01.2024 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků) , Markéta Hrubešová (229 článků) , Lucie Borhyová (1705 článků) , Diana Kobzanová (616 článků) , Petra Faltýnová (707 článků) , Diana Diana (275 článků)

Starší sestra Krainové ukázala skvělou postavu: Yvonu nezastaví ani zlomená noha

 
Yvona Maléřová má vůli ze železa. Starší sestra Simony Krainové na sobě maká, ať se děje, co se děje. Jak sdílela na sociálních sítích, ve cvičení ji nezastaví ani zlomená noha. Při této příležitosti se ukázala svým fanouškům pouze ve spodním prádle a pochlubila se tak výstavní postavou. 
14.01.2024 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků)

Simona Krainová terčem útoků: Ukradli jí identitu a vydávali se za manžela

 
Simona Krainová místo toho, aby si v klidu užívala dovolenou v lázních, tak celý týden čelí nástrahám. Nejdřív ukradli identitu modelce a jejím dětem a teď došlo i na manžela Karla Vágnera. Simona je pod palbou telefonních hackerů, situaci ale zvládá a řeší ji s příslušnými institucemi a policií, svěřila se na svém Instagramu.
13.01.2024 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků) , Karel Vágner (511 článků) , Karl Simon (200 článků)

Petra z MasterChefa si vystřelila z Krainové: Moc se jí to nepovedlo, lidé se jí vysmáli

 
Petra Kamencová si vystřelila ze Simony Krainové. Účastnice kuchařské show MasterChef si nebrala servítky a na sociálních sítích si udělala legraci z obrovského dosahu svého videa, na kterém hněte ořechy a šlehá bílky a které je úspěšnější než odvážné a obnažené reels Simony, jež u nás patří k předním tvůrkyním i na platformě pro dospělé. 
11.01.2024 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků)

Krásky utekly před zimou za teplem: U moře se zvěčnily Boudová, Slováková či Krainová

 
Do Čech po delší době dorazila zima, což se nelíbí některým českým kráskám. Na nic nečekala a své kufry sbalila například herečka Veronika Žilková, která odletěla s Josefem Holomáčem. Dále odcestovala herečka Nela Boudová, modelka Simona Krainová, influencerka Nela Slováková a spousta dalších. Krásky se pochlubily svými těly na sociálních sítích.
09.01.2024 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků) , Nela Boudová (216 článků)

Petra z MasterChefa o účtu na platformě pro dospělé: Proč to tělo neprodat, říká

 
Petra Kamencová má božské tělo. I proto účastnice MasterChefa čas od času vyprovokuje své fanoušky a přidá pořádně žhavou fotografii. Neuvažovala někdy nad tím, že by si založila účet na platformě pro dospělé, kde své křivky vystavuje i Simona Krainová? O tom se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
09.01.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků)

Simona Krainová obětí odporného podvodu. Ukradli jí identitu a zneužili i její děti

 
Simonu Krainovou už nemůže rozhodit běžný hejt, za ty roky je na negativní reakce zvyklá a většinou zůstává v klidu. Ovšem nyní přišlo něco, co krásnou modelku okamžitě zvedlo ze židle. Jistá žena na sociálních sítích Simoně ukradla identitu a vydávala se za ni. Dokonce do toho zatáhla i její děti, což už blondýnka nemohla nechat jen tak. Falešný profil zveřejnila na svém Instagramu. 
07.01.2024 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků)

Hříšná Simona Krainová rozžhavila miliardáře Chlada: Z jejích aktů mu spadla čelist

 
Miliardář Richard Chlad (61) a modelka Simona Krainová (50) jsou už dlouholetí přátelé. Nicméně i po té době krásná blondýnka dokáže svého kamaráda pořádně rozžhavit. Simona na svém Instagramu sdílela vzrušující fotky svého hříšného těla, které můžete vidět i na jejím soukromém profilu na platformě s obsahem pro dospělé, a Richarda nenechaly chladným, jak uvedl na Instagramu.
07.01.2024 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků) , Richard Simon (12 článků)

Svůdné Češky oslnily Maledivy: Krainová ukázala pevný zadeček, Kočendová jako bohyně oceánu

 
Zima holt není pro každého. Zatímco někdo si právě nyní vychutnává zimní radovánky doma nebo na horách, jiní raději prchnou za teplem. Výjimkou nejsou ani některé známé tváře. Za sluníčkem zdrhla třeba modelka Simona Krainová nebo Natálie Kočendová. Obě známé blondýnky nyní od moře na sociálních sítích provokují svými božskými těly. 
16.12.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků)

Božská Simona Krainová: Modelka ukázala tělo jako dělo a poslala vzkaz hejtrům

 
Provokatérka Simona Krainová vystavila svoje luxusní tělo. Modelka a dvojnásobná maminka má luxusní postavičku a není divu, že ji na sociálních sítích ráda ukazuje. Blonďatá kráska sdílela sérii fotek v plavečkách z pláže na Maledivách.
13.12.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků)

Simona Krainová se z Vánoc nestresuje: Nechá si je vyrobit na klíč a přijde do hotového

 
Simona Krainová se z Vánoc letos rozhodně nestresuje. Celý prosinec stráví s manželem Karlem a dvěma syny na Maledivách, přičemž domů se vrátí těsně před Štědrým dnem, a to do hotového. "Máme firmu, která nám připraví Vánoce doma. Vydekorují nám všechno kromě stromečku, který si chtějí děti nazdobit samy," pochvaluje si modelka v rozhovoru pro eXtra.cz. Jak to bude s dárky? 
30.11.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků) , Karel Štědrý (170 článků) , Karl Simon (200 článků)

Krainová opět terčem tvrdé kritiky. Fanoušci jí vyčítají vulgární gesto, nepomohl ani žhavý snímek

 
Divoška Simona Krainová (50) se toho nebojí. Na Instagramu opět ukázala své ženské zbraně a k tomu přidala i vulgární gesto, které mluví za vše. Je to myšleno jako vzkaz kritikům? Tak či onak, fanoušky tím zrovna dvakrát nepotěšila.
26.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »