Články k osobnosti

Samantha Lewis

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Samantha Lewis »
 

Samec (48) ze Sexu ve městě se bude ženit: Požádal o ruku svou o dvacet let mladší partnerku

 
Jason Lewis (48) proslul především rolí Smitha Jerroda v Sexu ve městě. V seriálu si získal srdce věčně nadržené Samanthy, ale ve skutečném životě je herec spíš na mladší dámy. Konkrétně na jednu, o dvacet let mladší herečku Liz Godwin, s níž se zasnoubil.
15.02.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jason Lewis (9 článků) , Jason Lewis (2 články) , Liz Godwin (1 článek) , Jason Lewis (2 články) , Jason Lewis (2 články) , Samantha Smith (2 články) , Lewis Smith (2 články) , Samantha Lewis (6 článků) , Lewis Smith (1 článek) , Samantha Smith (1 článek) , Lewis Smith (1 článek)

Do Kim Cattrall se pustil i její seriálový milovník ze Sexu ve městě

 
Model Jason Lewis hrál v seriálu Sex ve městě partnera Samanthy Jonesové, již ztvárnila Kim Cattrall. Ačkoli před kamerou se jim prý pracovalo výborně, přátelství mezi nimi nevzniklo. Jason měl blíž k hlavní hrdince, kterou hrála Sarah Jessica Parker. A tak se jí teď zastal v mediální přestřelce, kterou proti Parker před pár týdny zahájila Cattrall. Tu vyzval, aby raději mlčela, když neumí říct nic pěkného.
27.02.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (85 článků) , Jason Lewis (9 článků) , Jessica Parker (195 článků) , Samantha Lewis (6 článků) , Jessica Lewis (2 články)

Pamatujete si na hřebce ze Sexu ve městě, který dováděl se Samanthou? Z idolu žen se stal zarostlý král džungle

 
Jason Lewis (46), který v seriálu Sex ve městě hrál jednoho z partnerů sexuální mašiny Samanthy, je stále sexy chlapík. I když se některým jeho fanynkám mohl líbit jeho předešlý vzhled více než ten současný. Herec se totiž proměnil ze sladkého blonďatého bonbonku na svalnatého a zarostlého chlapáka.
16.08.2017 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jason Lewis (9 článků) , Samantha Lewis (6 článků)

Poznáváte hřebečka náruživé Samanthy ze Sexu ve městě? Dnes vypadá jako Tarzan

 
Americký herec a bývalý model Jason Lewis je vám podle jména možná neznámý, přitom každá milovnice seriálu Sex ve městě bude při pohledu na něj hned vědět, o koho se jedná... Na blonďatého krasavce, s nímž to nenasytná Samantha vydržela snad nejdéle ze všech svých ctitelů, byla radost pohledět až v poslední sérii seriálu, přesto v něm zanechal nesmazatelnou stopu. Z přitažlivého mladíčka je ovšem dnes už vyzrálý čtyřiačtyřicátník.
13.10.2015 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jason Lewis (9 článků) , Samantha Lewis (6 článků)

Nicole Richie tráví dovolenou s touhle exmilenkou Lindsay Lohan Samanthou Ronson

 
Mexické město a oblíbené letní letovisko celebrit Cabo San Lucas v těchto dnech hostí zajímavou návštěvu. Na společnou dovolenou si tam totiž zajely tři známé ženy a kamarádky. Herečka a módní návrhářka Nicole Richie (30), bývalá přítelkyně Lindsay Lohan textařka a dýdžejka Samantha Ronson (34) a herečka Juliette Lewis (38). Dámy si tam užívají horkého počasí a koupání v oceánu i v bazénu u hotelu.
27.09.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Juliette Lewis (9 článků) , Lindsay Lohan (709 článků) , Nicole Richie (35 článků) , Samantha Ronson (19 článků) , Samantha Lewis (6 článků)

Jason Lewis: Spím zásadně nahý

 
Herec a model Jason Lewis nesnáší pyžamo. Hvězda seriálu Sex ve městě se přiznala, že spí zásadně zcela nahá. A před spánkem si rád dopřeje horkou a voňavou koupel. V Sexu ve městě do ní lákal Samanthu Jones v podání Kim Cattrall .
15.03.2010 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (85 článků) , Jason Lewis (9 článků) , Lewis Jones (1 článek) , Samantha Lewis (6 článků)
« Předchozí 1 Další »