Články k osobnosti

Seth Gordon

  scénárista, režisér, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Seth Gordon »
 

Film Pobřežní hlídka je dotočen. Jsme Avengers pláže, hlásá plavčík The Rock

 
Skončilo natáčení filmu Pobřežní hlídka (Baywatch) podle stejnojmenného populárního seriálu z 90. let. V celovečerní verzi, kterou režíruje Seth Gordon (Šéfové na zabití), se v hlavních rolích plavčíků objeví Dwayne "The Rock" Johnson (Rychle a zběsile 7), Zac Efron (Děda je lotr) nebo Alexandra Daddario (San Andreas). Menší roli získal i David Hasselhoff, který se v seriálu proslavil jako hlavní plavčík Mitch. Zápletka se bude točit kolem kriminálníků, kteří budou ohrožovat rajón záchranářů. Studio zveřejnilo první promo fotku a její pohlednicovou verzi, k níž The Rock na svém Instagramu napsal, že plavčíci jsou "Avengers pláže". Pobřežní hlídka dorazí do českých kin v květnu 2017.
20.05.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků) , David Hasselhoff (241 článků) , Alexandra Daddario (5 článků) , Seth Gordon (6 článků) , Dwayne Johnson (74 článků) , Alexandra Johnson (2 články)

Pamela Anderson opět plavčicí. Zahraje si ve filmu Pobřežní hlídka

 
Pamela Anderson se připojí k obsazení filmu Pobřežní hlídka, který vychází ze stejnojmenného seriálu, v němž se herečka proslavila. Hlavní roli získal Dwayne "The Rock" Johnson, který fanoušky zásobuje fotkami z natáčení na svém Instagramu. Na jedné z nich je právě Anderson a Rock k ní napsal: "Představila světu CJ Parker, která se stala jednou z nejikoničtějších postav mé generace. Je mi potěšením přivítat krásnou Pamelu Anderson na natáčení Pobřežní hlídky. Bez tebe bychom ten film natočit nemohli." V další roli se kromě Zaca Efrona objeví David Hasselhoff, který v seriálu hrál hlavního plavčíka Mitche. Film režíruje Seth Gordon (Šéfové na zabití) a do českých kin dorazí v květnu 2017.
24.04.2016 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (653 článků) , Zac Efron (168 článků) , David Hasselhoff (241 článků) , Seth Gordon (6 článků) , Pamela Anderson (605 článků) , Dwayne Johnson (74 článků)

První fotka z nové Pobřežní hlídky. Takhle vypadá nástupkyně Pamely Anderson

 
Herec Dwayne Johnson, který je znám také jako The Rock, zveřejnil na svém Instagramu další fotku z natáčení nového filmu Baywatch (Pobřežní hlídka). Po boku mu stojí Alexandra Daddario, se kterou si zahrál v katastrofickém dramatu San Andreas (2015). Pobřežní hlídka vychází ze stejnojmenného populárního seriálu 90. let a proslavil Pamelu Anderson nebo Davida Hasselhoffa, který se navíc ve filmu objeví. Režisérský post získal Seth Gordon, který za sebou má například komedii Šéfové na zabití (2011). The Rock kolegyni Daddario vychvaluje a těší se "až ona a všechny naše další holky budou nakopávat zadky a chránit pobřeží". Do českých kin snímek dorazí 18. května 2017.
14.03.2016 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (653 článků) , Dwayne Johnson (74 článků) , David Hasselhoff (241 článků) , Alexandra Daddario (5 článků) , Seth Gordon (6 článků) , Pamela Anderson (605 článků)

Už zase tu řádí ta nechutná ženská

 
Z cizího krev neteče se jmenuje americká komedie Setha Gordona, která stojí a padá s korpulentní a místy pěkně nechutnou ženskou v podání Melissy McCarthy. Z plátna prakticky nesleze. I díky tomu film trochu připomene komedii Ženy sobě.
03.05.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Seth Gordon (6 článků)

Šéfové na zabití aneb co se děje v Americe

 
Na Hollywoodu není zajímavé to, že by nějak posouval kinematografii kupředu, ale to, že do sebe vědomě i nevědomě nasává, co se v Americe zrovna děje. Krásným příkladem je nová komedie režiséra Setha Gordona Šéfové na zabití.
05.08.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Seth Gordon (6 článků)

Sejmi svého šéfa, radí režisér Kanclu. Odnese to Anistonová a Farrell

 
Černých komedií není nikdy dost. A navíc má jít o vraždění šéfů v kancelářích. Colin Farrell, Jamie Fox a Jennifer Anistonová se (doufejme) neztrapní v nadějném filmu Setha Gordona Horrible Bosses (Příšerní šéfové), který zatím nemá oficiální český název.
17.05.2010 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (842 článků) , Colin Farrell (116 článků) , Colin Farrell (115 článků) , Seth Gordon (6 článků) , Jennifer Fox (3 články)
« Předchozí 1 Další »