Články k osobnosti

Sam Sam

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Sam Sam »
 

Sex po šedesátce je skvělý. Jen na to teď nemám čas, říká Bushnellová

 
Autorka Sexu ve městě Candance Bushnellová (65) vyráží na turné se svou one-woman show a plánuje natočit pořad o randění po padesátce. Sama je přitom single. Je ovšem přesvědčená, že se ten pravý ještě objeví a nebrání se ani svatbě.
15.02.2024 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (735 článků)

Transgender Daniela Špinar šla pod kudlu: Podstoupila operaci, lidé spekulují o pohlavním orgánu. Sama poslala tajemný vzkaz

 
Bývalá umělecká ředitelka Činohry Národního divadla Daniela Špinar od svého coming outu prošla neuvěřitelnou proměnou. Na svém Instagramu zveřejnila, že podstoupila operaci, která patří k trans životu. Její sledující to nazvali novým zrozením a spekulují o tom, že si nechala přeoperovat mužský pohlavní orgán na ženský.
12.02.2024 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Sam (9 článků) , Sam Sam (735 článků)

Honí ji Seznam Zprávy. Ale proč policie? Nedala si to líbit

 
Pořad Terén redaktorky Seznam Zpráv Kristýny Cirokové vyrazil na venkov, kde objevil autorku údajné „konspirace o filozofické fakultě“. Na kameru ukázal blogerku Nikolu Bornovou, jejíž text si prý posílají důchodci e-maily. Policista reportérce řekl, že jde o chování „na hraně zákona“. Sama autorka si po reportáži stěžuje na mediální štvanici: Ciroková ji prý „přepadla“. Ve svém blogu navíc prý jen kladla otázky.
04.02.2024 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (735 článků)

„Přesně na hraně“. Seznam Zprávy natáčely „konspirátorku“. Ta si to nenechala pro sebe

 
Pořad Terén redaktorky Seznam Zpráv Kristýny Cirokové vyrazil na venkov, kde objevil „autorku konspirace o Filozofické fakultě“. Na kameru ukázal blogerku Nikolu Bornovou, jejíž text si prý posílají důchodci maily. Policista reportérce řekl, že jde o chování „na hraně zákona“. Sama autorka si po reportáži stěžuje na mediální štvanici.
04.02.2024 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (735 článků)

Neuvěřitelná proměna Jany z Výměny. Národ se jí smál za hlášku s hadem i šílené chování, dnes blondýnka prokoukla

 
Některé hlášky se nezapomínají. Mezi legendy Výměny manželek patří bezesporu nestárnoucí prohlášení Jany, která se proslavila větou: "Mačkáš mi hada!" Blondýnka se k překvapení všech diváků objevila znovu na scéně v nejnovějším dílu, protože se zná s jednou dvojicí účastníků. I tentokrát měla kolem krku omotaného hada. Sama Jana ale prošla výraznou proměnou.
31.01.2024 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (735 článků)

Tvrdé obvinění OSN ze strany Izraele: Pracovníci organizace se prý zapojili do útoků Hamásu

 
Izrael vynáší tvrdé soudy. Někteří pracovníci organizace OSN pro palestinské uprchlíky UNRWA se prý měli přímo účastnit bezprecedentního útoku teroristické organizace Hamás proti izraelským osadám. Podle Izraele měl údajně jeden ze zaměstnanců OSN dokonce unášet ženy do Pásma Gazy. Další se měl podílet na přepadení jednoho z kibuců, uvádí Times of Israel. Sama UNRWA vede vyšetřování, do objasnění skandálu ale do Palestiny hromadně odmítají posílat peníze další a další země. Vedle USA, Británie a Německa teď nově kohoutek utáhla i Francie.
29.01.2024 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Israel Israel (34 článků) , Sam Sam (735 článků)

V páteční Ulici bude Gábina rýt do Jirky kvůli otci, ale neoblomný major neustoupí

 
Jirka se o tátu nezajímal dvacet let a nehodlá s tím začínat jen kvůli svatbě. Gábina si však nedá pokoj a bude ho nadále přemlouvat k urovnání rodinných vztahů. Sama přitom bude muset zahrát zkušenou diplomatku před Milenou a Radkem, kteří se jí začnou plést do příprav svatby i jejího financování.
18.01.2024 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (735 článků)

Další facka pro Harryho a Meghan: Královna Alžběta zuřila kvůli jménu jejich dcery

 
Spory mezi Harrym a Meghan a zbytkem britské královské rodiny nekončí. Podle ostrovního listu The Sun královna Alžběta II. zuřila, když zjistila, že Harry s Meghan prohlašovali, že dostali její svolení k pojmenování jejich dcery Lilibet. Tehdejší panovnice prý žádné takové svolení nedala. Sama totiž v mládí užívala stejnou přezdívku, protože své jméno nedokázala vyslovit.
16.01.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (735 článků) , Harry Harry (1914 článků)

Svou cukrovku i problémy s menopauzou léčím jídlem, říká Halle Berry

 
Americká herečka Halle Berry (57) si dala za úkol šířit osvětu o realitě menopauzy a přispět na její další výzkum. Za klíčovou věc v prožívání tohoto období považuje správnou stravu. Sama trpí od 20 let cukrovkou a tvrdí, že díky správné stravě se dokázala zbavit i inzulínových injekcí.
15.01.2024 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (343 článků) , Sam Sam (735 článků)

Diváci cupují Smysl pro tumor za zbytečné milostné scény. Mohlo to být horší, říká režisérka

 
Seriál Smysl pro tumor diváky nadchl. Avšak i přes veškerou chválu mají přece jen výtky, a to zejména k intimním scénám, kterými režisérka Tereza Kopáčová v prvním díle nešetřila. Sama je přitom nenávidí točit, jak řekla v podcastu pro deník Blesk. 
15.01.2024 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (735 článků)

Tajemství pohádky Čertí brko: Platonicky zamilovaný Jan Cina a smrt před premiérou

 
Nejen ty staré a tradiční, ale i nové a neotřelé pohádky si našly místo v srdcích českých diváků. Jednou z nich je i Čertí brko, v jehož hlavních rolích zazářili Jan Cina, Judit Pecháček Bárdos a Ondřej Vetchý. Pohádka se ihned zařadila k oblíbeným pořadům vánočního televizního programu. A jak už to tak v pohádkách bývá, došlo i na lásku. Představitel čerta Bonifáce se platonicky zamiloval do dcery hospodského Markétky, jak na sebe sám prásknul v pořadu Sama doma.
31.12.2023 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (328 článků) , Jan Cina (214 článků) , Judit Bárdos (29 článků) , Sam Sam (735 článků)

Lenka Špillarová je těhotná: Požehnaný stav tajila šest měsíců, kolem otce dítěte mlží

 
Moderátorka pořadu Nový den Lenka Špillarová (37) odchází z Primy. Důvod je ale roztomilejší, než se zdá. Celých šest měsíců tajila těhotenství, kvůli kterému nyní právě na nějakou dobu opustí svět médií. Sama o tom informovala v pořadu Showtime. 
15.12.2023 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (735 článků)

Kubelková po vyřazení ze StarDance: Smekám před svým tělem, že to zvládlo, říká

 
StarDance opustila těsně před finále taneční dvojice Iva Kubelková a Martin Prágr. I přes početnou fanouškovskou základnu se do nejlepší trojice neprotančili. Moderátorka však v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že ji soutěž sice spoustu věcí dala, nyní je však dle jejích slov čas na odpočinek. Sama je prý ale překvapená, co vše její tělo zvládlo vydržet. 
13.12.2023 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (807 článků) , Martin Prágr (77 článků) , Sam Sam (735 článků)

Šokující detaily ze zatčení manžela Taťány Makarenko. Pánek má být podezřelý ze zneužití, šéfka Miss to nevyvrátila

 
Podnikatel Martin Pánek, manžel populární influencerky a šéfky Miss Czech Republic Taťány Makarenko, se údajně nachází mezi skupinou Čechů, které před čtrnácti dny zadržela skotská policie po utkání fotbalového týmu Sparty v Evropské lize proti Glasgow Rangers. Informace o zatčení, které se mají týkat podezření ze zneužití, potvrdily místní zdroje CNN Prima News. Sama Makarenko tuto zprávu ve vyjádření pro eXtra.cz nevyvrátila.
24.11.2023 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Sam Martin (11 článků) , Sam Sam (735 článků)

Osm miliard navíc. Jinak bude stávka, řekla jasně školská odborářka. A opravila, co vykládá Bek

 
Ve středu má být jasno, jak rozsáhlá bude pondělní stávka na českých školách. Půjde o jednu z největších stávkových akcí za posledních třicet let, prozradila v pořadu Interview ČT24 Markéta Seidlová, místopředsedkyně školských odborů. Pokud by ministerstvo dorovnalo škrty o osm miliard, je ještě šance, že stávka nebude. Sama ale podle svých slov očekává, že se tak nestane. Odmítla tvrzení ministra školství Mikuláše Beka, že by požadavky odborů nebyly jednoznačné.
20.11.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (735 článků)

Lidé házeli šipky na fotku Dany Morávkové: Andreu z Rodinných pout nenáviděli

 
Herečka Dana Morávková (52) se před kamerou proslavila hlavně jako velká záporačka. Sama se v rozhovoru pro eXtra.cz svěřila, že negativní role vždy ráda přijímá, protože se na nich dá dobře "vyřádit". Zároveň zavzpomínala na svou úplně první zlou postavu, což bylo v pohádce Z pekla štěstí, kde hrála Doru. S rolí Andrey Rubešové ze seriálu Rodinná pouta měl dokonce problém jeden tatínek spolužáka jejího syna, který na její plakát házel šipky. 
20.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (716 článků) , Daniel Sam (9 článků) , Sam Sam (735 článků)

Komplikace pro Terezu Maškovou. Kvůli ošklivému monoklu je v ohrožení její vystoupení ve StarDance

 
Zpěvačka Tereza Mašková se před sobotním večerem StarDance potýká s nečekanými problémy. V pravém oku jí totiž praskla žilka, což způsobilo krevní sraženinu. To má  za následek velký monokl pod pravým okem. Sama zpěvačka pro Českou televizi uvedla, že se nepříjemná prasklina vytvořila ze stresu a proto, že měla málo spánku.
11.11.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mašková (101 článků) , Sam Sam (735 článků)

Bagárová promluvila o estetických zákrocích. Sama se jim brání, přítele si ale vylepšuje. Se šminkami si už hraje i Ruminka

 
Jestli má někdo co říci k přirozené kráse, je to rozhodně zpěvačka Monika Bagárová. Ta se ukázala na festivalu Elleforia, kde dokonce sama měla besedu o kráse. Pro redakci eXtra.cz prozradila, jak se o svou pleť stará a bez čeho by nikdy nevyšla ven. A jak uvedla, i její malá dcera Ruminka už se zajímá o šminky. Na sourozence, se kterými by se mohla navzájem malovat, si však bude muset ještě chvílí počkat. 
10.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (997 článků) , Sam Sam (735 článků)

To musí být nějaký omyl, říká o svých sedmdesátinách Taťjana Medvecká

 
Půl století v jednom divadle, půl století s jedním mužem. „Jsem nudná,“ říká Taťjana Medvecká. Sama tomu ale nejspíš nevěří. Tak aktivní sedmdesátnici aby člověk pohledal.
10.11.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Taťjana Medvecká (84 článků) , Sam Sam (735 článků)

O Pavlínu Němcovou se módní domy perou i po padesátce. Sama to nechápu, přiznává

 
Herečka a modelka Pavlína Němcová (51) se pohybuje v modelingu už přes 35 let. A i když si například na plavkovou promenádu již sama netroufá, ostatní to vidí jinak. Němcové stále chodí spousta pracovních nabídek a není se čemu divit, protože vypadá skvěle. Ji samotnou to ale zaráží, jak řekla v rozhovoru pro eXtra.cz.
08.11.2023 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (735 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »