Články k osobnosti

Sadie Frost

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Sadie Frost »
 

Jubilantka jako víno: Evino roucho sluší téhle herečce i v padesáti a po čtyřech dětech

 
Kulaté a pro mnohé zlomové životní jubileum má čerstvě za sebou i anglická herečka a zasloužilá maminka Sadie Frost. Že je v jejím případě věk pouhé číslo a ona je nadmíru spokojená sama se sebou, dala jasně najevo fotografií sdílenou v den svých narozenin na Instagramu.
28.06.2015 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Sadie Frost (6 článků)

Fešák po tátovi: Sedmnáctiletý syn Juda Lawa na své první módní přehlídce

 
Jude Law je zasloužilý otec, s touto životní rolí přitom začal poměrně brzy. První syn se mu narodil ve třiadvaceti. Dnes sedmnáctiletý Rafferty zdědil příjemné vzezření nejen po otci, ale rovněž po matce Sadie Frost, ale zatím se prosazuje spíš než před kamerou v modelingu a v hudbě. Už loni podepsal smlouvu s prestižní agenturou Select Model Management a o víkendu si vyzkoušel i první přehlídku.
18.06.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (193 článků) , Sadie Frost (6 článků)

Jude Law: Jsem věrný a citlivý, lidé mi nerozumějí

 
Jude Law (39) prý nechápe, proč má pověst proutníka a sukničkáře, když byl většinu života věrný v dlouhodobých vztazích. Britský herec se rozešel s manželkou Sadie Frost a pár dní nato už ho viděli v objetí se Siennou Miller, s níž se několikrát dával dohromady a zase rozcházel. Nakonec mu herečka dala kopačky, když ji prý podvedl s chůvou svých dětí. Jude to ale odmítá a tvrdí, že ho lidé jen nechápou.
18.11.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (193 článků) , Sadie Frost (6 článků) , Sienna Miller (63 článků)

Jude Law bude otcem – počtvrté!

 
K třem dětem, které má herec Jude Law (36) s bývalou manželkou Sadie Frost (44) přibude na podzim čtvrté. Britský herec Jude Law, který je miláčkem tisíce fanynek, se stane otcem – už počtvrté. Jeho mluvčí ...
01.08.2009 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (193 článků) , Sadie Frost (6 článků)

Jude Law bude mít čtvrté dítě. Tentokrát s bývalou milenkou

 
Jude Law patří mezi nejplodnější britské herce, s bývalou manželkou Sadie Frostovou má tři potomky, kterým teď přidá čtvrtého nevlastního sourozence. Ten se mu má narodit s bývalou milenkou z minulého roku. Její jméno ale šestatřicetiletý představitel doktora Watsona nechce zveřejnit.
30.07.2009 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (193 článků) , Sadie Frost (6 článků)

Jude Law: Přivedl do jiného stavu bývalou milenku!

 
Jude Law patří mezi nejplodnější britské herce, s bývalou manželkou Sadie Frostovou má tři potomky, kterým teď přidá čtvrtého nevlastního sourozence.
30.07.2009 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (193 článků) , Sadie Frost (6 článků)
« Předchozí 1 Další »