Články k osobnosti

Sarah Brightman

  herečka, tanečnice, sopranistka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Sarah Brightman »
 

Hrál s Deep Purple, Bublém i Alicem Cooperem: Teď dirigent z orchestru vytvořil rozvážkovou službu

 
Byl dirigentem orchestru Bohemian Symphony Prague Orchestra, který hrál se světovými hvězdami od Vanessy Mae, Michaela Bublého či Sarah Brightman po Alice Coopera nebo muzikanty z kapel Deep Purple a Nazareth, a místo toho teď diriguje rozvoz zboží, které vozí jeho hudebníci. "Donutila nás k tomu doba," řekl Super.cz Martin Šanda.
28.02.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Vanessa Mae (13 článků) , Alice Cooper (35 článků) , Sarah Brightman (6 článků) , Vanessa Mae (13 článků) , Michaela Martin (34 článků) , Michael Martin (17 článků) , Michael Martin (17 článků)

To není hezký pohled: Podívejte se, jak slavnou éterickou divu změnily plastiky

 
V 90. letech ovládl hitparády po celé Evropě duet Time to Say Goodbye, v němž svůj um spojili operní pěvci Sarah Brightman (58) a Andrea Bocelli (60). Interpretka obrovského hitu teď vypadá úplně jinak....
30.10.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bocelli (57 článků) , Sarah Brightman (6 článků)

OBRAZEM: Z Marthy byla Marta a z Milana Andrea i Sarah

 
Semifinále show Tvoje tvář má známý hlas přineslo spoustu povedených proměn. Do finále se však nakonec probojovali jen čtyři soutěžící - Markéta Konvičková, Tatiana Vilhelmová, Martha Issová a vítězný Milan Peroutka, který nadchl coby Andrea Bocelli a Sarah Brightman v jednom.
07.05.2017 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Joe Cocker (22 článků) , Andrea Bocelli (57 článků) , Sarah Brightman (6 článků) , Martin Dejdar (541 článků) , Marta Kubišová (568 článků) , Martha Issová (356 článků) , Milan Peroutka (308 článků)

Sopranistka Sarah Brightman: Odkládám cestu do vesmíru!

 
Britská sopranistka Sarah Brightman (54) ve středu podle agentury AFP oznámila, že z rodinných důvodů odkládá na neurčito svou cestu do vesmíru. Její let k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) v ruské raketě Sojuz byl plánován na 1. září.
13.05.2015 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Brightman (6 článků)

Sarah Brightmanová: Těším se na pohled na zemi z vesmíru

 
Světoznámá britská sopranistka Sarah Brightmanová již řadu let úspěšně spojuje pop music s operním žánrem. Právě vydala album Dreamchaser a chystá se na světové turné. V minulosti se proslavila účastí v muzikálech Cats a Fantom of The Opera ve West Endu. Aktuálně prochází výcvikem pro kosmonauty. Na rok 2015 má totiž rezervovaný let do vesmíru. Ruskou kosmickou lodí Sojuz má jako privátní pasažér letět na Mezinárodní vesmírnou stanici.
06.05.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Brightman (6 článků)

Nová alba: Paramore, Sarah Brightman či Xavier Baumaxa

 
Na trh vstupuje očekávané album amerických Paramore, které známe z festivalu Rock for People, nebo novinka Sarah Brightman či oblíbeného Kanaďana Michaela Bublého. Českou scénu reprezentují novinka Xaviera Baumaxy či výběrovka skupiny Fleret.
10.04.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Brightman (6 článků) , Xavier Baumaxa (14 článků)
« Předchozí 1 Další »