Články k osobnosti

Sharon Osbourne

  herečka, producentka, porotkyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Sharon Osbourne »
 

Ozzy asi koukal! Sharon Osbourne razantně změnila barvu vlasů z červené na bílou

 
Po vzoru Jane Fondy  (82) , která se nedávno nechala přebarvit na bílo, šla do změny i manželka Ozzyho Osbourna  (71) .
18.02.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jane Fonda (122 článků) , Sharon Osbourne (109 článků) , Ozzy Osbourne (283 článků)

Několik dní po oznámení, že má Parkinsona, vyrazil Ozzy Osbourne do společnosti: Oporou mu byla hůlka i manželka

 
Je to jen několik dní, co se rocker Ozzy Osbourne (71) podělil se světem o zdrcující diagnózu. Zpěvák trpí Parkinsonovou chorobou , ale ani tak si nenechal ujít udílení hudebních cen Grammy. Tam ho doprovodila jak dcera Kelly, tak manželka Sharon.
27.01.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (283 článků) , Kelly Osbourne (132 článků) , Sharon Osbourne (109 článků) , Sharon Kelly (11 článků)

Rebel Ozzy Osbourne je na tom zle: V posledních měsících se přiblížil smrti

 
Zdravotní stav Ozzyho Osbournea (71) není příznivý. S legendou heavy metalu to jde od desíti k pěti už od října 2018, kdy byl poprvé hospitalizován v nemocnici. Před pár týdny upadl, ošklivě si zranil páteř a nemohl tak poprvé za 40 let strávit Vánoce s manželkou Sharon Osbourne (67). Jeho zdraví se podle amerických médií ani po Novém roce výrazně nelepší.
02.01.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (283 článků) , Sharon Osbourne (109 článků)

Sharon Osbourne zdrogovala manžela, aby z něj vytřískala přiznání o nevěře

 
Sharon Osbourne je pomatený zoufalec a nebojí se přiznat, že jím je. Manželka rockera Ozzyho Osbourna dostala omylem email adresovaný jedné z jeho milenek. „Byla jsem zoufalá žena,“ přiznává teď, když se doznává k tomu, že poté zpěváka zdrogovala léky na spaní. Ačkoli mohl pod vlivem těžkých medikamentů také zemřít, ona myslela na jediné. Jak zcela omámený ze sebe vykoktá doznání o nevěře a identitu oné milenky.
06.11.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (109 článků) , Ozzy Osbourne (283 článků)

Sharon Osbourne si stěžuje na sex Ozzym: Je posedlý jako králík

 
Sharon Osbourne před více než dvěma roky přišla na to, že ji manžel Ozzy podvádí s kadeřnicí a chtěla se s ním rozvést. Frontman skupiny Black Sabbath se pak léčil se závislostí na sexu a manželství tím zachránil. Jeho pětašedesátiletá manželka ale teď tvrdí, že sex je stále trnem v patě jejich vztahu.
26.09.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (109 článků) , Black Sabbath (52 článků) , Ozzy Osbourne (283 článků)

Sharon Osbourne: Chtěla jsem, aby Ozzy kvůli nevěře příšerně trpěl

 
Sharon Osbourne je sice rodilou Britkou, ale v Kalifornii žije už tak dlouho, že se stala Američankou také svým myšlením. Pětašedesátiletá moderátorka tak přiznala, že si pro manžela Ozzyho, který ji během manželství několikrát podvedl, přála velké utrpení. Sharon přiznala, že se chová prostě jako teritoriální zvířátko.
29.01.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (109 článků) , Ozzy Osbourne (283 článků)

Ozzy Osbourne měl během 35letého manželství šest dlouhodobých milenek

 
Ozzy Osbourne loni málem přišel o manželství, protože jeho manželka Sharon už měla dost neustálých avantýr. Na osmašedesátiletého hudebníka prasklo, že má dlouhodobý poměr s kadeřnicí. A ta nebyla přitom jedinou jeho milenkou. Sharon musela během pětatřiceti let po rockerově boku snést šest konkurentek.
12.09.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (283 článků) , Sharon Osbourne (109 článků)

Kim Kardashin je coura, nikoli feministka, tvrdí Sharon Osbourne

 
Nebývale ostře se do Kim Kardashian opřela moderátorka Sharon Osbourne, manželka rockera Ozzyho Osbourna. Čtyřiašedesátiletá britská televizní hvězda totiž prohlásila, že Kim Kardashian neustále vystavující svůj holý zadek a prsa na sociálních sítích není žádnou feministkou, ale je to prostě rajda.
12.09.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (109 článků) , Kim Kardashian (1282 článků) , Ozzy Osbourne (283 článků)

Vadí mi, jak si dnešní ženy hrají na feministky, říká Sharon Osbourne

 
Sharon Osbourne (64) rozohnily dnešní celebrity v čele s Kim Kardashianovou. Irituje jí, že jsou dnes všechny herečky a celebrity velké feministky, ale dle Sharon ve skutečnosti nemají páru o tom, o čem mluví. Podle moderátorky si hrají na něco, co nejsou.
12.09.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (109 článků) , Kim Kim (1543 článků)

Sharon Osbourne: Chci odejít z showbyznysu v nejlepším

 
Moderátorka Sharon Osbourne oznámila, že ve čtyřiašedesáti odchází na odpočinek a stahuje se z médií. Manželka rockera Ozzyho Osbourna se v showbyznysu pohybuje téměř padesát let. Britská rodačka trvale žijící v USA oznámila, že chce odejít důstojně a v nejlepším.
31.08.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (109 článků) , Ozzy Osbourne (283 článků)

Tohle nejmladší Jennerky vážně přehnaly: Veřejně je zesměšnila i rocková manželka Sharon Osbourne!

 
Holky z klanu Kardashian/Jenner nemají jenom pěkné tvářičky, ale většina z nich rozjíždí svůj byznys ve velkém. Dělají různé reklamy, fotí, mají vlastní řady kosmetiky, otevírají butiky a navrhují své kolekce. V drtivé většině si jejich výrobky najdou své kupce, i když jsou to hlavně náctileté holčičky, které je "žerou". Jenomže jejich poslední pokus byl naprostý propadák, který znechutil světové celebrity.
06.07.2017 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (109 článků)

Ozzyho nevěra ze mě udělala pitomce, říká Sharon Osbournová

 
Ozzy Osbourne (68) si vzal Sharon (64) před 34 lety. Od té doby ji několikrát podvedl a korunu tomu nasadil minulý rok, když přiznal, že si našel o hodně mladší milenku. Jeho žena se cítila ponížená a chtěla se dát rozvést. Letos mu odpustila a před zraky rodiny sňatek obnovili symbolickým obřadem.
29.05.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (283 článků) , Sharon Osbourne (109 článků)

Sharon Osbourne se léčila se závislostí na televizi

 
Sharon Osbourne na jaře zmizela z veřejného života. A přátelé se začali obávat, že má deprese a její manžel Ozzy opět zlobí. Jenže tentokrát nebyla příčinou jejího útěku z veřejného života mužova nevěra. Britská moderátorka a hvězda amerických televizí se stala závislou na televizi a musela na jaře na odvykací kúru.
26.05.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (109 článků) , Ozzy Osbourne (283 článků)

Ozzy a Sharon Osbourneovi obnovili manželský slib

 
Ozzy Osbourne opět zachránil své manželství. Loni se s ním Sharon Osbourne chtěla rozvést poté, co praskla jeho dlouhodobá nevěra s kadeřnicí Michelle Pugh. Vztah ale nakonec zachránil a před koncem roku se oba chlubili tím, jak dokázali krizi vyřešit. Letos na jaře Sharon zmizela z veřejného života a nevídali ji ani přátelé. A ihned se začalo spekulovat o další manželské krizi. Jenže ta se zřejmě nekoná. V neděli 14. května se totiž Ozzy a Sharon v Las Vegas znova vzali.
25.05.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (283 článků) , Sharon Osbourne (109 článků)

Ozzy Osbourne: Moje manželství je teď pevnější než kdykoli v minulosti

 
Sharon Osbourne zmizela z veřejného života a přestala komunikovat s přáteli. A ihned se začalo spekulovat o tom, že ji opět trápí manžel Ozzy, na něhož před rokem praskla nevěra s kadeřnicí Michelle Pughovou. Ačkoli krizi tehdy zažehnali a dokonce pak obnovili manželský slib, měl se britský rocker k milence vrátit. Teď ale vystoupil na veřejnost s prohlášením, že jsou to bulvární výmysly a jeho manželství s Sharon je pevnější než kdykoli v minulosti.
05.05.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (283 článků) , Sharon Osbourne (109 článků)

Sharon Osbourne opět vyhodila Ozzyho z domu. Stále ji podvádí s kadeřnicí

 
Neuplynul ani rok od chvíle, kdy Sharon Osbourne vyrazila manžela Ozzyho z domu a nutila ho žít v hotelu pod výhružkou, že se rozvede. Prasklo totiž, že čtyři roky udržoval poměr s kadeřnicí Michelle Pughovou. Americký rocker se poté zavřel na pár dní do léčebny a prohlašoval, že se zbavuje závislosti na sexu. Sharon ho vzala na milost a pár dní plnila bulvár svými úsměvy, jak se jí podařilo zachránit manželství. Jenže minulý týden prý Ozzy letěl z jejich domu v Los Angeles znova. S Pugh se totiž stýkat nepřestal.
26.04.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (109 článků) , Ozzy Osbourne (283 článků)

Ozzy Osbourne: Nejsem závislý na sexu!

 
Rocker Ozzy Osbourne loni málem přišel o manželku Sharon. Ale krizi vztahu nakonec zažehnali. Jeho nevěra s kadeřnicí Michelle Pughovou byla mediálně zametena pod koberec jako zpěvákova sexuální závislost, kvůli které odešel do léčebny. Jenže hvězda skupiny Black Sabbath to teď celé shodila se stolu a sexuální závislost popřela v bizarním rozhovoru pro deník The Times.
03.02.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (283 článků) , Black Sabbath (52 článků) , Sharon Osbourne (109 článků)

Lék na bolavé srdce Sharon Osbourne? Prsten za padesát milionů

 
Sharon Osbourne si sice před časem postěžovala, že ji její manžel Ozzy podvedl minimálně s pěti ženami, teď ale britskému deníku The Sun prozradila, že si vždycky uměla najít na bolavé srdce lék, respektive že si vždycky uměla užívat rodinného jmění. Jednou si pořídila například prsten za dva miliony dolarů, v přepočtu za bezmála padesát milionů korun.
06.09.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (109 článků) , Ozzy Osbourne (283 článků)

Sharon Osbourne: Ozzy mě podváděl s pěti ženami v pěti zemích světa

 
Pět žen, z pěti různých zemí, během pěti let. To je statistika, s níž se musela moderátorka Sharon Osbourne smířit u svého sexem posedlého manžela, který ji podváděl. Loni prý zažívala nejhorší období života, když ale praskla letos na jaře jeho nevěra s kadeřnicí Michelle Pugh, vyhodila ho z domu a vyhrožovala mu rozvodem. Ozzy Osbourne ale získal manželku zpět, když slíbil, že se bude se závislostí na sexu léčit.
29.08.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (283 článků) , Sharon Osbourne (109 článků)

Mick Jagger má vrásčitý penis! Kdo to prásknul?

 
Manželce Ozzyho Osbournea zřejmě po rodinné krizi otrnulo. Sharon Osbourne se na jaře musela smiřovat s další manželovou nevěrou a viditelně to v ní zanechalo hořkost, kterou ventiluje útoky na jiné. Teď jí do hledí přišel Mick Jagger, který nedávno oznámil, že čeká osmé dítě. Třiasedmdesátiletý frontman skupiny Rolling Stones má ale podle Osbourne šedivý a vrásčitý penis, takže nechápe, že s ním někdo má sex.
19.08.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Mick Jagger (275 článků) , Sharon Osbourne (109 článků) , Ozzy Osbourne (283 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »