Články k osobnosti

Sean Bean

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Sean Bean »
 

Naivní blázen?! Slavný herec se popáté ožení!

 
Britský herec Sean Bean nepřestal institutu manželství věřit ani po čtyřech zmařených pokusech. A požádal svou přítelkyni Ashley Moore o ruku. Stane se tak jeho pátou manželkou. Nabídku prý přijala bez váhání. Devětadvacetiletá herečka se prý nebojí, přestože hvězdě známé ze seriálu Hra o trůny nevyšla už čtyři manželství a bývalé ženy ho veřejně obvinily z fyzického týrání a psychického vydírání.
06.11.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Sean Bean (9 článků) , Ashley Moore (4 články) , Ashley Moore (4 články)

Čtyři rozvody mu nestačily? Herec z Pána prstenů pokouší štěstí a hrne se do další svatby s o 26 let mladší nevěstou

 
Hollywoodského herce Seana Beana neodradily od vidiny šťastného manželství ani čtyři zkrachovalé vztahy. Přestože úřady neustále zahlcuje žádostmi o sňatky a rozvody, v 55 letech se rozhodl vstoupit do další životní etapy.
05.11.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Sean Bean (9 článků)

Britové dostali tři mezinárodní Emmy, Francie a Brazílie po dvou

 
Brazilka Fernanda Montenegrová a Brit Sean Bean dostali v pondělí v New Yorku mezinárodní televizní ceny Emmy za nejlepší herecký výkon. Čestné ocenění dostal režisér a producent J.J. Abrams. Během 41. ročníku mezinárodních Emmy dostali britští televizní tvůrci tři ceny, francouzští a brazilští po dvou.
26.11.2013 10:52 |

podobné články

Osobnosti: Sean Bean (9 článků) , J.J. Abrams (3 články)

Herec z Pána Prstenů: Sexuální obtěžování!

 
Herec Sean Bean (53), představitel Boromira z Pána prstenů, byl za obtěžování exmanželky Georginy Sutcliffeové (34) zatčen! Neustále jí prý posílal esemesky s erotickým obsahem.
14.05.2012 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Sean Bean (9 článků)

Představitel Boromira z Pána prstenů, herec Sean Bean, byl zatčen za obtěžování exmanželky

 
Herec Sean Bean, známý jako Boromir z filmu Pán prstenů, byl nedávno zatčen a vyslýchán policií. Jeho bývalá, v pořadí již čtvrtá manželka Georgina Sutcliffe, na něj totiž podala trestní oznámení. Britská hvězda jí měla posílat hanlivé a obtěžující textové zprávy a dokonce ji napadat i prostřednictvím telefonátů.
12.05.2012 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Sean Bean (9 článků)

Boromira z Pána prstenů zatkli, obtěžoval čtvrtou manželku

 
Britský herec Sean Bean (53) byl zatčen, protože soustavně obtěžoval svou čtvrtou bývalou manželku, herečku Georginu Sutcliffeovou (34).
10.05.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Sean Bean (9 článků)

Hollywoodská esa v Praze!

 
Pražské barrandovské ateliéry opět zlákaly hollywoodské filmaře! Už několik týdnů v Praze točí třeba britský herec Sean Bean (52), proslavený rolí záporáka Alexe v »bondovce« Zlaté oko či jako Boromir v Pánovi prstenů.
20.09.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Sean Bean (9 článků)

„Boromir“ byl brutálně pobodán při obraně přitelkyně!

 
Jako by nestačilo, že herec Sean Bean musí čelit mnoha potyčkám v seriálu HBO Hra o trůny. Tentokrát šlo o hodně a krev, kterou proléval, nebyla umělá. Incident se odehrál v neděli, když se Bean v Londýně snažil chránit svou přítelkyni. Útočník měl nevhodné komentáře a hollywoodská hvězda si to nenechala líbit.
16.06.2011 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Sean Bean (9 článků)

Percy Jackson: Zloděj blesků

 
Režisér Harryho Pottera Chris Columbus přináší božské dobrodružství, nový americký film Percy Jackson: Zloděj blesků. Snímek je pozoruhodný i tím, že tu superhvězdy hrají křoví. Například se na plátně objeví Uma Thurman (hvězda Tarantinova Killa Billa), Pierce Brosnan (James Bond, agent 007), Rosario Dawson (prostitutka ze Sin City) nebo Sean Bean (Boromir z Pána prstenů)…
15.02.2010 01:45 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (221 článků) , Pierce Brosnan (121 článků) , Rosario Dawson (5 článků) , Sean Bean (9 článků) , Chris Potter (2 články) , Chris Columbus (6 článků) , Harry Potter (1250 článků) , Percy Jackson (12 článků)
« Předchozí 1 Další »