Články k osobnosti

Sam Mendes

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Sam Mendes »
 

Nejnepravděpodobnější nová hollywoodská akční superhvězda? Jake Gyllenhaal!

 
Jake, kterému bude v prosinci teprve třicet, není v Hollywoodu žádným nováčkem. Hrál ve filmech prvoligových režisérů, jako je Zodiac Davida Finchera, Mariňák Sama Mendese či Zkrocená hora Anga Leeho, za který byl Gyllenhaal nominován na Oscara a získal za něj cenu BAFTA. Snad ale kromě Mariňáka (kde má většinu času uniformu) nikdo netušil, co se v něm skrývá! Dosud seriózní herec dramatických úloh zhodnotil ve filmu Princ z Persie: Písky času jednak svou sexy roztomilost (oči má jak smutný basset, který náhle zahlédne kostičku a zajiskří hravým, rošťáckým pohledem), také ale předvedl, že pod tričkem skrývá neuvěřitelnou figuru s tak vyrýsovanými svaly, že se fanynkám až tají dech… Kdo by to byl do něj řekl, že?
07.06.2010 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Jake Gyllenhaal (78 článků) , Ang Lee (8 článků) , Sam Mendes (69 článků)

Kate Moss si zahraje v Shakespearovi

 
Supermodelka Kate Moss si vyzkouší život divadelní herečky. Do divadelní hry Bouře Williama Shakespeara ji obsadil režisér Sam Mendes . Herecké zkoušky s ní přitom provedl Kevin Spacey . Britská modelka získala v jevištním kuse menší roli nymfy.
30.03.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Spacey (117 článků) , Kate Moss (598 článků) , Sam Mendes (69 článků)

Kate Winslet: Zlomené srdce pro mě není nic nového

 
Herečka Kate Winslet nevypadá, jako by byla z rozvodu s manželem Samem Mendesem nějak zdrcená. A oscarová hvězda to vysvětluje jednoduše, na rozchody a odmítnutí je v životě zvyklá, takže se i s tak vážnou věcí jako je odchod od manžela dokáže vyrovnat bez velkých scén.
26.03.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (252 článků) , Sam Mendes (69 článků)

Osamocená Kate Winslet: Utěšuje ji DiCaprio!

 
Hollywoodská hvězda Kate Winslet (34) prožívá nelehké období. Krach manželství se Samem Mendesem (44) ji dává pořádně zabrat.
17.03.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (252 článků) , Sam Mendes (69 článků)

Kate Winslet se rozešla s manželem

 
Téměř po sedmi letech skončila své manželství s režisérem Samem Mendesem herečka Kate Winslet . Hvězda filmů Titanic a Předčítač se prý na rozchodu se svým chotěm dohodla a veškeré záležitosti týkající se následujícího rozvodu řeší v přátelském duchu především kvůli dětem Joeovi a Mie.
17.03.2010 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (252 článků) , Sam Mendes (69 článků)

Kate Winslet a Sam Mendes: Rozchod

 
Platili za vzorňáky Hollywoodu. Takové pohodové manželství. O to větší šok způsobili, když britská oscarová herečka Kate Winslet (34, Titanic) a režisér Sam Mendes (44, Americká krása) oznámili, že se rozcházejí. Důvod neuvedli.
17.03.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (252 článků) , Sam Mendes (69 článků)

Kate Winslet z Titaniku & Sam Mendes: Rozpad zlatého páru! Zdrcená herečka utekla do Mexika!

 
Oscarová herečka Kate Winslet (34, Titanic) a režisér Sam Mendes (44, Americká krása) v pondělí oznámili rozpad sedmiletého manželství! Prý žijí odděleně už od ledna – to také vysvětluje, proč se Winslet objevila na Oscarech bez doprovodu. Rozrušená Kate utekla krátce po oznámení rozchodu i s dětmi do Mexika...
17.03.2010 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (252 článků) , Sam Mendes (69 článků)

Britská herečka Kate Winsletová se rozešla s manželem

 
Britská oscarová herečka Kate Winsletová se rozešla se svým manželem, režisérem Samem Mendesem. Proč, ale pár tají. V oficiálním prohlášení pouze uvedli, že jejich vztahy zůstávají i po rozchodu přátelské.
16.03.2010 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (252 článků) , Sam Mendes (69 článků)

Režisérský chameleon Sam Mendes natočil komedii Všude dobře, proč být doma

 
Sam Mendes má pověst režisérského chameleona. Dokáže střídat žánry jako ponožky, ale nikdy neklesne pod vysoko nastavenou laťku. Vrcholem jeho filmografie jsou drsné studie marné snahy člověka se vymanit ze zavedených stereotypů. V oscarové Americké kráse si ještě pomohl vtipem, v nezaslouženě opomíjeném Nouzovém východě už jde na dřeň. Jeho nový film je ovšem ryzí vztahová komedie.
30.07.2009 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Sam Mendes (69 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »