Články k osobnosti

Šimon Bilina

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Šimon Bilina »
 

Šimon Bilina se vrací do Zoo: Jeho místo ale zaplnil Klus. Pecháčková stojí před rozhodnutím

 
Haďák odletěl do Amazonie hledat pravdu o rodičích a to pro jeho představitele Šimona Bilinu (27) znamenalo téměř dvouměsíční pauzu od natáčení Zoo. Nyní již je zpět v plné polní, ale v bytě jeho Sid v podání Michaely Pecháčkové (19) se zdá obsazeno... Jak strávil volno a co si myslí o svém sokovi v lásce Tomáši Klusovi (36) alias fotografovi Jandovi redakci eXtra.cz sdělil prostřednictvím TV Prima.
22.02.2023 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Bilina (13 článků)

ZOO: Na Šimona Bilinu po návratu do seriálové rodinky čekají scény, u kterých se stydí

 
Fešák, který si od seriálového natáčení na dva měsíce odpočinul, je zpět a v dobré náladě. Možná se mu teď chodí na plac ještě s větší chutí, protože má na scéně svého dobrého kamaráda Tomáše Kluse. V seriálu na něj sice chvilku žárlí, ale v reálu je to úplně jinak.
22.02.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1183 článků) , Šimon Bilina (13 článků)

Drama v Zoo: Pecháčková zapíjí žal, skončí v kalhotkách a vrhne se na Kluse

 
Haďák už je nějakou dobu v Amazonii a Sid je v Zoo poněkud osamělá. Všichni jí totiž vyčítají, že se kvůli chybě její rodiny stal Albert ředitelem. Její představitelka Michaela Pecháčková tedy nyní tráví čas na place především s Tomášem Klusem, který je jí v roli fotografa Filipa jedinou oporou. Bude se mít Šimon Bilina alias Haďák po návratu z pátrací mise ještě za kým vrátit? O situaci na place informovala Michaela Pecháčková redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.
07.02.2023 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1183 článků) , Michaela Pecháčková (31 článků) , Šimon Bilina (13 článků) , Drama Drama (318 článků)

Šimon Bilina místo v ZOO v Ulici? Koho by mohl hrát?

 
Šimon Bilina na nějaký čas mizí ze ZOO a jeho vztah se Sid je v ohrožení. Kdyby se už pro něj později v seriálu nenašel prostor, mohl by zaskočit třeba do Ulice. Koho by tam mohl hrát? Třeba barmana Bruna!
15.01.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Bilina (13 článků) , Bruna Bruna (29 článků)

Šimon Bilina pomáhá svým zpěvem. Co ho spojuje s postavou Haďáka v ZOO?

 
Šimona Bilinu znají hlavně fanynky ze seriálu ZOO, kde představuje Haďáka. Jaký je ale jeho představitel ve skutečnosti? Je to aktuálně zamilovaný muž, který se věnuje hudbě, a herectví bere jako jednu ze součástí svého života.
08.12.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Bilina (13 článků)

Fešný Šimon Bilina o slávě i ženách: Jsou bohyně a základním kamenem, jako celebrita se nevnímám

 
Šimon Bilina (27) aktuálně patří mezi nejpohlednější české herce, což je znát i na jeho sociálních sítích, kde má zástup fanynek. Hvězda seriálu Zoo promluvila s redakcí eXtra.cz nejen o tom, jak vnímá svou slávu, ale také ženy. Dále prozradil, jak se o sebe a svého ducha stará a na jakých svých snech aktuálně pracuje.
26.11.2022 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Bilina (13 článků)

Šimon Bilina není jen seriálový herec. Zářil také v muzikálu Branický zázrak

 
Pohledný, urostlý a tajemný, tak na divačky jistě působí herec Šimon Bilina, jehož znají zejména díky roli Adama Hrušky v seriálu ZOO. Šimon se objevil i v dalších seriálech, např. Odznak Vysočina a Šéfka. Kromě toho však působí v divadle, např. v muzikálu Branický zázrak.
25.11.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Bilina (13 článků)

Fešák Šimon Bilina jako Haďák ze seriálu ZOO to umí s hady, ale na Sid si netroufá. Pochlapí se konečně?

 
V seriálu hraje sedmadvacetiletý herec jednu z nejzajímavějších mužských rolí, ale divačky seriálu často trochu zlobí svým přístupem k mladé Sid, která je z jeho chování často úplně zmatená a vůbec neví, co si má o věčně zamračeném fešákovi myslet.
27.08.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Bilina (13 článků)

Šimon Bilina ze seriálu ZOO má dnes narozeniny

 
Šimon Bilina, kterého znáte jako rezervovaného a samotářského Adama „Haďáka“ Hrušku ze seriálu Zoo, oslaví 28. července 2022 sedmadvacáté narozeniny. Co čeká jeho postavu dál? Ohrozí kamarádka Alena jeho křehký vztah s Aničkou? A v jakých dalších rolích jste Šimona mohli vidět?
28.07.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Bilina (13 článků)

Šimon Bilina versus Haďák – v čem jsou si podobní?

 
Jednou z nejzáhadnějších postav seriálu Zoo je bez diskuze Adam Hruška alias „Haďák“. Jeho nelehký osud ho dovedl do stádia, kdy se s lidmi příliš nedruží a raději vyhledává přítomnost ticha, samoty a svých milovaných zvířat. Jeho představitel Šimon Bilina je však pravým opakem. Mají tihle dva vůbec něco společného?
27.06.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Bilina (13 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Adam „Haďák“ Hruška ze seriálu ZOO nemá nikoho rád. Změní to Anička?

 
Šestadvacetiletý sympaťák Šimon Bilina si už zahrál v četných seriálech, např. Modrý kód, Specialisté, Anatomie života, Špunti na cestě nebo Odznak Vysočina. Zatím nejvýrazněji se ale projevuje v seriálu Zoo, kde hraje nepřístupného „Haďáka“.
10.05.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Bilina (13 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Šimon Bilina ze seriálu Zoo: Co mladý herec říká na roli Haďáka, kde s hraním začínal a na čem právě pracuje?

 
Seriál Zoo je jednou z nejvýraznějších rolí mladého herce Šimona Biliny, přestože už se v několika seriálech a filmech objevil. Zaměřuje se však také na divadlo, hudbu, a dokonce i psaní a režii, takže zkušeností má na svůj věk opravdu plno. Jak se k roli v Zoo dostal a co na ni říká?
20.04.2022 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Bilina (13 článků)

7 krasavců seriálu ZOO: Sukničkář Gránský, hrdina Urban nebo sympaťák Benoni

 
O tom, že nový rodinný seriál ZOO přinese nejednu zápletku a romantické chvíle, není pochyb. A ve větší míře se o to postará těchto sedm fešáků. Z obrazovky budou svým charismatem na diváky útočit Robert Urban, David Gránský, Šimon Bilina, Štěpán Benoni, Jan Kopečný, Vojtěch Vovesný nebo Goran Maiello.
10.02.2022 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kopečný (73 článků) , David Gránský (313 článků) , Štěpán Benoni (41 článků) , Robert Urban (35 článků) , Vojtěch Vovesný (4 články) , Šimon Bilina (13 článků)
« Předchozí 1 Další »