Články k osobnosti

Simon Pegg

  herec, scénárista, režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Simon Pegg »
 

Mission Impossible 6: Tom Cruise a Simon Pegg hvězdami noir filmu?

 
Režisér Christopher McQuarrie, který se opět chopil taktovky u dalšího dílu slavné série, přispěchal na Instagramu s novou fotkou z připravovaného snímku.
25.11.2017 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1033 článků) , Simon Pegg (8 článků)

Rihanna vzala na nový trailer ke sci-fi Star Trek hudební kladivo

 
Trailer k filmu Star Trek: Do neznáma obsahuje nejenom nové záběry, ale hudebně jej podkresluje nová píseň zpěvačky Rihanny. Song Sledgehammer (Kladivo) bude oficiální součástí soundtracku. V třetím díle známé sci-fi série,v němž bude posádka lodi Enterprise čelit novému nepříteli, se vrátí Chris Pine (Kirk), Zachary Quinto (Spock), Zoe Saldana (Uhura), Karl Urban (Bones), Simon Pegg (Scotty) nebo nedávno zesnulý Anton Yelchin (Čechov). Snímek režíroval Justin Lin, který za sebou má akční film Rychle a zběsile 6 (2013) nebo dva díly seriálu Temný případ (2015). Do českých kin Star Trek dorazí 18. srpna.
28.06.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Simon Pegg (8 článků) , Chris Pine (34 článků) , Zachary Quinto (16 článků) , Zoe Saldana (55 článků) , Karl Urban (9 článků) , Anton Yelchin (7 článků) , Justin Lin (2 články)

Simon Pegg chce do Spielbergova virtuálního vesmíru

 
Sci-fi Ready Player One připravuje režisér Steven Spielberg. Herec a scenárista Simon Pegg nyní vyjednává o roli ve snímku, který je zatím v rané fázi příprav.
18.03.2016 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (192 článků) , Simon Pegg (8 článků)

Star Trek 3 napíše komik Simon Pegg

 
Britský scenárista a herec Simon Pegg bude spoluautorem scénáře nového Star Treku. Roberto Orci, který ho původně psal a měl i režírovat, odstoupil kvůli uměleckým neshodám.
23.01.2015 10:12 |

podobné články

Osobnosti: Simon Pegg (8 článků) , Roberto Orci (3 články)

Orci bude ten pravý režisér Star Treku, slibuje Simon Pegg

 
Scenárista Roberto Orci bude režírovat nový Star Trek 3. Přebírá jej od známějšího JJ Abramse, který se momentálně hodlá věnovat Hvězdným válkám.
11.08.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Simon Pegg (8 článků) , Roberto Orci (3 články)

Filmové premiéry: Battle of the Year, Machete zabíjí, Příběh Kmotra a U konce světa

 
Film Příběh Kmotra je příběhem nekorunovaného krále českého podsvětí v podání Ondřeje Vetchého. Battle of the Year je název filmu a také něco jako olympiáda pro tanečníky breakdance. Bývalý federální agent se vrací ve filmu Machete zabíjí a slibuje, že bude ostřejší než kdykoliv předtím. Komediální dvojice Edgar Wright a Simon Pegg je podepsaná pod komedií U konce světa.
24.10.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (308 článků) , Simon Pegg (8 článků) , Edgar Wright (11 článků)

Pegg, Freeman a Brosnan ve sci-fi komedii U konce světa

 
Britský komik a scenárista Simon Pegg, kterého širší veřejnost zná například z výborné komedie Paul, se vrací do českých kin. Film U konce světa vstoupí 24. října do běžné distribuce.
24.09.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Simon Pegg (8 článků) , Paul Freeman (1 článek)

Tom Cruise v Česku! Přísně tajné foto z natáčení! Cruise bude řídit auto budoucnosti! A navíc: Do Prahy se sjíždějí další hvězdy!

 
K americkému herci Tomu Cruisovi (48) se v Praze na natáčení Mission: Impossible IV připojil i jeho kolega Simon Pegg (40)! Ten se uvedl v předchozím díle fi lmové série jako vynálezce Benji, zazářil i ve fi lmech Star Trek či Jednotka příliš rychlého nasazení. Deník Aha! má navíc k dispozici fotografi e přímo z natáčení, na nichž je jedna z nejtajnějších rekvizit fi lmu – super auto, kterým se Cruise bude ve fi lmu prohánět!
24.09.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1033 článků) , Simon Pegg (8 článků)
« Předchozí 1 Další »