Články k osobnosti

Nikola Čechová

  youtuberka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Nikola Čechová »
 

Snídani s Novou jednou málem Čechová vysílala sama. Kolega Peroutka skoro zaspal ranní pořad

 
Ve Snídani s Novou spolu vysílají už téměř rok. Za tu dobu museli Milan Peroutka  (30) (29) a Nikola Čechová (29) alias Shopaholic Nicol čelit celé řadě dramatických momentů spojených se vstáváním.
20.04.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (221 článků) , Nikola Čechová (13 článků)

Nejroztomilejší video z karantény: Milan Peroutka chodí běhat s poníky, většího koně podlézá a krmí ho z úst do tlamy

 
Nového koníčka, a to doslova, si během nouzového stavu našel herec a moderátor Milan Peroutka  (30) . Začal s ním v době, kdy nemohl uvádět ani Snídani s Novou, protože jeho kolegyně Nikola Čechová byla v přísné karanténě po jízdě s taxikářem, který byl nakažený nemocí Covid 19 , jemuž byl posléze jako prvnímu v ČR podán experimentální lék remdesivir.
14.04.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (221 článků) , Nikola Čechová (13 článků)

Na ples zakončující sezónu se připravoval i s odborníkem na etiketu. Přesto se Peroutka nevyhnul faux pas

 
Tráví spolu spoustu času při moderování Snídaně s Novou. Milan Peroutka  (30) a Nikola Čechová (29) alias Shopaholic Nicol si ale zjevně rozumí i v soukromí. Jak jinak si vysvětlit, že spolu dorazili na Ples v Rudolfinu?
11.04.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (221 článků) , Nikola Čechová (13 článků)

Drama na Nově: Klíčové tváře mizí kvůli koronaviru!

 
Oblíbená Snídaně s Novou musí čelit dočasné absenci dvou moderátorských dvojic. V karanténě kvůli koronaviru skončila totiž Nikola Čechová (30). Stopku na dobu určitou pak v zápětí dostal i další pár, který pořad uvádí.
16.03.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (13 článků) , Drama Drama (73 článků)

Snídaně s Novou v úzkých: Druhá moderátorská dvojice musela kvůli koronaviru z obrazovky

 
Již jsme vás informovali, že Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol musela nastoupit do domácí karantény, neboť byla jednou z devadesáti lidí, které vezl řidič nakažený koronavirem . Moderátorka a úspěšná influencerka se tak logicky nemůže účastnit natáčení Snídaně s Novou se svým kolegou Milanem Peroutkou  (29) .
16.03.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (221 článků) , Nikola Čechová (13 článků)

Koronavirus kosí Novu! Čtyři moderátoři Snídaně s Novou museli z obrazovky!

 
Moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová (30) skončila v ochranné karanténě, jela totiž autem s jedním ze dvou koronavirem infikovaných pražských taxikářů. Nesmí proto do studia! A záhy se „mimo provoz“ octl i druhý moderátorský pár – manželé Hejdovi!
16.03.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (13 článků)

Moderátorka a influencerka Nikola Čechová je v karanténě: Jela s taxikářem nakaženým koronavirem

 
Známá influencerka a moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová (30) je v karanténě. Nikol měla bohužel smůlu a jela s nakaženým taxikářem Uberu, který je v současné době hospitalizován ve vážném stavu. Sympatické Nikol karanténa končí už v pondělí a žádné příznaky nemá. Fanouškům na sociálních sítích ale přiznala, že měla obavy kvůli snížené imunitě.
14.03.2020 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (13 článků)

Tvář Snídaně s Novou v karanténě! Jela s nakaženým taxikářem

 
Moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová (30) a též influencerka a youtuberka vystupující coby Shopaholic Nicol skončila v karanténě kvůli riziku nákazy koronavirem. Sedla totiž do auta nakaženému taxikáři. Stejně jako devadesát dalších lidí.
13.03.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (13 článků)

Hvězda Instagramu a Novy je v karanténě: Jela s taxikářem, který leží s koronavirem ve vážném stavu na Bulovce

 
Nejúspěšnější česká influencerka a moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol je v karanténě. Nikola byla mezi asi devadesáti lidmi, kteří jeli s řidičem Uberu nakaženým koronavirem . Neměl o tom tušení, v zahraničí nebyl, tudíž neočekával, že i když měl příznaky, jde o koronavirus. Řidič leží ve vážném stavu v nemocnici.
13.03.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (13 článků)

Moderátorskou dvojici Snídaně s Novou diváci na začátku kritizovali. Už je to lepší, musím to zaklepat, říká Shopaholic Nicol

 
Nikola Čechová, známá jako youtuberka Shopaholic Nicol, už je na televizní obrazovce jako doma. Se zpěvákem Milanem Peroutkou  (29) jsou ostřílenou moderátorskou dvojicí ve Snídani s Novou. „Baví mě to čím dál víc, protože už to i diváci přijímají daleko líp,“ svěřila se nám Nikola.
23.01.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (221 článků) , Nikola Čechová (13 článků)

Shopaholic Nicol: Je ošemetné hned řešit své vztahy na sociálních sítích

 
Patří mezi nejlépe vydělávající youtubery u nás, je jednou z hvězd nového filmu Nejsledovanější a sociálními sítěmi žije. Nikola Čechová (27), vystupující pod přezdívkou Shopaholic Nicol, však přiznala, že se jí nelíbí, jak někteří lidé hned řeší své vztahy na internetu.
14.09.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (13 článků)

Omylem „pohřbený“ Menzel. Režisér s manželkou dostanou odškodné sto tisíc

 
Dohodou skončil ve čtvrtek u Městského soudu v Praze spor režiséra Jiřího Menzela a jeho manželky Olgy s vydavatelem Blesku. Redakce před dvěma lety omylem publikovala na webu Menzelův nekrolog. Za chybu se již veřejně omluvila. Teď ještě vydavatelství odškodní manžele částkou sto tisíc korun. Soud přístup stran ocenil.
28.11.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (13 článků)

Blogeři roku 2016: Shopaholic Nicol došla slova, Kovy má nápadnici a Lou se málem přizabila

 
Česká blogerská a youtubová scéna už zná své největší hvězdy pro rok 2016. Mezi Life blogerkami bodovala Česká Miss World Natálie Kotková a cenu si odnesl i muž, který s dost břitkým humorem píše Deníček moderního fotra. Úspěch měl i blog Kateřiny Králové Svět podle Kačky. Nejlepší beauty blogerka Lou se natáhla na pódiu a velký potlesk měl i vítězný bloger Kovy. Shopaholic Nicol pak při převzetí letošní ceny moc nevěděla, co říct. Došlo i na pomocné „bla, bla, bla…“ Blesk.cz přenášel slavnostní večer živě, podívejte se na ukázky.
23.11.2016 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Kotková (39 článků) , Nikola Čechová (13 článků) , Lou Lou (45 článků) , Lou Lou (43 článků)
« Předchozí 1 Další »