Články k osobnosti

Nikola Čechová

  youtuberka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Nikola Čechová »
 

Velkolepá oslava Milana Peroutky: Na utajovaném plese řádil jako černokněžník Rumburak

 
Zpěvák Milan Peroutka nedávno oslavil 33. narozeniny. Samozřejmě Kristova léta se musela pořádně oslavit, a tak se toho mladý zpěvák chopil hned dvakrát za sebou a od podlahy. O veřejném koncertu všichni věděli, ale o soukromém maškarním plese už ne. Ten proběhl ve Fundusu na Barrandově, jak nám potvrdila Milanova dobrá kamarádka Nikola Čechová alias Shopaholicnicol. A Milan se oblékl za svou oblíbenou postavu.
28.03.2023 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (309 článků) , Nikola Čechová (80 článků)

Shopaholic Nicol dráždila ve spodním prádle: Shozená kila po Survivoru už jsou zase v normálu

 
Influencerka Shopaholic Nicol (32), vlastním jménem Nikola Čechová, ukázala parádní postavu. Ve spodním prádle nafotila sexy fotky, které nenechají v klidu nejednoho muže. Po účasti v show Survivor sice drasticky zhubla, ale nyní už je z ní zase kočka, která má rozhodně co předvádět. Výsledkem jsou lechtivé snímky, jež zveřejnila na svém Instagramu.
11.10.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

S Kubou už nejsem, potvrdila Shopaholic Nicol další rozchod s režisérem

 
Influencerka Nikola Čechová (32), známá na sociálních sítích jako Shopaholic Nicol, a její partner, režisér a kameraman Jakub Mahdal (32), se podruhé rozešli. Moderátorka to oznámila na Instagramu, kde odpovídala na dotazy svých sledujících.
05.09.2022 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků) , Jakub Kuba (58 článků)

Smutná Shopaholic Nicol: Přiznala rozchod s Jakubem Mahdalem

 
Jednou slepovaný vztah málokdy vydrží. Nyní se o tom přesvědčila i Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol. Oblíbená influencerka se totiž již podruhé rozešla s Jakubem Mahdalem. Jak přiznala ve stories na Instagramu, stalo se tak před několika měsíci, neměla prý však potřebu to ventilovat. Otázky fanoušků na vztah ji ale v poslední době zahltily a nedaly jí na výběr. 
04.09.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Shopaholic Nicol a Milan Peroutka divočili o sto šest: Nechyběl alkohol ani tvrdý pád

 
Influencerka Nikola Čechová (32) alias Shopaholic Nicol a zpěvák Milan Peroutka (32) to pořádně rozjeli na večírku Primy. Někdejší moderátoři Snídaně s Novou se od sebe celý večer nehnuli ani na krok. Chodili spolu dokonce i na toaletu. Nechyběla sklenička v ruce ani Nikolin pád. Redakce eXtra.cz pro vás nafotila exkluzivní snímky z akce.
03.08.2022 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (309 článků) , Nikola Čechová (80 článků)

Šikana na party Survivoru? Kdo se zaměřil na Nikolu Čechovou a proč už nechce být v alianci s Chili a Veronikou

 
Na ostrově tvořily nerozlučnou alianci, která je nakonec stála šanci zabojovat o celkové vítězství, Nikola Čechová, Chili a Veronika Havlik spolu ale drží i po návratu do Česka. A i nyní pokračují v šikanózních praktikách, které jim někteří fanoušci Survivoru horlivě vyčítali. Tentokrát se ale právě Havlik zaměřila na Čechovou, která si na šikanu postěžovala na Instagramu. Znamená to konec trojhlavé saně? Nikola chce opustit alianci, Chili už je prý také out. 
08.05.2022 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Nikola Čechová se po náloži hejtů kvůli Survivoru zase usmívá: Promluvila o nenávisti a ukázala přítele

 
Účastnice reality show Survivor a influencerka Nikola Čechová (32) se poprvé po příjezdu z Karibiku ukázala ve společnosti a hned oblékla velkou večerní. Na předávání cen Anděl dorazila po boku svého fešného přítele Jakuba a redakci eXtra.cz prozradila nejen to, jaké na ni doma čekalo přivítání, ale také se svěřila, jak se vyrovnává s hejty, které se na její osobu stále vynořují ze všech stran.
29.04.2022 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Společná fotka Braňa a Nikol rozčílila fanoušky Survivoru: Co jí nemohou odpustit

 
Má-li někdo důvod být naštvaný na Nikolu Čechovou, je to Braňo. Právě o něm se totiž oblíbená youtuberka během natáčení Survivoru nejednou nelichotivě vyjadřovala. Kousavé poznámky si neodpustila ani ve chvíli, kdy už byla v porotě a jejím jediným úkolem bylo poslouchat. O to větší překvapení pro fanoušky show bylo, když se právě tihle dva o víkendu potkali u jednoho stolu. K posměškům se následně na svém Instagramu vyjádřil i sám slovenský fitness trenér. 
26.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Nikole zlomily vaz Chili a Veronika, hodnotí Ondřej Novotný. Co říká na její výhrůžky o pomstě za vyřazení?

 
Tolik očekávané zhodnocení hry z pohledu moderátora Survivoru Ondřeje Novotného je tu. Jak si na ostrově vedla Nikola Čechová alias Shopaholic Nikol, v čem vynikala, co jí naopak nešlo a co jí podle průvodce soutěží zlomilo vaz? A co Novotný říká na nechutné hejty, kterých se mladá youtuberka stala terčem? Nejen o tom se vypsal na svém Instagramu. 
24.04.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (184 článků) , Nikola Čechová (80 článků)

Nečekaná party Survivoru v Praze: Nikola a Chili středem pozornosti. Nechyběli ani Adam nebo Braňo!

 
Opravdu byly Nikola Čechová a Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dung, všemi nenáviděné? Ačkoliv si to někteří diváci Survivoru 2022 myslí, realita je zcela jiná. Podle snímků ze sociálních sítí některých z nich se v sobotu večer v centru Prahy uskutečnilo neoficiální setkání finalistů aktuálně nejsledovanější reality show u nás a právě tyto dvě hráčky na něm nesměly chybět. 
24.04.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (184 článků) , Nikola Čechová (80 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Nikola Čechová otevřeně o cestě Survivorem: Rodina je na mě pyšná, vzkázala vulgárnímu rýpalovi

 
Už nějakou dobu se youtuberka Nikola Čechová (32) alias Shopaholic Nicol aklimatizuje po Survivoru zpátky doma v Česku. Diváky i fanoušky přitom přirozeně zajímá každý detail z její drsné cesty v Dominikánské republice, kde se ale dle svých slov necítila jako vítěz už v průběhu hry. Na Instagramu také odhalila, jak to měly holky s make-upem, proč nedorazila na oslavu Gábora Borárose a otevřeně odpověděla i na vulgární dotaz jednoho z rýpalů. 
21.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Trojhlavá saň má hejty na háku: Jsem taktická s*ině a já mrcha, smějí se hráčky Survivoru

 
Survivor už má svého vítěze, kterým není pouze jeden hráč. Pro "trojhlavou saň" Nikolu Čechovou, Chili a Veroniku Havlik bylo triumfem i navázání přátelského vztahu, který jim možná vydrží až do konce života. Známá kuchařka na svém Instagramu sdílela vtipné video, kde se holky vysmívají nadávkám na jejich osoby, a také se dojemně rozpovídala o Veronice alias "kozarele", které během náročných chvil plakala na kyprých ňadrech.
20.04.2022 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Nikolu ze Survivoru dojalo vyznání od Chili. Fanoušky to od hejtů ale neodradilo. Co jim vzkazují?

 
Ačkoliv je sama pod palbou kritiky a hejtů, rozhodla se veřejně podpořit svou největší kamarádku ze Survivoru. Chili, která osobní útoky snáší lépe, na Instagramu popsala, co pro ni Nikola Čechová znamená a čím si získala její přátelství. To ale jejich hejtry neobměkčilo. Co jim vzkazují a proč je tak nesnáší? 
20.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Vítěz Robinsonova ostrova hodnotí Nikolu ze Survivoru: Co jí zlomilo vaz a kdy Vláďa otočil?

 
Nejen moderátor Ondřej Novotný, ale i producent Survivoru a vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík se pustil do rozboru hry účinkujících v drsné reality show. Tentokrát si na Instagramu posvítil na Nikolu Čechovou neboli „velkou hráčku v malém těle", která si svými kroky příliš fanoušků nezískala. Co jí dle Orlíka zlomilo vaz a kdy Vláďa otočil? 
19.04.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (184 článků) , Nikola Čechová (80 článků)

Nečekané zastání pro Nikolu ze Survivoru: Nikdy mě neodsuzovala, překvapil Braňo, kterého veřejně ponižovala. Jak to vysvětlil?

 
Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol se dočkala nečekaného zastání. Tím kavalírem nebyl nikdo jiný než Braňo, který ji prostřednictvím svého Instagramu označil za správňáka s dobrým srdcem. Přitom ona sama ho v show označovala za slabocha bez názoru, který se celou dobu jen vezl. Jak se Braňo vyjádřil k tomu, že se mu právě za to Nikol vysmívala?
19.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Nikol o šikaně kvůli Survivoru: Přání smrti, sprosté nadávky, odporné hejty

 
Pro Nikolu Čechovou alias Shopaholic Nicol byl návrat ze Survivoru velmi nepříjemný. Začala se na ni valit doslova lavina drsných urážek. Na Instagramu zveřejnila některé ze zpráv, ve kterých jí lidé sprostě nadávají nebo jí dokonce přejí smrt! Není divu, že šokovaná Nikola se na nějakou dobu ze sociálních sítí úplně stáhla.
17.04.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Nikol ze Survivoru: Promluvila o tvrdé srážce s realitou. A jak obhajuje svou hru?

 
Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol se na Instagramu vyjádřila k návratu ze Survivoru. Když z ostrova přijela zpět do Česka, nebyla na svých sociálních sítích aktivní.  “Mám problém adaptovat se do normálního života,” vysvětluje divákům. Promluvila také o záběrech, které jsou podle ní vytržené z kontextu. Jak obhajuje svou hru? 
17.04.2022 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Vláďa rozebral Nikol na součástky: Proč musela z kola ven a jak vyhrát Survivor

 
Během prvních dní Survivoru by na Vladímíra Čapka nevsadil snad ani moderátor Ondřej Novotný. Jako jeden z prvních totiž měl terč na zádech a musel své schopnosti předvést hned v úvodním duelu. Bratr Evy Perkausové ale předvedl, že není radno ho podceňovat. Postupně vyřazoval jednoho silného soupeře za druhým, až svou pozornost zaměřil na Nikolu Čechovou. Nyní Vláďa, který aktuálně patří k hlavním adeptům na celkové vítězství, v podrobném rozboru na Instagramu vysvětlil, proč musela Nikola z kola ven. 
17.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (635 článků) , Ondřej Novotný (184 článků) , Nikola Čechová (80 článků)

Odpadlík Nikola ze Survivoru: Promluvila o Chili i vítězi! A za co setřela Braňa s Johy?

 
Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol nepatřila k nejsilnějším hráčům Survivoru 2022, podařilo se jí ale dostat až mezi osm nejlepších. Sama po svém vypadnutí přiznala, že se tak stalo jen díky její téměř dokonalé sociální hře. Komu by přála vítězství, kdo naopak nedostane její hlas a v kom se nejvíce zklamala? Rozpovídala se o tom v rozhovoru na Nova Plus.
16.04.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků) , Sam Sam (672 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »