Články k osobnosti

Sebastian Sebastian

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Sebastian Sebastian »
 

Richard Seemann: Rakousko zostřuje opatření proti koronaviru

 
Na mimořádné tiskové konferenci rakouské spolkové vlády její kancléř Sebastian Kurz oznámil že od pondělí se zostřují protivirová opatření. Děje se tak proto, že počet nakažených koronavirem v poslední době prudce vzrostl, obdobně jako u nás.
19.09.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků)

Sebastian začíná v novém vydavatelském domově písní a videoklipem Prach

 
Zpěvák Sebastian představuje novou píseň Prach, která je jeho prvotinou ve spolupráci s vydavatelstvím Universal Music. „Máme cíle, máme ambice a chceme navázat na naše úspěšné období, a to s novým týmem lidí, kteří na tom s námi budou pracovat. Byl to velký krok, ale tak nějak vnitřně cítíme, že to tak mělo být,“ komentuje začátek nové éry.
18.09.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků)

Richard Seemann: Hluboká roztržka v rakouské koalici

 
Tyrkysově modro zelená vládní rakouská koalice lidové a zelené strany se dostala v uprchlické otázce k hluboké roztržce. V přijetí migrantů z vyhořelého tábora Moria na ostrově Lesbos koalice není schopna najít společnou řeč. Zatímco lidovecký kancléř Sebastian Kurz v sobotu zdůraznil, že Rakousko nikoho nepřijme, zelený vicekancléř Werner Kogler pokračujte v jednání s odkazem na další evropské země a na řadu jejich výzev vůči Vídni.
14.09.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Werner Kurz (1 článek) , Sebastian Sebastian (40 článků)

Druhá vlna začala, přiznal lidem rakouský premiér Kurz. Apeloval na dodržování opatření

 
V Rakousku začala druhá vlna koronavirové krize. Uvedl to dnes rakouský kancléř Sebastian Kurz. V sobotu země ohlásila znepokojující počet 869 nově nakažených, dnes bylo nových infekcí 463. Kurz je přesvědčen, že denní přírůstek případů v Rakousku brzy dosáhne tisícové hranice.
13.09.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků)

Roušky se vrací i k sousedům. V Rakousku budou povinné v obchodech, na úřadech i ve školách

 
V Rakousku se kvůli šíření koronaviru od pondělí zpřísní pravidla nošení roušek. Lidé si budou muset ústa a nos znovu zakrývat v obchodech, v provozovnách služeb, na úřadech či ve školách. Na tiskové konferenci to dnes oznámil kancléř Sebastian Kurz. Omezena bude opět i kapacita veřejných akcí.
11.09.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků)

Richard Seemann: Kurz vidí světlo na konci koronavirového tunelu

 
Rakouský spolkový kancléř Sebastian Kurz pronesl od 15. března druhé své stanovisko k aktuální situaci probíhající koronavirové pandemie. Některé body byly již zveřejněny předem jako, že vidí již světlo na konci tunelu krize a skutečnost, že krátce po obtížném podzimu se očekává návrat k „normálnosti“ příští léto. Během projevu ve spolkovém kancléřství poskytl přehled vládních plánů a výhled do blízké budoucnosti. Rok 2020 byl doposud „náročný a bezprecedentní v každém ohledu“, začal Kurz svou úvahu. „Dobrá zpráva je, že pravděpodobné krize pomine rychleji , než původně předpovídali mnozí odborníci“ . Z dnešní perspektivy je pravděpodobné, že se v létě roku 2021 „vrátíme k obvyklé normálnosti“
29.08.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků)

Richard Seemann: Po sedmi letech byl Kurz svržen z trůnu

 
Třicetitříletý lidovecký spolkový kancléř Sebastian Kurz byl po sedmi letech na pozici nejpopulárnějšího rakouského politika vystřídán zeleným ministrem zdravotnictví šedesátiletým Rudolfem Aschoberem.
09.08.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků)

Češi, pozor při cestě k sousedům. Rakousko vrací roušky do obchodů a kontroly

 
Rakouská vláda se rozhodla zpřísnit některá preventivní opatření proti šíření koronaviru. Patří mezi ně například mimořádné kroky na hranicích zaměřené na kontrolu osob přijíždějících z rizikových zemí nebo povinnost nosit roušky v některých obchodech či v bankách, oznámil v úterý kancléř Sebastian Kurz.
21.07.2020 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků)

Rakousko opět zavádí povinnost nosit roušky, zpřísňuje i kontroly na hranicích

 
V Rakousku od pátku opět platí povinné nošení roušek, počty nakažených stoupají, oznámil v úterý kancléř Sebastian Kurz. Současně také země zpřísňuje kontroly na hranicích se Slovinskem a Maďarskem, informují Novinky.
21.07.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků)

Bruselské jednání: Děsivé, ta snaha o velikost, píše Ondřej Neff. Merkelová a spol. se rozešli

 
Lídři EU jednají od pátku o parametrech fondu určeného na obnovu ekonomiky. Podle informací ČTK už je ale na politicích znát únava a roztrpčení. Francouzský prezident Emmanuel Macron prý v jednu chvíli bouchl do stolu a rakouský kancléř Sebastian Kurz už přestal kolegy poslouchat. Publicista Ondřej Neff jednání EU zhodnotil slovy, která by v Bruselu asi radost neudělala.
20.07.2020 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (278 článků) , Emmanuel Macron (455 článků) , Sebastian Sebastian (40 článků)

U sousedů mění „semafor“. Rakousko varuje i před cestami do Bulharska. A co Česko?

 
Rakousko vydalo kvůli koronaviru varování před cestami do Rumunska, Bulharska a Moldavska. Lidé, kteří se při návratu z těchto zemí neprokážou negativním testem na koronavirus, budou muset do dvoutýdenní karantény, oznámil dnes kancléř Sebastian Kurz. Novinářům také podle agentury Reuters sdělil, že Rakousko zesílí kontroly na hranicích s Maďarskem a Slovinskem.
08.07.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků)

Letní dovolená v Alpách: Rakousko chce turisty nalákat i sérií 65 000 testů týdně

 
Rakouská vláda chce při obnovování turistického ruchu po 29. květnu otestovat na koronavirus co nejvíce zaměstnanců hotelů a ubytovacích zařízení. Kancléř Sebastian Kurz ve čtvrtek ujistil, že země bude do testovacích kapacit investovat velké prostředky. Prezident rakouské hospodářské komory Harald Mahrer podle agentury APA řekl, že cílem je celoplošné provádění 65.000 testů týdně. Rakousko se tak chce prezentovat jako mimořádně bezpečná země, což by mělo zahraničním turistům usnadnit rozhodování ve prospěch alpské republiky.
21.05.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků)

„Koupal se v davu lidí.“ Rakouský kancléř Kurz bez roušky si nedržel odstup, čeká ho žaloba

 
Rakouský kancléř Sebastian Kurz se při prvním oficiálním výjezdu mimo Vídeň od vypuknutí koronavirové epidemie setkal s obyvateli alpského údolí Kleinwalsertal, aniž by přitom dodržoval pravidla odstupu mezi lidmi, jak je stanovila jeho vlastní vláda. Kurz za své počínání sklidil kritiku na sociálních sítích. Někteří lidé ho vyzvali, aby zaplatil pokutu jako mnozí další, kteří byli přistiženi při nedodržování protiepidemických opatření.
14.05.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků)

Herečka, z níž v její nejslavnější roli udělali ošklivku, se stala dvojnásobnou matkou

 
Herečka America Ferrera, známá především z role ošklivky Betty ve stejnojmenném seriálu (předloha českého seriálu Ošklivka Katka s Kateřinou Janečkovou v hlavní roli) , se stala dvojnásobnou matkou. S manželem Ryanem Piersem Williamsem přivítali dceru. Jejich syn Sebastian oslaví koncem května druhé narozeniny.
11.05.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: America Ferrera (7 článků) , Kateřina Janečková (33 článků) , Ryan Williams (1 článek) , Ryan Ryan (11 článků) , Sebastian Sebastian (40 článků) , Ryan Williams (1 článek) , Ryan Ryan (11 článků)

Mig 21, Slza, UDG, Tomáš Klus a další pomohou na festivalu Spolu jedním hlasem

 
Charitativní festival Spolu jedním hlasem se podruhé odehraje 8. května v pražském Lucerna Music Baru. Formou sbírky na platformě Donio.cz podpoří sociální sféru, pro kterou se během prvního dílu vybralo přes 2,7 miliónu korun. Představí se Mig 21, UDG, Tomáš Klus, Jasná páka, Slza, Sebastian, Support Lesbiens, Vypsaná fixa a další. Akce začne v online přenosu v 16.30 hodin.
06.05.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1014 článků) , Sebastian Sebastian (40 článků)

Rakousko otevře školy, restaurace i obchody. S Českem jedná o otevření hranic

 
V Rakousku se 15. května znovu otevřou restaurace uzavřené v polovině března kvůli šíření koronaviru. Na tiskové konferenci to v úterý oznámil kancléř Sebastian Kurz. Zároveň potvrdil, že už od 1. května budou otevřené všechny obchody i nákupní centra. V Rakousku za posledních 24 hodin přibylo jen 78 potvrzených případů nákazy koronavirem. Země uvažuje také o postupném otevírání hranic pro turisty. Nyní jedná hlavně s Českem a Německem.
21.04.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků)

USA se od nás mohou učit, sdělil rakouský kancléř Kurz. Dá lidem maximum svobody

 
Slavný publicista Fareed Zakaria zpovídal na americké CNN rakouského kancléře Sebastiana Kurze. Konstatoval, že Spojené státy by se mohly od Evropy učit jak to, jak se s pandemií koronaviru vyrovnat, tak jak znovu nastartovat ekonomiku. Jednou z prvních zemí, která se o to pokouší, je Rakousko, a tamní kancléř Sebastian Kurz Američanům v kostce popsal plán na znovuotevření ekonomiky.
21.04.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků) , Zakaria Zakaria (1 článek)

Nahá v objetí manžela: Emily Ratajkowski se pochlubila nejerotičtějším snímkem vůbec

 
Že se Emily Ratajkowski  (28) nezdráhá sdílet hanbaté snímky na sociálních sítích, není novinkou. Tentokrát se ale pochlubila opravdu peprnou fotografií. Na černobílém selfie stojí nahá před zrcadlem a manžel Sebastian Bear-McClard objímá spodní část jejího těla.
08.04.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Emily Ratajkowski (126 článků) , Emily Bear (6 článků) , Sebastian Sebastian (40 článků)

Rakousko po Velikonocích uvolní restrikce a otevře obchody. S rouškami ale přitvrdí

 
Rakousko chce začít po Velikonocích postupně rušit přísná opatření, která přijalo v boji proti šíření koronaviru. Předběžný plán mírnění krizových opatření na tiskové konferenci představil kancléř Sebastian Kurz. Rakousko je jednou z prvních evropských zemí, která zveřejnila konkrétní termíny na cestě z krize kolem koronaviru. Na druhou stranu však Kurz rozšířil povinnost zakrývat si ústa a nos také na hromadnou dopravu. Ode dneška platí pro otevřené obchody. Kancléř Kurz dal za příklad Česko.
06.04.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (40 článků)

Rajcovní karanténa Emily Ratajkowské: Božskými prsy a zadečkem rozveseluje fanoušky!

 
Krásná modelka Emily Ratajkowská (28) se ani dva roky poté, co ji herec Sebastian Bear-McClard (33) dostal pod čepec, „nepolepšila“. Místo toho, aby byla spořádanou ženuškou, nahrává na sociální sítě lechtivé snímky. V těchto těžkých časech tak alespoň může potěšit nejednoho fanouška či fanynku, jichž má na instagramu téměř 26 milionů…
31.03.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Emily Bear (6 článků) , Sebastian Sebastian (40 článků)
« Předchozí 1 2 Další »