Sandra Záhlavová

tenistka

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Sandra Záhlavová »

Bitvu českých tenistek vyhrála Záhlavová

Souboj českých tenistek v prvním kole turnaje v rakouském Bad Gasteinu vyhrála Sandra Záhlavová. Třetí nasazenou Lucii Hradeckou dnes porazila 7:5 a 6:3.
11.07.2011 18:15 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (218 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků)

Záhlavová nestačila v Budapešti na Bondarenkovou

Sandra Záhlavová podlehla v úvodním kole tenisového turnaje v Budapešti Ukrajince Bondarenkové ve dvou setech.
04.07.2011 19:45 |

Osobnosti: Sandra Záhlavová (22 článků)

Byl to úplně obyčejný zápas, řekla Benešová o utkání s krajankou Záhlavovou

Pro českou tenistku Ivetu Benešovou se utkání s krajankou Sandrou Záhlavovou v prvním kole Wimbledonu příliš nelišilo od zápasů se zahraničními soupeřkami.
21.06.2011 21:20 |

Osobnosti: Iveta Benešová (167 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků)

Tenistka Zakopalová neprošla potřetí za sebou prvním kolem

V posledním kole kvalifikace vypadla Sandra Záhlavová s Italkou Rominou Oprandiovou, nyní musí čekat na případné odstoupení hráček z hlavní soutěže.
12.06.2011 18:20 |

Záhlavová vypadla v Marbelle ve druhém kole

Sandra Záhlavová podlehla ve španělské Marbelle domácí hráčce Lauře Arruabarrenové Vecinové ve třech setech.
07.04.2011 20:00 |

Marbella: Postupují Češky Záhlavová i Zakopalové

Česká tenistka Sandra Záhlavová si v prvním kole dvouhry poradila se sedmou nasazenou Robertou Vinciovou.
04.04.2011 16:20 |

Záhlavová uspěla v 1. kole v Marbelle, vyřadila turnajovou sedmičku

Česká tenistka Sandra Záhlavová se probojovala do 2. kola turnaje ve španělské Marbelle. Antukovou sezonu dnes odstartovala výhrou nad sedmou nasazenou Robertou Vinciovou z Itálie 7:5 a 6:3 a ukončila sérii pěti porážek. Uspěla i Klára Zakopalová.
04.04.2011 15:40 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků)

Záhlavová vypadla v Monterrey již v úvodním kole

Tenistka Sandra Záhlavová vypadla na turnaji v Monterrey již v prvním kole.
01.03.2011 08:10 |

Hradecká si v Memphisu zahraje čtvrtfinále, porazila Záhlavovou

Tenistka Lucie Hradecká zdolala v Memphisu svou krajanku Sandru Záhlavovou 6:4, 6:3 a zahraje si ve čtvrtfinále s Ruskou Ksenií Pěrvakovou.
16.02.2011 22:40 |

Venus Williamsová možná zaplatí za vítězství nad Záhlavovou krutou daň

Američanka Venus Williamsová si poranila sval ve středečním zápase druhého kola Australian Open proti české tenistce Sandře Záhlavové, přes bolest však zvítězila 6:7, 6:0, 6:4.
19.01.2011 13:30 |

Osobnosti: Venus Williams (59 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků)

Berdych postoupil do 3. kola, dál jde i Záhlavová-Strýcová

Tenista Tomáš Berdych přehrál ve 2. kole Australian Open Němce Kohlschreibera 4:6, 6:2, 6:3, 6:4. Barbora Záhlavová-Strýcová vyřadila Jelenu Dokicovou po výhře 7:6 a 6:1. Naopak vypadly Sandra Záhlavová a Andrea Hlaváčková.
19.01.2011 08:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1399 článků) , Philipp Kohlschreiber (22 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků) , Andrea Hlaváčková (134 článků)

Tenista Berdych na Australian Open bez problémů postoupil

Tenista Tomáš Berdych zvládl v úvodu Australian Open roli favorita a po vítězství 6:4, 6:0, 6:2 nad neznámým Italem Markem Crugnolou postoupil do druhého kola. Uspěla i Sandra Záhlavová, jež v českém duelu prvního kola porazila krajanku Renatu Voráčovou 6:3 a 6:1.
17.01.2011 08:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1399 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků) , Renata Voráčová (10 článků)

Záhlavová-Strýcová jako jediná česká tenistka v Sydney postoupila

Barbora Záhlavová-Strýcová jako jediná z tria českých tenistek prošla prvním kolem turnaje v Sydney. Lucie Hradecká a Sandra Záhlavová vypadly.
10.01.2011 09:30 |

Osobnosti: Barbora Strýcová (248 článků) , Lucie Hradecká (218 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků)

Tenistky Záhlavová i Ondrášková v Aucklandu končí

Česká tenistka Sandra Záhlavová prohrála v prvním kole dvouhry s Francouzkou Alizé Cornetovou ve třech setech, končí i Zuzana Ondrášková, která podlehla Maďarce Gretě Arnové.
04.01.2011 10:55 |

Osobnosti: Sandra Záhlavová (22 článků) , Zuzana Ondrášková (5 článků)

Záhlavová s Benešovou postoupily v Kodani do druhého kola, Kvitová končí

České tenistky Sandra Záhlavová a Iveta Benešová postoupily na turnaji v Kodani do druhého kola. S dánskou metropolí se naopak loučí Renata Voráčová či Petra Kvitová.
03.08.2010 14:55 |

Osobnosti: Iveta Benešová (167 článků) , Petra Kvitová (1512 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků) , Renata Voráčová (10 článků)

Tenistka Záhlavová je v Bad Gasteinu už ve čtvrtfinále

Tenistka Sandra Záhlavová postoupila do svého třetího letošního čtvrtfinále. V Bad Gasteinu porazila v druhém kole Lesju Curenkovou z Ukrajiny 6:2 a 6:4. V dalším zápase ji čeká vítězka duelu mezi Švýcarkou Timeou Bacsinszkou a Běloruskou Jekatěrinou Dzehalevičovou.
22.07.2010 17:05 |

Tenistka Sandra Záhlavová postoupila do svého třetího letošního čtvrtfinále.
21.07.2010 16:35 |

V Bad Gasteinu postoupily jen Záhlavová a Hradecká

Z pěti českých tenistek, které byly dnes v akci na turnaji v Bad Gasteinu, postoupily do druhého kola jen Lucie Hradecká a Sandra Záhlavová, jež porazila finalistku pražského turnaje Barboru Záhlavovou-Strýcovou. Na antuce v Rakousku vypadly i Klára Zakopalová a Iveta Benešová.
21.07.2010 14:05 |

Osobnosti: Iveta Benešová (167 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Lucie Hradecká (218 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků) , Lucie Benešová (180 článků)

Berdych a Hlaváčková jsou ve 2. kole Wimbledonu,Federer se nadřel

Tenista Tomáš Berdych zvládl nástrahy úvodního utkání ve Wimbledonu a postoupil do druhého kola. Při své grandslamové premiéře dnes uspěla i Andrea Hlaváčková, ze hry jsou Sandra Záhlavová, Lucie Hradecká a Renata Voráčová.
22.06.2010 12:05 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1399 článků) , Lucie Hradecká (218 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků) , Andrea Hlaváčková (134 článků) , Renata Voráčová (10 článků)