Články k osobnosti

Selena Gomez

  herečka, zpěvačka, módní návrhářka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Selena Gomez »
 

Selena Gomez ukázala svoji rozkošnou sestru: Zpěvačce roste blonďatá konkurence

 
Jak se zdá, tak se Selena Gomez (27) dostala z jednoho ze svých nejtěžších období. Zpěvačka se opět ukazuje na veřejnosti a září štěstím. Tentokrát si vyrazila se svojí mladší sestřičkou Grace Teefey (6) na premiéru filmu Ledové království 2. Obě dvě vypadaly jako princezny z pohádky. Malá Grace je navíc stejně půvabná jako její starší sestra.
09.11.2019 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Selena Selena (3 články)

Selena Gomez vyvedla na premiéru malou sestřičku (6): Roztomilá dvojka ukradla červený koberec pro sebe

 
Selena Gomez  (27) se sestrou Grace Teefey (6) na sebe během hollywoodské premiéry filmu Ledové království 2 strhly veškerou pozornost. Vyšly si ve stejných šatech z kolekce Marca Jacobse, doplněných hábity z peří, takže je na červeném koberci jednoduše nešlo přehlédnout.
08.11.2019 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Selena Selena (3 články)

Nečekané usmíření Bieberových životních lásek: Milé gesto Hailey k Seleně Gomez

 
Zpěvák Justin Bieber (25) si sice jednoho času užíval každou chvíli s jinou dívkou, větší roli však v jeho životě měly jen dvě ženy. Jeho nynější manželka Hailey Baldwin (22) a bývalá přítelkyně Selena Gomez (27), s níž strávil několik let ve střídavě fungujícím a nefungujícím vztahu. Ještě nedávno se zdálo, že Hailey nemůže Seleně přijít na jméno, nyní to však vypadá, že se rozhodla hodit minulost svého muže za hlavu a učinila milé gesto.
27.10.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Justin Bieber (1499 článků) , Hailey Baldwin (55 článků) , Selena Selena (3 články)

Selena Gomez se o sebe nedokáže postarat: Bez tohoto člověka skončí znovu v blázinci!

 
Selena Gomez (26) po návratu z psychiatrické léčebny hodila Justina Biebera (24) za hlavu a snaží se postavit na vlastní nohy. Dost se jí to daří, v posledních dnech vypadá spokojeně a mizí i nevzhledné špíčky v oblasti břicha. Jenže to má háček. Zpěvačka měsíce zmítaná v depresích se prý až příliš spoléhá na jednoho člověka. Kdyby přišla zrada, padne zase ke dnu!
21.01.2019 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Justin Bieber (1499 článků)

Selena Gomez se snaží shazovat, co to jde: Takhle se zbavuje opuchlých tváří a špíčků

 
Selena Gomez (26) v současné době rozhodně neprožívá jedno ze svých nejkrásnějších období v životě. Před pár týdne se vrátila z psychiatrické léčebny, kde se léčila a fanoušci si nemohli nevšimnout, že pěkně nabrala. Okamžitě začali spekulovat, zda je v obličeji oteklá kvůli alkoholu nebo lékům. Jak to ale vypadá, zpěvačka šla do sebe a začala pořádně makat!
20.01.2019 22:11 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků)

Po 4 měsících o sobě dala vědět: Královna Instagramu sdílela s fanoušky dojemný vzkaz

 
Přestože o sobě nedala vědět skoro čtyři měsíce, její místo „královny Instagramu“ to neohrozilo. Selena Gomez  (26) si stále drží 144 miliónů followerů, které z ní dělají druhou nejsledovanější celebritu a nejsledovanější ženu (první je fotbalista Cristiano Ronaldo).
17.01.2019 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků)

Už nemohla mlčet: Selena Gomez bez zábran řekla, JAKÝM PEKLEM si prošla!

 
Kdyby se Selena Gomez (26) propadla do pekla, musela by se jim tam vysmát. Útrapy, jimiž si v minulých měsících procházela, byly totiž o poznání horší. Nevyléčitelně nemocná zpěvačka zažila zradu, ponížení a především nepředstavitelnou bolest na duši. Proto skončila za branami psychiatrické léčebny, z níž jí propustili až koncem loňského roku. Chtělo to hodně přemlouvání, ale nakonec se ze všeho vypsala v až dojemné zpovědi.
16.01.2019 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků)

Justin Bieber se nezastaví před ničím: Takhle dělá nemocné Seleně ze života peklo?!

 
Nejdřív dotěrné telefonáty, teď rovnou snaha o osobní setkání! Vypadá to, že Justin Bieber (24) na Selenu Gomez (26) nemůže přestat myslet. Zpěvačka se snaží dostat do formy a kromě tvrdé dřiny ve fitku chodí na pravidelné procházky. Na stejnou trasu se měl nedávno vypravit i Justin, který prý doufal, že se tam setkají!
08.01.2019 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Justin Bieber (1499 článků)

Nakynutá Selena Gomez platí za hubnutí nehoráznou pálku: Kila navíc jsou ale stále znát!

 
Oblíbená zpěvačka Selena Gomez (26) se před pár dny vrátila z léčebny. Nejenom fanoušci si stihli všimnout, že pořádně nabrala hlavně v obličeji. Líčka má zpěvačka pořádně napěchovaná a sama si to uvědomuje, takže začala na sobě makat. Kila navíc ale jen tak dolů nepůjdou. V úzkých legínách je stále vidět, že je tam nějaký ten špíček navíc. A to si ani nedokážete představit, kolik za své lekce cvičení utrácí.
05.01.2019 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků)

Začala zase nasávat? Napuchlé tváře Seleny Gomez děsí, alkohol ji může zabít!

 
Ještě to není ani měsíc, co Selenu Gomez (26) pustili z psychiatrické léčebny a už zase panují obavy, že zpěvačka padá zpátky ke dnu. Na vině jsou nejnovější fotky, na nichž má bývalka Justina Biebera (24) odulé tváře. Fanoušci se ze strachu o svou oblíbenkyni ptají, zda zase nezačala pít. Alkohol pro ni může znamenat smrt!
28.12.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Justin Bieber (1499 článků)

Selena Gomez se děsí návratu do blázince: Odřízla se od světa kvůli Bieberovi?!

 
Selena Gomez (26) se chce po měsících útrap vrátit do normálního života. Dva týdny po propuštění z psychiatrické léčebny na sobě začala makat. Tvrdě dře, aby se zase mohla chlubit postavičkou, po které touží každý chlap. A vymyslela plán, jak se nedostat zpátky na dno. Nevyzraje na něj ani Justin Bieber (24), který podle amerických paparazzi zpěvačce neustále vyvolává, přestože na něj doma čeká manželka Hailey Baldwin (22).
25.12.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Justin Bieber (1499 článků) , Hailey Baldwin (55 článků)

Prevít Justin Bieber: Utíká od Hailey, aby zase mohl blbnout hlavu Seleně?!

 
Nedá si pokoj a nedá! Pokud chtěl Justin Bieber (24) svatbou s Hailey Baldwin (22) uzavřít nekonečné milostné peripetie se Selenou Gomez (26), měl si to pořádně rozmyslet. Teď, když je Hailey podle zvěstí nejspíš těhotná, se nejenom myšlenkami zase vrací k Seleně. Paparazzi zpěváka přistihli, jak své bývalé lásce na odlehlém místě tajně telefonuje!
21.12.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Justin Bieber (1499 článků) , Hailey Baldwin (55 článků)

První fotky Seleny Gomez po propuštění z psychiatrie: Kila navíc, nateklé tváře a prázdný pohled

 
Zpěvačka Selena Gomez (26) byla zachycena v Hollywoodu s kamarádkami poté, co se před dvěma měsíci zhroutila a musela být hospitalizována. Kdysi rozkošná Selena nešla téměř ani poznat. Je na ní vidět, že je značně opuchlá a rozhodně není v nejlepší kondici. Má šanci se v takovém stavu dostat ještě na výsluní?
20.12.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků)

