Články k osobnosti

Sebastian Stan

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Sebastian Stan »
 

Praha v Marvelu nebude: Natáčení očekávaného seriálu utnul koronavir

 
Česko se před týdnem radovalo, že hostuje natáčení dalšího střípku z Marvel univerza. Do Prahy přijeli herci z Avengers Anthony Mackie (41), Sebastian Stan (37) a další a chtěli otisknout historické hlavní město do svého příběhu. Premiér Andrej Babiš (65) jim ale zatnul tipec.
11.03.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22233 článků) , Anthony Mackie (1 článek) , Sebastian Stan (3 články)

Snad nenastydli: Hollywoodský krasavec se proháněl na motorce nahý s touto usměvavou blondýnkou

 
Herec Sebastian Stan (36) se proslavil mimo jiné rolí Buckyho Burnese alias Winter Soldiera v komiksových snímcích Captain America a Avengers. Nyní ovšem světu předvedl svou o něco hravější a odhalenější stránku. A to doslova. Stan se totiž proháněl po Athénách na motorce úplně nahý. A nejel v tom sám, společnost mu dělala stejně odhalená herecká kolegyně Denise Gough (38).
07.12.2018 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Stan (3 články) , Denise Gough (1 článek)

Občanská válka superhrdinů! Tak se Kapitán Amerika střetne s Iron Manem

 
Kapitán Amerika je zpátky a v novém filmu s podtitulem Občanská válka ho čeká epický střet s Iron Manem. Po problémech s Ultronem – robotem vybaveným energetickými střelami v dlaních – se vláda rozhodla registrovat všechny superhrdiny. Právě to rozděluje Kapitána Ameriku a Iron Mana, které ztvárnili herci Chris Evans a Robert Downey Jr. Ti stojí před dilematem, zda je důležitější svoboda, nebo bezpečnost. Režie se ujali Anthony a Joe Russo a ve snímku si dále zahrají Scarlett Johansson, Sebastian Stan nebo Jeremy Renner. Česká premiéra filmu je naplánovaná na 5. května 2016.
25.11.2015 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (311 článků) , Chris Evans (95 článků) , Jeremy Renner (20 článků) , Joe Russo (2 články) , Joe Russo (2 články) , Sebastian Stan (3 články) , Chris Evans (95 článků) , Chris Evans (95 článků) , Chris Evans (60 článků) , Joe Russo (2 články) , Anthony Russo (1 článek) , Robert Evans (6 článků) , Evans Evans (180 článků) , Robert Evans (6 článků) , Jeremy Iron (1 článek) , Robert Anthony (2 články)
« Předchozí 1 Další »