Články k osobnosti

Scott Patterson

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Scott Patterson »
 

Od prvního polibku Luka a Lorelai v Gilmorkách uběhlo skoro 17 let: Jak na něj vzpomíná slavný herec?

 
Skoro 17 let uplynulo od prvního polibku Lorelai a Luka v seriálu Gilmorova děvčata. Scott Patterson (62) nyní na moment zavzpomínal a popsal, jak se cítil před scénou s kolegyní Lauren Graham.
16.05.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (10 článků) , Scott Patterson (7 článků) , Scott Patterson (7 článků) , Lauren Graham (10 článků) , Scott Patterson (4 články)

Vzpomínáte si na Luka z Gilmorových děvčat? Scott Patterson skončil s herectvím a vrhnul se na prodej skvělé kávy

 
Scott Gordon Patterson je hercem známým z různých seriálů jako například „Gilmorova děvčata“ nebo „CSI: Miami“. Málokdo ale ví, že Patterson měl taktéž kariéru v úplně jiném oboru. I teď, kdy se převážně stáhl z hereckého prostředí, hledá štěstí v jiném oboru.
23.04.2021 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Scott Patterson (7 článků) , Gordon Scott (3 články) , Scott Gordon (2 články) , Scott Patterson (7 článků) , Gordon Scott (3 články) , Gordon Scott (2 články) , Scott Gordon (2 články) , Scott Gordon (2 články) , Scott Patterson (4 články) , Scott Gordon (1 článek)

8 věcí, které jste o Gilmorkách nevěděli: Sookie málem vypadala úplně jinak, Paris dopsali a Jess měl jasný účel

 
Seriál Gilmorova děvčata, jehož hlavními hrdinkami jsou svobodná matka Lorelai s dcerou Rory, se už jednadvacet let těší mimořádné divácké přízni. Fanoušci milují vtipné a trefné dialogy a zábavný děj protkaný popkulturními odkazy. V hlavních rolích obyvatel městečka Stars Hollow se představili Lauren Graham (Lorelai), Alexis Bledel (Rory), Scott Patterson (Luke), Melissa McCarthy (Sookie), Liza Weil (Paris) či Sean Gunn (Kirk).
18.03.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (10 článků) , Alexis Bledel (19 článků) , Scott Patterson (7 článků) , Sean Gunn (2 články) , Liza Weil (1 článek) , Scott Patterson (7 článků) , Lauren Graham (10 článků) , Scott Patterson (4 články)

Hvězda Gilmorových děvčat prodává luxusní vilu: V tomto přepychu žil majitel bistra Luke

 
Herec Scott Patterson (62), spíše známý pod jménem Luke z Gilmorových děvčat, prodává luxusní vilu, kterou vlastnil téměř osmnáct let. Rezidenci prodává za více než dvojnásobnou hodnotu její původní ceny, a to za téměř 60 milionů korun. Podívejte se, v jakém přepychu hvězda Gilmorek žila.
20.12.2020 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Scott Patterson (7 článků) , Scott Patterson (7 článků) , Scott Patterson (4 články) , Luke Luke (14 článků)

Mrzutý Luke z „Gilmorek" alias Scott Patterson: Vydělává na obchodu s kávou!

 
V populárním americkém seriálu si Scott Patterson (60) získal slávu jako mrzutý majitel bistra Luke Danes. Od konce natáčení Gilmorových děvčat už uplynulo více než deset let a nedávno se seriál, jak herec ostatně doufal, dočkal i pokračování. Hlavně ale nyní podniká!
17.01.2019 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Scott Patterson (7 článků) , Scott Patterson (7 článků)

Luke z Gilmorových děvčat si otevírá vlastní síť kaváren

 
Herec Scott Patterson pochopil, že v jeho životě už se neobjeví jiná role, která by mu mohla komerčně tak pomoci, jako byl Luke ze seriálu Gilmorova děvčata. A tak se rozhodl poslechnout rady svých kamarádů a otevřel si síť kaváren. Právě bistro s kavárnou má ve slavné sérii jeho postava, kterou miluje hlavní hrdinka Lorelai Gilmorová.
04.07.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Scott Patterson (7 článků) , Scott Patterson (7 článků)

Rory z Gilmorek se stala maminkou: Dokázala ututlat těhotenství i porod!

 
Ta Rory je ale tajnůstkářka! Před dvěma lety se jí podařilo úspěšně zatajit svatbu, před rokem celé těhotenství i porod. Nabonzoval ji až její herecký kolega Scott Patterson, který si zahrál nevrlého kavárníka Luka.
19.05.2016 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Scott Patterson (7 článků) , Scott Patterson (7 článků)
« Předchozí 1 Další »