Články k osobnosti

Samantha Thomas

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Samantha Thomas »
 

Další útok na Meghan přímo z rodiny! Sestra prozradila její slabinu

 
Čas od času se rodina Meghan Markleové (38) někde vynoří – a pak se to v médiích jenom hemží nejrůznějšími obviněními a výtkami. Nejinak je tomu nyní, kdy Thomas Markle (75) vévodkyni ze Sussexu v britské ranní show veřejně pohrozil, aby se mu koukala ozvat, jinak začne poskytovat měsíc co měsíc šokující interview. Teď ho podpořila Meghanina nevlastní sestra Samantha (55).
31.01.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (744 článků) , Samantha Thomas (5 článků) , Samantha Samantha (74 článků)

Meghan o těhotenství řekla matce, ale otci ne! Jeho reakce překvapí

 
Vztahy mezi vévodkyní Meghan (37) a jejím otcem Thomasem Marklem (74) a sestrou Samanthou byly velmi napjaté už před její svatbou s princem Harrym. A nezlepšilo se to ani po sňatku. Naopak, otec s Meghan nemluví. Proto mu ani neřekla radostnou novinku, že čeká miminko.
16.10.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (744 článků) , Samantha Thomas (5 článků)

Nenávist v rodině graduje: Tohle se vévodkyni Meghan líbit nebude!

 
Od svatby Meghan Markle (38) a prince Harryho (34) uběhly čtyři měsíce a dvojice od té doby poctivě plní své královské povinnosti. Zatímco závazky vůči Kensingtonskímu paláci plní Meghan na jedničku, rodinným problémům se vyhýbá obloukem. A přesně z toho důvodu je její nevlastní sestra Samantha na cestě do Anglie plná odhodlání se s vévodkyní setkat a probrat zdravotní stav jejich otce Thomase Marklea.
27.09.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (744 článků) , Samantha Thomas (5 článků) , Samantha Samantha (74 článků)

Nevlastní sestra Meghan Markl: Jestli náš otec zemře, můžeš za to ty!

 
Meghan Markle se stala obětí brutálně emočně vydírajícího útoku své nevlastní setry Samanthy Markle. Ta manželku britského prince Harryho varovala, že pokud zemře jejich společný otec Thomas, bude to vina právě bývalé herečky, toho času vévodkyně ze Sussexu. Meghan s otcem nekomunikuje kvůli tomu, že se nechává uplácet bulvárem za skandální komentáře k jejímu soukromí.
23.07.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (744 článků) , Samantha Thomas (5 článků)

"O některé věci v životě se musíte postarat," napsal na Facebook poté, co ubodal přítelkyni

 
Před soudem ve Velké Británii stanul teprve devatenáctiletý Thomas Dalton, které je obviněn z obzvlášť chladnokrevného činu. V únoru totiž vtrhnul do domu své bývalé přítelkyni Samanthy (†19) a smrtelně ji pobodal, po činu na Facebook napsal status: "O některé věci v životě se musíte postarat."
15.08.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Samantha Thomas (5 článků)
« Předchozí 1 Další »