První foto po návratu z léčebny: Zpěvačka, která se zhroutila kvůli zdravotním problémům, vyrazila na hory

 
Zpěvačka Selena Gomez  (26) má už zase úsměv od ucha k uchu. Poprvé od ukončení léčebného programu se objevila na veřejnosti. Vyrazila na hory s kamarádkami, a radostnou chvilku samozřejmě musela děvčata zvěčnit na sociální sítě. Společnou fotku sdílela na svém Instagramu Bailee Madison, která se Selenou hrála v dětském seriálu Kouzelníci z Waverly.
19.12.2018 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Bailee Madison (1 článek)

Těhotenství s Bieberem na sebe naprášila sama? Hailey Baldwin je pořád u gynekologa!

 
Když už je Selena Gomez (26) nadobro odstavená, mohla Hailey Baldwin (22) začít úřadovat. O tom, že s Justinem Bieberem (24) čekají miminko, se popsaly stohy papíru už před třemi měsíci. Jenže spekulace začaly tento týden zase sílit. Modelka a neteř známého baviče Aleca Baldwina (60) je totiž pečená vařená u svého gynekologa!
15.12.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (160 článků) , Selena Gomez (424 článků) , Justin Bieber (1499 článků) , Hailey Baldwin (55 článků)

Hailey Baldwin načapali u porodníka: Pojistila si Biebera MIMINKEM?!

 
Modelku Hailey Baldwin (21) před pár dny nachytali na cestě k porodnímu lékaři! Zdá se, že pod svým srdcem nosí první dítě a potomka svého manžela Justina Biebera. Tato zpráva zřejmě nepotěšila Selenu Gomez, která se kvůli svému expartnerovi Justinovi trápí již několik měsíců!
12.12.2018 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Justin Bieber (1499 článků) , Hailey Baldwin (55 článků)

Po fiasku s Bieberem nový chlap! Víme, kdo Selenu Gomez tahá do postele

 
Selena Gomez (26) je už měsíc venku z léčebny. Zabarikádovala se však ve své losangeleské rezidenci a vůbec nevychází na veřejnost. Dostat se z depresí by jí mohla pomoct nová láska. A jedna je na obzoru. Do zpěvačky se totiž zabouchl americký herec Noah Centineo (22), jenž by ji rád vytáhl na rande!
10.12.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Noah Centineo (1 článek)

Jandová se nechala tetovat s kamarádkou! Co jí to hnízdí na ruce?

 
Tetování jako symbol přátelství není rozhodně žádné klišé. Po zahraniční hvězdě Seleně Gomez (26) si jedno takové pořídila i Marta Jandová (44).
06.12.2018 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (924 článků) , Selena Gomez (424 článků)

Justin Bieber se na ulici muchloval s Hailey Baldwin: Že by konec slziček na veřejnosti?

 
Silně věřící Justin Bieber (24) byl poslední dobou spatřen především na cestě ke knězi, do kostela nebo jen tak na ulici, ale hlavně v slzách. Jeho emoční labilitu prý způsobil špatný zdravotní stav jeho ex-přítelkyně Seleny Gomez (26). Ta je zřejmě už konečně zapomenuta, protože nyní je nejčastěji viděn se svou současnou partnerkou Hailey Baldwin (22) v těsném objetí…
04.12.2018 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Justin Bieber (1499 článků) , Hailey Baldwin (55 článků)

Justin Bieber jako časovaná bomba! Ještě před pár dny s Hailey zakládal rodinu, teď roní slzy kvůli Seleně!

 
Zpěvačku a herečku Selenu Gomez (26) pustili z psychiatrické léčebny jen před nedávnem a i když ona se snaží držet v pozadí, Justin Bieber (24) a jeho manželka Hailey Badwin (22) provokují, jak jen to jde. Pokud se snažili naštvat Selenu, nepovedlo se, zato se zdá, že Justin se hroutí a už nezvládá hrát tohle divadlo se svou ženou!
30.11.2018 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (424 článků) , Justin Bieber (1499 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »