Články k osobnosti

Šárka Nováková

  Herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Šárka Nováková »
 

Sloní samec Calvin z ostravské zoo se stane otcem po své smrti

 
Po smutných zprávách z ostravské zoo týkajících se dvou ztrát ve sloní rodině přišla radostná informace. Ostravská slonice Vishesh, které v lednu uhynulo téměř dvouleté mládě, samička Sumitra, je opět březí. Otcem je sloní samec Calvin, kterého zoo musela před několika měsíci nechat utratit kvůli jeho těžké nemoci. Mládě se má narodit příští rok na přelomu léta a podzimu. Slonice jsou totiž březí zhruba dva roky. Právo o tom v pondělí informovala mluvčí ostravské zoo Šárka Nováková.
08.02.2016 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Nováková (6 článků)

Ostravská zoo pořídí novou šimpanzí rodinu. Touží po mláďatech

 
Ostravská zoologická zahrada se rozhodla založit novou chovnou skupinu šimpanzů. Zvířata přiveze ze zahraničních zoo. Rozmnožování čistokrevných šimpanzů jí umožní vloni otevřený Pavilón evoluce, jehož vybudování stálo kolem 143 miliónů korun. V historii ostravské zoo to bude poprvé, co se budou moci šimpanzi rozmnožovat. Právo o tom informovala mluvčí ostravské zoo Šárka Nováková.
28.01.2016 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Nováková (6 článků)

Smutná zpráva ze Zoo Ostrava: Opečovávané slůně Sumitra uhynulo

 
V ostravské zoologické zahradě v sobotu odpoledne náhle uhynula nejmladší samice slona indického Sumitra, která by v únoru oslavila druhé narozeniny. Příčinu úmrtí pracovníci zoo zatím neznají, řekla dnes ČTK mluvčí zahrady Šárka Nováková.
24.01.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Nováková (6 článků)

Ostravská zoo bojuje o život sloního samce

 
Devětadvacetiletého slona Calvina z ostravské zoo trápí bolesti nohou. Samec v mládí prodělal neštovice a od té doby má jednu z končetin deformovanou. To způsobilo, že nohy zatěžuje nerovnoměrně. Přestože se ho veterinářům v ostravské zoo podařilo ošetřit, zatím vyhráno nemá. Pokud by se jeho zdraví zhoršilo a přestal chodit, musel by být utracen, uvedla mluvčí zahrady Šárka Nováková.
28.08.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Nováková (6 článků)

V Ostravě se narodil velmi vzácný osel onager

 
V ostravském safari se minulý týden narodilo mládě velmi vzácného osla onagera. Malá samička vykoukla na svět v úterý 7. července a podle mluvčí ostravské zoologické zahrady Šárky Novákové se má čile k světu.
14.07.2015 11:32 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Nováková (6 článků)

Nováková a Ullrichová pózovaly nahé na ruletě

 
Blesku se jako prvnímu podařilo získat nahé fotografie herečky Sandry Novákové (27) a Šárky Ullrichové (34). Obě pózovaly v rouše Evině fotografu Jakubu Ludvíkovi pro kalendář Banco Casina na rok 2010.
19.11.2009 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (222 článků) , Šárka Ullrichová (57 článků) , Šárka Nováková (6 článků)
« Předchozí 1 Další »