Simon Fourcade

biatlonista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Simon Fourcade »

Biatlonového krále Fourcada srazilo auto, řidič místo pomoci hrozil sekerou

S odřeninami po celém těle vyvázl francouzský biatlonista Simon Fourcade z nehody při tréninku na kolečkových lyžích, během něhož ho na silnici srazilo auto. Starší bratr šestinásobného mistra světa Martina Fourcada o incidentu informoval na sociálních sítích a zveřejnil i fotografie svých zranění.
06.06.2015 16:46 |

Osobnosti: Simon Fourcade (3 články) , Martin Fourcade (25 článků)

Skvělý úspěch biatlonisty Soukupa. Na MS vybojoval bronz

Jaroslav Soukup vybojoval na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu bronzovou medaili ve vytrvalostním závodě na 20 kilometrů, v němž zvítězil Slovinec Jakov Fak a stříbro vybojoval Simon Fourcade z Francie. Michal Šlesingr skončil šestý.
06.03.2012 17:25 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (99 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Jaroslav Soukup (99 článků) , Simon Fourcade (3 články)

Němec Birnbacher vyhrál stíhací závod biatlonistů

Němec Andreas Birnbacher vyhrál v sobotu v rakouském Hochfilzenu stíhací závod Světového poháru biatlonistů na 12,5 kilometru, když na cílové čáře porazil norskou legendu Oleho Einara Björndalena. Třetí skončil Simon Fourcade z Francie.
17.12.2011 14:45 |

Osobnosti: Simon Fourcade (3 články)