Články k osobnosti

Šarlota Frantinová

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Šarlota Frantinová »
 

Mohla přijít rovnou nahá: Zpěvačka Sharlota v obtaženém overalu předvedla téměř celá ňadra

 
Zpěvačka Šarlota Frantinová  (23) , která si v uměleckém světě říká Sharlota, se rozhodně za svoje tělo nestydí. Ani nemá proč. "V karanténě jsem sice trochu přibrala, kila se mi hýbou nahoru a dolů tak o dvě nebo o tři, teď už mi zase začala práce, takže to šlo dolů," řekla Super.cz.
14.07.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Šarlota Frantinová (4 články)

První mejdan po otevření barů: Rapperka Šarlota ho oslavila v proklatě hlubokém dekoltu

 
Konečně jsou otevřené bary a to se muselo oslavit. Radovala se i zpěvačka Šarlota Frantinová  (23) , která s partnerem vyrazila na párty hned, jak to bylo možné. "Připadám si, jako bych byla na večírku po třiceti letech," svěřila Super.cz.
30.05.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Šarlota Frantinová (4 články)

Žhavá Sharlota to vzala pěkně zostra a předvedla jedny z nejrozkošnějších ňader!

 
Zpěvačka a rapperka Sharlota (22) se na tiskové konferenci televize Nova předvedla v sexy modelu, v němž vystavila své přednosti. Šarlota Frantinová patří mezi nejpůvabnější mladé interpretky u nás. Zanedlouho ji diváci budou moct vidět vůbec poprvé na televizních obrazovkách jako porotkyni pěvecké reality show The Voice Česko Slovensko.
19.01.2019 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Šarlota Frantinová (4 články)

Kdo je Klára ze Zlaté mládeže? Maká ve stripbaru a pyšní se obřími silikony!

 
Máme za sebou první díl úspěšné reality show Zlatá mládež. Pětice mladých lidí ve složení Petr Mareš, Klára Havlíková, Renato Salerno, Šarlota Frantinová a MikeJePán okusila, jaké je to žít na ulici bez domova. Největším šokem pro všechny bylo, když se tři zmínění kluci pokusili obelhat diváky a štáb. Zato dívky si vedly jako bezdomovkyně velmi dobře. Šarlota je známá docela hodně, ale kdo vlastně je půvabná kráska Klára?
17.05.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Šarlota Frantinová (4 články)
« Předchozí 1 Další »