Články k osobnosti

Selma Blair

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Selma Blair »
 

Jak je na tom herečka s roztroušenou sklerózou po transplantaci kostní dřeně? Prozradila svou prognózu

 
Selma Blair  (49) se už třetím rokem potýká s roztroušenou sklerózou a o svém boji s nemocí natočila dokument Introducing, Selma Blair, který uvede v říjnu. Nyní prozradila, jak si po dlouhé a vyčerpávající léčbě stojí.
18.08.2021 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Připrav si plán smrti, sdělili herečce s roztroušenou sklerózou. V novém dokumentu odhalí detaily boje s nemocí

 
Selma Blair  (49) připravuje dokument Introducing Selma Blair, který zachycuje její boj s roztroušenou sklerózou. Tu herečce diagnostikovali v srpnu 2018. Dokument uvedou v amerických kinech v polovině října, koncem měsíce pak na streamovací síti Discovery Plus.
16.08.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Hollywoodská hvězda o životě s roztroušenou sklerózou: Fascinuje mě, co všechno moje tělo dokáže

 
Herečka Selma Blair  (48) je opravdovou hrdinkou. Od roku 2018, kdy jí diagnostikovali roztroušenou sklerózu, se s nemocí pere jako lvice. Bitva to není snadná, ale Blair se vnímá jako vítězka.
17.06.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Ikonický lesbický polibek 22 let poté: Herečka se vrhla na kolegyni z kartonu!

 
Pokud znáte film Velmi nebezpečné známosti, možná si pamatujete ikonický lesbický polibek mezi svůdnou manipulátorkou Sarah Michelle Gellar a naivní obětí v podání Selmy Blair. A právě druhá jmenovaná se rozhodla zmíněný polibek 22 let od vydání filmů zrekonstruovat. Do původního žhavého momentu to ale tentokrát mělo opravdu daleko... Na rekonstrukci ikonického momentu a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.
20.05.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků) , Sarah Michelle (13 článků) , Michelle Michelle (53 článků)

Herečka s roztroušenou sklerózou se odvázala: Odhodila vršek a zapózovala nahoře bez

 
Selma Blair  (48) překvapila fanoušky na sociální síti fotkou nahoře bez. V Palm Springs zapózovala jenom v kalhotách se zdviženou hůlkou, která je jí oporou při chůzi.
28.12.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Tento žhavý polibek jim před 20 lety vynesl ocenění: Herečky se o něj pokusily znovu, takhle to dopadlo

 
Líbačka Sarah Michelle Gellar (43) a Selmy Blair  (48) ve filmu Velmi nebezpečné známosti z roku 1999 se stala hitem. Slavné krásky si za ni v následujícím roce dokonce odnesly cenu MTV Movie Awards. V rámci propagace letošních udílení MTV Movie & TV Awards: Greatest of All Times (GOAT) se herečky pokusily legendární polibek zopakovat. Jak to dopadlo, se podívejte ve videu níže.
08.12.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků) , Sarah Michelle (13 článků) , Michelle Michelle (53 článků)

Herečka s roztroušenou sklerózou sdílela fotku v plavkách a prozradila, jak se jí daří: Fanoušci jásají!

 
Selma Blair  (48) se na Instagramu podělila o fotku v plavkách, s lahví vody v ruce nabádala sledující, aby hodně pili. Předvedla tělo jako proutek a v komentářích prozradila, jak je na tom.
16.10.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Vražedně krásné nohy! Herečka s roztroušenou sklerózou se pochlubila snímky ze zákulisí focení

 
Herečka Selma Blair  (48) nepřestává fanoušky udivovat. Nedávno je potěšila snímky v plavkách , na nichž jí to nesmírně seklo, a nyní se pochlubila fotkami ze zákulisí dalšího focení. Na těch je v rajcovním body a vystavuje na odiv své vražedně krásné nohy.
24.08.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

I s roztroušenou sklerózou může být půvabná a sexy: Fotky Selmy Blair v plavkách chválila i slavná hollywoodská kráska

 
Selma Blair  (48) nedávno oslavila velký úspěch. Po roce totiž znovu nasedla na koňský hřbet . K oblíbenému hobby se vrátila v rámci terapie, kterou podstupuje kvůli roztroušené skleróze. S nemocí se pere velmi statečně, a že se jí v poslední době daří lépe, dokázala i snímky v plavkách.
16.08.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Necítila nohu a padala, ale nepřestala se usmívat: Selma Blair popsala, jak bojuje s roztroušenou sklerózou

 
Je to více než rok, co Selma Blair  (48) sdílela emotivní příspěvek se svým koněm . V něm si posteskla, že se už oblíbenému ježdění nemůže věnovat, neboť se v sedle neudrží. Nyní se pochlubila dojemnou fotkou z koňského hřbetu. Jízdu si tentokrát užila v rámci terapie.
13.08.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Selma Blair má 48: Kráska z Velmi nebezpečných známostí stále bojuje se zákeřnou nemocí

 
Selma Blair, kterou si lidé pamatují především z filmů jako Velmi nebezpečné známosti, Hellboy či Pravá blondýnka, slaví 48. narozeniny. Herečka už třetím rokem bojuje s roztroušenou sklerózou, která ji připravila o spoustu energie i o mladistvý vzhled. Nemoc lze navíc jen potlačit a ne zcela vyléčit.
23.06.2020 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Přes útrapy s roztroušenou sklerózou Selma Blair jenom září: Zásluhu má i její staronový přítel

 
Selma Blair  (47) se pravidelně ozývá fanouškům prostřednictvím Instagramu. Na sociální síti je také sdílná, co se týče jejího zdravotního stavu. Herečka trpí roztroušenou sklerózou a kvůli nemoci je to s ní jako na houpačce. Po absolvování drastické léčby , která měla zastavit postup nemoci, se ale má zase k světu, a je i pracovně aktivní.
07.05.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Kvůli roztroušené skleróze patří do ohrožené skupiny: Selma Blair se před koronavirem chrání, jak to jde

 
Vzhledem k tomu, že trpí roztroušenou sklerózou , patří herečka Selma Blair  (47) ke skupině lidí, která je koronavirem více ohrožena. A tak neponechává nic náhodě a i na nezbytné nákupy vyrazila s rouškou. Do obchodu ji doprovodil partner Ron Carlson.
29.03.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků) , Ron Carlson (1 článek)

Neumírám víc než kdokoli jiný: Selma Blair otevřeně píše o roztroušené skleróze

 
Když herečce Selmě Blair  (47) v roce 2018 diagnostikovali roztroušenou sklerózu, zdravotní stav netajila. O nemoci otevřeně hovoří i píše na instagramovém profilu, kde se fanouškům svěřuje s tím, jak jí je. „Cítím se nemocně. To se teď děje,“ uvedla v zatím posledním příspěvku.
14.02.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Už jí zase rostou vlasy: Drastická léčba se herečce s roztroušenou sklerózou vyplatila

 
Je to 13 měsíců, co herečka Selma Blair  (47) uveřejnila svou diagnózu . S roztroušenou sklerózou se od té doby potýká statečně a pravidelně fanoušky informuje o svém zdravotním stavu. Po chemoterapiích, které měly pomoci v léčbě, přišla o všechny vlasy . Holá hlava už jí ale opět zarůstá, jak bylo patrné, když nedávno vyrazila do ulic LA.
14.11.2019 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Herečka s roztroušenou sklerózou promluvila o své nemoci: Vrátí se někdy k herectví naplno?

 
Je to zhruba rok, co byla herečce Selmě Blair  (47) diagnostikována roztroušená skleróza. Hvězda Velmi nebezpečných známostí a Hellboye se s nemocí pere statečně, i když léčba je náročná a vybírá si svou daň v podobě ztráty vlasů , zhoršení zraku nebo psychických problémů.
24.10.2019 10:28 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Herečka Selma Blair se svěřila, že trpí roztroušenou sklerózou

 
Herečka Selma Blair přiznala, že má roztroušenou sklerózu. Závažným chronickým a neléčitelným onemocněním trpí mnoho let. Hvězda akčních hororů Hellboy se teď svěřila fanouškům na Instagramu také proto, že onemocnění už má vážné symptomy.
25.10.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Hvězda Hellboye Selma Blair (46) oznámila, že trpí roztroušenou sklerózou

 
Sympatická americká herečka Selma Blair (46) sdělila svým fanouškům šokující zprávu – trpí vážnou nemocí, roztroušenou sklerózou. Před pár dny byla spatřena, kterak za pomoci hůlky míří do nemocnice, což vyvolalo řadu otázek – a netrvalo dlouho a herečka sama přiznala svou zdrcující diagnózu na sociálních sítích.
22.10.2018 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Populární herečka se svěřila světu se smutnou zprávou. Trpí vážnou nemocí!

 
Fotky, jak herečka Selma Blair (46) kráčí s hůlkou do nemocnice, obletěly svět. Populární herečka prozradila, že jí byla diagnostikována roztroušená skleróza. Na fotkách je viditelné, že má Blair potíže s levou nohou a paží. Fotografie byly pořízeny týden před tím, než se svěřila fanouškům na Instagramu v emotivním příspěvku.
22.10.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Selma Blair (33 článků)

Herečka Cameron Diaz: S herectvím jsem skutečně skončila

 
Herečka Selma Blair před časem prohlásila, že její kamarádka Cameron Diaz odešla na herecký odpočinek. Film netočila čtyři roky a na žádný další se nechystá. Pětačtyřicetiletá blondýna našla nový smysl života v manželství s Benjim Maddenem. A sama teď potvrdila, že se do práce nehrne, v trojrozhovoru s Blair a Christinou Applegat.
03.04.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (381 článků) , Selma Blair (33 článků)
« Předchozí 1 2 Další »