Články k osobnosti

Selena Selena

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Selena Selena »
 

Selena Gomez ukázala svoji rozkošnou sestru: Zpěvačce roste blonďatá konkurence

 
Jak se zdá, tak se Selena Gomez (27) dostala z jednoho ze svých nejtěžších období. Zpěvačka se opět ukazuje na veřejnosti a září štěstím. Tentokrát si vyrazila se svojí mladší sestřičkou Grace Teefey (6) na premiéru filmu Ledové království 2. Obě dvě vypadaly jako princezny z pohádky. Malá Grace je navíc stejně půvabná jako její starší sestra.
09.11.2019 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Selena Selena (3 články)

Selena Gomez vyvedla na premiéru malou sestřičku (6): Roztomilá dvojka ukradla červený koberec pro sebe

 
Selena Gomez  (27) se sestrou Grace Teefey (6) na sebe během hollywoodské premiéry filmu Ledové království 2 strhly veškerou pozornost. Vyšly si ve stejných šatech z kolekce Marca Jacobse, doplněných hábity z peří, takže je na červeném koberci jednoduše nešlo přehlédnout.
08.11.2019 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Selena Selena (3 články)

Nečekané usmíření Bieberových životních lásek: Milé gesto Hailey k Seleně Gomez

 
Zpěvák Justin Bieber (25) si sice jednoho času užíval každou chvíli s jinou dívkou, větší roli však v jeho životě měly jen dvě ženy. Jeho nynější manželka Hailey Baldwin (22) a bývalá přítelkyně Selena Gomez (27), s níž strávil několik let ve střídavě fungujícím a nefungujícím vztahu. Ještě nedávno se zdálo, že Hailey nemůže Seleně přijít na jméno, nyní to však vypadá, že se rozhodla hodit minulost svého muže za hlavu a učinila milé gesto.
27.10.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Justin Bieber (1499 článků) , Hailey Baldwin (55 článků) , Selena Selena (3 články)
« Předchozí 1 Další »