Články k osobnosti

Samantha York

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Samantha York »
 

Hvězda seriálu Sex ve městě Cynthia Nixon představila světu transgender syna Samuela

 
Herečka Cynthia Nixon, jež hodlá kandidovat na guvernérku státu New York za demokraty, o víkendu oznámila, že je hrdá na svého jednadvacetiletého syna Samuela. Ten se narodil jako Samantha, protože měl ženské tělo. Teprve po letech se zjistilo, že se cítí být mužem a stal se z něj Samuel. Hvězda seriálu Sex ve městě ho má s bývalým manželem Dannym Mozesem.
25.06.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (43 článků) , Samantha York (6 článků) , Samantha Samantha (74 článků)

„Osahával mě a líbal.“ Tři údajné Trumpovy oběti znovu otevírají kauzu sexuálního obtěžování

 
Tři ženy, které loni prezidentského kandidáta a pozdějšího volebního vítěze Donalda Trumpa obvinily ze sexuálních útoků, se rozhodly o svých zkušenostech znovu promluvit. Rachel Crooksová, Jessica Leedsová a Samantha Holveyová na pondělní tiskové konferenci v New Yorku vyzvaly Kongres, aby zahájil vyšetřování. Bílý dům jejich svědectví označil za absurdní.
11.12.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5049 článků) , Rachel York (2 články) , Samantha York (6 článků) , Samantha Samantha (74 článků)

Velký návrat Sexu ve městě? Znovu jako seriál!

 
Herečka Sarah Jessica Parker opět naznačuje, že její postava Carrie Bradshaw se opět vrátí. A nejen ona, ale s ní i její tři kamarádky Samantha Jones, Miranda Hobbes a Charlotta York. Ovšem nikoli v třetím filmu, ale možná v sedmé sérii seriálu.
27.09.2016 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Parker (187 článků) , Carrie Bradshaw (67 článků) , Sarah Jones (5 článků) , Jessica Jones (6 článků) , Samantha York (6 článků) , Miranda Jones (1 článek) , Samantha Samantha (74 článků)

Jste váleční zločinci. Británie v OSN ostře vystoupila proti Rusku

 
Britský velvyslanec při OSN Matthew Rycroft dnes na mimořádném zasedání Rady bezpečnosti v New Yorku obvinil Rusko, že se v Sýrii po boku tamního vládnoucího režimu dopouští válečných zločinů. Americká zástupkyně Samantha Powerová pak řekla, že Rusko v Sýrii nebojuje proti terorismu, ale dopouští se tam barbarských činů. Navíc prý bombardováním Sýrie, zvláště pak Halabu, zneužívá svého práva veta v OSN. Ruský velvyslanec v OSN Vitalij Čurkin řekl, že obnovení míru v Sýrii je v současnosti téměř nesplnitelný úkol.
25.09.2016 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Samantha York (6 článků) , Samantha Samantha (74 článků)

Zapomeňte na časopisy, módu diktuje Sex ve městě 2!

 
Myslíte si, že za úspěch Sexu ve městě, to jest megapopulárního televizního seriálu devadesátých let, následně pak i dvou celovečerních filmů (ten druhý v pořadí má premiéru tento čtvrtek) může autorka knižní předlohy Candace Bushnell, která ve svých sloupcích, z nichž vznikla knížka, postihla dokonale fenomén krásných, úspěšných, samostatných, sexy, ale single žen v New Yorku? Anebo charismatická Sarah Jessica Paker, její alter ego, čili Carrie, a její tři kamarádky, Samantha, Chalotte a Miranda? Ano, kousíček zásluh jim připsat musíme. Ale Sex ve městě, to je ve skutečnosti jediné jméno - kostýmní návrhářka Patricia Field, dáma, která hrdinky od počátku obléká a která vytvořila ten obdivuhodný look seriálu i filmů, jenž obdivují a napodobují ženy na celém světě. Podívejte se, jaké módní kreace do dvojky Sexu ve městě vytvořila!
31.05.2010 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Candace Bushnell (3 články) , Patricia (52 článků) , Samantha York (6 článků)

Jude Law se poprvé potkal se svou nemanželskou dcerou

 
Po pěti měsících od porodu se herec Jude Law rozhodl pohlédnout do tváře své nemanželské dceři Sophii. Tu mu porodila modelka Samantha Burke, s níž se vyspal v době, kdy natáčel v New Yorku film Sherlock Holmes. Před odletem na Floridu, kde se britský herec s kojencem měl setkat, se ještě radil se svým právníkem.
01.03.2010 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (205 článků) , Sherlock Holmes (162 článků) , Samantha York (6 článků)
« Předchozí 1 Další »