Sebastian Vettel

jezdec f1, mistr světa 2010, 2011, mistr světa 2012

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Sebastian Vettel »

Velkou cenu Evropy ovládl Rosberg, Hamilton na stupně vítězů nedosáhl

Německý pilot Nico Rosberg z Mercedesu jednoznačně ovládl Velkou cenu Evropy, kterou poprvé v historii hostilo ázerbajdžánské Baku. Za vedoucím mužem průběžného pořadí letošního ročníku formule 1 dojel Sebastian Vettel s Ferrari, na stupních vítězů pak německé duo doplnil Mexičan Sergio Pérez z týmu Force India.
19.06.2016 17:55 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Sergio Pérez (12 článků)

Ferrari nezvládlo souboj strategií, v Montrealu zvítězil Hamilton

Úřadující světový šampion Lewis Hamilton díky vítězství ve Velké ceně Kanady stáhl náskok Nica Rosberga v čele průběžného pořadí mistrovství světa na pouhých devět bodů. Až nečekaně vyrovnaným soupeřem byl dnes britskému jezdci Němec Sebastian Vettel, kterého o jeho první letošní vítězství pravděpodobně připravila strategická chyba Ferrari.
12.06.2016 22:30 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (504 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Rosberg natáhl vítěznou šňůru na šest závodů, Ferrari spolu kolidovala

Němec Nico Rosberg si ve Velké ceně Číny připsal další suverénní vítězství. Jeho největší soupeři se dnes na trati museli potýkat s problémy: Sebastian Vettel a Kimi Räikkönen se po vzájemné kolizi na startu propadli mimo bodovanou desítku, Australana Daniela Ricciarda připravil o vedení v závodu defekt zadní pneumatiky.
17.04.2016 11:00 |

Osobnosti: Kimi Räikkönen (81 článků) , Nico Rosberg (109 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

Mercedes slaví další double, výsledky však ovlivnila ošklivá nehoda Alonsa

Vítězem dramatické Velké ceny Austrálie 2016, úvodního podniku nové sezony formule 1, se stal Němec Nico Rosberg, který tak vyhrál už čtvrtý závod za sebou.  Druhý skončil jeho týmový kolega a vítěz kvalifikace Lewis Hamilton, třetí místo obsadil Sebastian Vettel z Německa ve Ferrari.
20.03.2016 09:55 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (504 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mercedes Alonso (7 článků) , Mercedes Alonso (1 článek)

Rosberg si připsal páté kvalifikační vítězství v řadě, Ferrari ztratilo půl vteřiny

Kvalifikace formule 1 na Velkou cenu Brazílie se obešla bez větších překvapení. První řadu startovního roštu opět obsadí dvojice jezdců mistrovského Mercedesu, z níž byl popáté za sebou rychlejší Nico Rosberg, jako třetí odstartuje Němec Sebastian Vettel.
14.11.2015 19:00 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

V Mexiku triumfoval Rosberg, Vettel nedojel

Němec Nico Rosberg vyhrál Velkou cenu Mexika formule 1 a dva závody před koncem celého seriálu poskočil v průběžném pořadí jezdců na stříbrnou příčku. Na tomto postu vystřídal svého krajana Sebastiana Vettela, který dnešní závod nedokončil. Na druhém místě dojel v Mexiku již jistý mistr světa Lewis Hamilton, na bronzový stupínek vystoupal Fin Valtteri Bottas.
01.11.2015 22:55 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (504 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Hamilton vyhrál dramatický závod v Austinu a stal se trojnásobným světovým šampionem

Lewis Hamilton si dnes vítězstvím ve Velké ceně USA předčasně zajistil titul světového šampiona pro rok 2015. Druhé místo dnes obsadil vítěz kvalifikace Nico Rosberg, třetí Sebastian Vettel. Do cíle závodu dojelo pouze dvanáct vozů.
25.10.2015 22:46 |

V Rusku vyhrál Hamilton, Räikkönen v souboji o třetí místo sestřelil Bottase

Ve Velké ceně Ruska zvítězil Lewis Hamilton, který se tak výrazně přiblížil obhajobě titulu.  Druhý skončil po startu ze čtvrtého místa Sebastian Vettel, který se posunul na druhou příčku v pořadí mistrovství světa a čtyři závody před koncem seriálu zaostává za jezdcem Mercedesu o 66 bodů.
11.10.2015 15:25 |

Mercedes nechal zapomenout na minulý víkend a na Suzuce opět dominoval

Mercedes dnes v Japonsku získal osmé double v letošní sezóně a nechal tak zapomenout na singapurské zklamání. Loňské vítězství obhájil Lewis Hamilton, druhý skončil vítěz kvalifikace Nico Rosberg, třetí Sebastian Vettel.
27.09.2015 09:45 |

V Singapuru byl nejrychlejší Vettel, lídr Hamilton do cíle nedojel

Třetí triumf v sezoně slaví Němec Sebastian Vettel ze stáje Ferrari, který ovládl Velkou cenu Singapuru formule 1. Na třináctý závod seriálu budou chtít zapomenout v týmu Mercedes. Mistr světa a vedoucí muž celkového pořadí Brit Lewis Hamilton po potížích s motorem poprvé v tomto roce nedojel. Na stupně vítězů se nedostal ani Němec Nico Rosberg, který skončil čtvrtý.
20.09.2015 17:35 |

Místo pilota F1 pokřtil Blanku Duka. „Bože, požehnej řidičům,“ pronesl

Ještě před dvěma lety se uvažovalo, že tunelový komplex Blanka slavnostně otevře jezdec Formule 1 Sebastian Vettel. Nakonec Praha pozvala na křest stavby někoho povolanějšího. Role se ujal kardinál Dominik Duka.
19.09.2015 19:35 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků) , Dominik Duka (886 článků)

Mercedesům se kvalifikace nepovedla, pole position vybojoval v Singapuru Vettel

Německý pilot Sebastian Vettel vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Singapuru formule 1. Pro stáj Ferrari je to první pole position od roku 2012. Nedařilo se jezdcům týmu Mercedes,  kteří do třináctého závodu mistrovství světa odstartují až ze třetí řady.
19.09.2015 18:20 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Hamilton na Monze nepřipustil drama. Rosbergovi shořel motor

Velkou cenu Itálie vyhrál stylem start-cíl úřadující světový šampión Lewis Hamilton, pro nějž se jedná o jubilejní čtyřicáté vítězství ve formuli 1.   Druhý Sebastian Vettel dokončil závod s téměř půlminutovou ztrátou na britského jezdce.
06.09.2015 16:06 |

Drama v Maďarsku vyhrál Vettel. Vítězství věnoval Bianchimu

Nečekané výsledky přinesla Velká cena Maďarska. Po dramatickém průběhu si pro triumf dojel Sebastian Vettel z Ferrari. Druhé a třetí místo patří díky Daniilovi Kvjatovi a Danielovi Ricciardovi stáji Red Bull. Jasný favorit Lewis Hamilton z Mercedesu byl až šestý o dvě místa před týmovým kolegou Nicem Rosbergem, který v závěru přišel kvůli defektu o druhou příčku.
26.07.2015 17:05 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (504 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

Rudé vozy z Maranella našly ztracenou rychlost. Dokážou potrápit Mercedes?

Když Sebastian Vettel před dvěma týdny zvítězil ve Velké ceně Malajsie, šlo o malou senzaci. Poprvé za poslední rok totiž Mercedes ztratil svou auru neporazitelnosti. Již ve Velké ceně Austrálie přitom Ferrari ziskem třetího místa naznačilo, že by se letos rádo vymanilo z bídy několika posledních sezón. Do roku 2015 italský tým vstoupil s částečně obměněnou jezdeckou sestavou, novým vedením a slibné výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.
14.04.2015 14:56 |

Mercedes opět kraluje F1

Lewis Hamilton a jeho týmový kolega z Mercedesu Nico Rosberg opanovali stupně vítězů na Velké ceně Číny. Třetí místo doplnil Sebastian Vettel ze stáje Ferrari.
12.04.2015 12:25 |

Vettel prý v minulé sezoně zvažoval odchod z formule 1

Sebastian Vettel chtěl údajně během minulé sezony, v níž se mu po změně pravidel příliš nedařilo, odejít ze světa formule 1. Prozradil to Christian Horner, šéf stáje Red Bull, odkud německý pilot v listopadu po šesti letech odešel do Ferrari.
28.01.2015 22:08 |

Vettel poprvé za volantem Ferrari: Splnil se mi sen

Pilot formule 1 Sebastian Vettel absolvoval o víkendu první testovací jízdy ve svém novém působišti ve Ferrari. Čtyřnásobný mistr světa byl nadšený, jízdou v rudém vozem italské stáje si totiž splnil dětský sen.
02.12.2014 13:41 |

Čtyřnásobný mistr světa formule 1 Sebastian Vettel si plní dětský sen. Od příští sezony bude jezdit za Ferrari a po první jízdě v červeném voze potvrdil, že je to pohádkový pocit.
02.12.2014 12:45 |

Vettel se zbláznil! Ve ferrari jel 350 km/h mezi kamiony!

Sebastian Vettel už definitivně patří do stáje Ferrari a v nové sezoně se pokusí vrátit zašlou slávu vozů z Maranella. Důkaz, že se toho nebojí, přišel z Abu Dhabí.
28.11.2014 18:40 |

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »