Články k osobnosti

Silvio Berlusconi

  politik, podnikatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Silvio Berlusconi »
 

Berlusconi vyplatil bývalé milence půlmiliardové „odstupné“. Expremiér přidal rentu i vilu

 
Italský expremiér Silvio Berlusconi dal své bývalé partnerce Francesce Pascaleové, s níž se letos na jaře po deseti letech rozešel, jako „odchodné“ přes půl miliardy korun. Kromě toho jí bude každoročně vyplácet rentu 26 milionů korun a umožní jí dál užívat luxusní vilu u Milána. Napsal o tom italský týdeník Oggi. Italská média tvrdí, že 83letý politik nyní udržuje vztah s o více než půlstoletí mladší poslankyní své domovské strany Vzhůru, Itálie Martou Fascinaovou.
23.07.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků)

Prostopášný expremiér prodává jachtu: Byla to Berlusconiho chlouba

 
Italský expremiér Silvio Berlusconi (83) si dvě dekády užíval hýření na palubě superjachty Morning Glory (Ranní chlouba). Už na to ale nemá sílu – nebo peníze.
18.04.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků)

Expremiérova jachta na prodej: Luxus může být váš za 285 milionů!

 
Kontroverzní osobnost italské politické scény Silvio Berlusconi, který proslul především svými sexuálními skandály, nyní prodává svou luxusní jachtu. Rekreační plavidlo v hodnotě neuvěřitelných 285 milionů korun v minulosti vlastnil také mediální magnát Rupert Murdoch (89).
07.04.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků) , Rupert Murdoch (45 článků)

Berlusconi (83) vyměnil milenku (34) za „mladší model“. Expremiér randí s Martou (30)

 
Italský expremiér Silvio Berlusconi (83) se po deseti letech rozešel se svou partnerkou Francescou Pascaleovou (34). Potvrdila to v prohlášení jeho domovská strana Vzhůru, Itálie. Spekulace o konci dlouholetého vztahu politika rozvířil už dříve týdeník Diva e Donna, který napsal o Berlusconiho údajném románku s poslankyní za jeho stranu Martou Fascinaovou (30).
06.03.2020 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků)

Berlusconi vyměnil o 50 let mladší přítelkyni za ještě mladší krásku

 
Bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (83) a jeho dlouholetá o téměř padesát let mladší přítelkyně Francesca Pascaleová (34) se rozešli. Zprávu přinesl deník Il Giornale, své tvrzení opíral o prohlášení Berlusconiho kanceláře.
05.03.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků)

Nutellového krále sesadil výrobce brýlí. Mezi třemi nejbohatšími Italy je i Armani

 
Nutellový král Giovanni Ferrero už není nejbohatším Italem, podle průběžně aktualizovaného žebříčku Forbes ho předstihl Leonardo Del Vecchio, šéf francouzsko-italské společnosti EssilorLuxottica, která vyrábí brýle a čočky. Kontroverzní milánský mediální magnát a šéf strany Vzhůru, Itálie Silvio Berlusconi skončil šestý, napsal deník La Repubblica.
30.10.2019 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků) , Del Del (5 článků)

Představitel Berlusconiho: I když je náš film vtipný, jde o vážné téma

 
Ve čtvrtek 15. listopadu vstoupí do českých kin nový film italského režiséra Paola Sorrentina nazvaný Oni a Silvio. Jak titul filmu naznačuje, populární oscarový režisér se tentokrát zaměřil na postavu kontroverzního italského premiéra a podnikatele Silvia Berlusconiho. Film Oni a Silvio do českých kin uvede label KVIFF Distribution.
12.11.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků)

Hrát herce nebylo tak složité, říká filmový představitel Berlusconiho

 
Do českých kin vstupuje Silvio Berlusconi a jeho nezřízený životní styl. Alespoň prostřednictvím filmových pláten, na která se 15. listopadu dostane snímek Oni a Silvio, nejnovější dílo oscarového režiséra Paola Sorrentina. Do kin ho uvede label KVIFF Distribution.
09.11.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků)

Slavný režisér sáhnul po oblíbeném herci a obklopil ho krásnými ženami: Tahle sexy brunetka obzvlášť vyniká

 
Jeden z nejslavnějších filmových tvůrců současnosti, Ital Paolo Sorrentino, představuje nový film Oni a Silvio. „Příběh člověka a jen okrajově politika“, říká režisér o snímku, jehož scénář našel inspiraci v životě někdejšího italského předsedy vlády Silvia Berlusconiho.
09.11.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Paolo Sorrentino (28 článků) , Silvio Berlusconi (221 článků)

Režisér Paolo Sorrentino: Berlusconi dělal politiku jako svůdník

 
Po snímku Mládí, který získal na 50. ročníku MFF Karlovy Vary diváckou cenu Práva, natočil v současnosti nejslavnější italský režisér Paolo Sorrentino film Oni a Silvio, sžíravě satirický portrét Silvia Berlusconiho, bývalého předsedy italské vlády a zároveň podnikatele, tiskového magnáta a skandalisty, jehož bouřlivé mejdany prosluly stejně jako on sám.
08.11.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Paolo Sorrentino (28 článků) , Silvio Berlusconi (221 článků)

Nevím, jestli Berlusconi film viděl, říká režisér Paolo Sorrentino

 
Už za pár dní se čeští diváci konečně dostanou na utajená jednání za pevně zavřenými dveřmi a legendární „bunga bunga“ večírky, na kterých se nesmělo fotit. Ve čtvrtek 15. listopadu totiž do kin vstoupí novinka Paola Sorrentina Oni a Silvio o kontroverzním premiérovi Silviu Berlusconim.
07.11.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Paolo Sorrentino (28 článků) , Silvio Berlusconi (221 článků)

Bouře zničila mladému Berlusconimu luxusní jachtu

 
Bouře, která sužuje od víkendu Itálii, zasáhla také rodinu bývalého italského premiéra Silvia Berlusconiho. Jeho syn Pier Silvio přišel o jachtu pojmenovanou Suegno. Loď kotvila v přístavu města Rappalo. Vichr ji ale spolu s dalšími luxusními plavidly vyrval z kotviště. Některé jachty se potopily, další jako kostky ze stavebnic vyvrhla bouře na břeh, některá plavidla se roztříštila.
31.10.2018 03:00 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků)

Sex, politika a večírky podle Berlusconiho od oscarového Sorrentina

 
Provokativní komediální drama Oni a Silvio oscarového režiséra Paola Sorrentina již brzy vstoupí do českých kin. Stane se tak 15. listopadu pod hlavičkou KVIFF Distribution, distribučního labelu MFF Karlovy Vary, České televize a Aerofilms.
22.10.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků)

Sype se to, sype. EU se otřásá, z Itálie přišel další úder. Voliči Okamury mohou jásat

 
V Itálii se dva měsíce od parlamentních voleb rýsuje možná volební koalice. Její složení zaskočilo úplně všechny. Berlusconi bude nejspíše ve vládě chybět! Soud mu přitom jen před pár dny dal zelenou, Silvio může znovu kandidovat. Ještě horší osud potkal levicové tradiční strany, ty zcela ztratily svůj politický vliv. Italy zajímají daně a migrace. Dlouho platná rovnováha sil se zcela rozsypala, varuje Tereza Spencerová. Jde o Berlusconiho konec, nebo se vrátí v předčasných volbách?
14.05.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků)

Jsem rád, že Babiš obrátil a snad na Ondráčkově postu bude někdo jiný, řekl v ČT Poche

 
Evropské italské volby ovládly hnutí a strany, které patří mezi netradiční populistické a často euroskeptické. Uspěl také bývalý premiér Silvio Berlusconi. Jestli byl tento výsledek předem jasný a co bude znamenat pro Evropu, prozradil v Interview na ČT24 europoslanec Miroslav Poche (ČSSD), který zároveň vyjádřil svůj názor na to, že Slovensko demonstruje kvůli vraždě novináře a vládě premiéra Fica a Česko kvůli komunistickému poslanci Ondráčkovi.
05.03.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků) , Miroslav Poche (164 článků)

Umělý panák Berlusconi se směje, jeho strana ovládla volby: Uprchlíkům v Itálii nastávají zlé časy

 
Polovina Italů, kteří došli k volbám, podpořila strany, které nepodporují migraci. Vítězství stran, které se staví proti přijímání migrantů, bude zřejmě znamenat velký problém pro Evropskou unii. Nejvíce vysmátý je Silvio Berlusconi. Dokázal se vrátit do nejvyšších pater italské politické scény a přes plastikami upravenou tvář dokázal vyloudit široký úsměv.
05.03.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků)

Bunga bunga orgie, operace srdce, o 50 let mladší žena: Berlusconi prahne znovu po moci

 
V Itálii v neděli začaly parlamentní volby. A i když sám Silvio Berlusconi kvůli soudnímu zákazu kandidovat nemůže, je přesto lídrem strany Vzhůru, Itálie a koalice, která chce převálcovat konkurenci. Italský politický matador zažil v politice mnohé. Má snad 13 životů, říká jeho rival expremiér Matteo Renzi. Kolem Berlusconiho se v minulosti objevila řada kauz. Mj. kolem večírků bunga bunga, kterých se měly účastnit modelky, třeba Nicole Minetti. A také tehdy až příliš mladá tanečnice Ruby.
04.03.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků) , Matteo Renzi (27 článků)

Berlusconi (81) řeší problém v rodině své snoubenky (32): Její otec podpořil konkurenci

 
V Itálii v pátek o půlnoci skončila dvouměsíční předvolební kampaň, jíž dominovala debata o migraci a ekonomice. Italové půjdou volit v neděli a do uzavření volebních místností ve 23:00 SEČ se nesmí politici ani italská média k volbám vyjadřovat. „Ticho před bouří“ narušil jen bývalý premiér Silvio Berlusconi (81), který na náměstí v Neapoli mluvil k davu. Oficiálně přijel do města řešit problémy s rodinou své téměř o půl století mladší partnerky Francescy Pascale (32).
03.03.2018 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků)

„Migranti jsou sociální bomba.“ Italský expremiér Berlusconi zbrojí na volby

 
Měsíc před parlamentními volbami italský expremiér Silvio Berlusconi (81) přilil olej do ohně v kampani, k jejímž hlavním tématům se řadí migrace. V televizním interview tento pravicový politik označil migranty za „sociální bombu, která hrozí explozí“. Připojil se tak ke svému koaličnímu kolegovi, předsedovi Ligy severu (LN) Matteu Salvinimu, který o víkendu označil střety mezi Italy a cizinci za výsledek neřízené migrace.
05.02.2018 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků)

Horáček v televizi „vyškolil“ Soukupa. Kdo jsou lidé z jeho tabule?

 
Prezidentský kandidát Michal Horáček se v úterý vzepřel generálnímu řediteli TV Barrandov. V Aréně Jaromíra Soukupa odmítl přistoupit na hodnocení předkládaných domácích i světových politiků, jako je italský expremiér Silvio Berlusconi nebo prezidentský kandidát a bývalý premiér Mirek Topolánek. Horáček navíc Soukupa překvapil a vytáhl z kapsy vlastní tváře, o kterých prý stojí za to mluvit. A kterým by klidně udělil vyznamenání. Blesk Zprávy přinášejí detaily o příbězích těchto lidí.
13.12.2017 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků) , Michal Horáček (827 článků) , Mirek Topolánek (2295 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »