Články k osobnosti

Sabina Slonková

  novinářka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Sabina Slonková »
 

Další průzkum! A zase špatné, paní Slonková: Andrej Babiš sahá tak vysoko, že z toho mnohé klepne

 
V případě, že by se nyní konaly volby do Poslanecké sněmovny, dostalo by se do ní podle průzkumu STEM sedm stran. Velmi výrazně, co se týče volebního modelu a zisku mandátů, posílilo hnutí Andreje Babiše (ANO). A to i přes kauzu, která se kolem českého premiéra točí a kterou rozpoutali novináři Seznam Zpráv Sabina Slonková a Jiří Kubík. Ti totiž vypátrali Babišova syna Andreje, jenž se nechal slyšet, že jej otec nechal unést na Krym, aby nevypovídal v kauze Čapí hnízdo. Ani to však Babišovi v očích voličů neublížilo.
05.12.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Josef Šlerka: Kdyby Slonková a Kubík neporušili jisté normy, lidé by se nedozvěděli důležité věci o Babišovi

 
Analytik Josef Šlerka byl hostem pořadu Českého rozhlasu Jak to vidí. Mimo jiné se vyjádřil například k reportáži Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka ohledně syna Andreje Babiše (ANO), jež rozpoutala vládní krizi.
04.12.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Málem jste zabili mou matku! vpálila novinářům slečna Andreje Babiše ml. A Sabina Slonková má o ní info

 
Syn premiéra Andreje Babiše (ANO) Andrej Babiš mladší se před nějakým časem seznámil se ženou, se kterou trávil čas např. na ukrajinském poloostrově Krym ovládaném Ruskem. Pro veřejnost byla žena dlouho zcela neznámá, ale když se ukázalo, že má vliv na premiérova syna, média se o ni začala zajímat. A zjistila toho o ní hodně. Třeba to, že je obdivovatelkou ruského prezidenta Vladimira Putina.
02.12.2018 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3337 článků) , Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Závažné tvrzení Petra Štěpánka k práci Sabiny Slonkové. Jde o údajné nezákonné úniky z vyšetřovacích spisů

 
ROZHOVOR „Dobře, soukromá televize potřebuje diváky, tak vysílá kočkopsa, jemuž se říká dokudrama. Ale proč u toho veřejnoprávní Česká televize asistuje jako druhý program soukromé TV Seznam?“ ptá se v rozhovoru skladatel, hudebník, zakladatel ODS i Alternativy pro Česko Petr Štěpánek. Kromě podoby reportáže komentoval zároveň i způsob práce Policie České republiky a státního zastupitelství. Tvrdí, že vyšetřovat tak banální věc, jako je Čapí hnízdo, několik let, není normální. Spravedlnost je prý účinná, pouze když její verdikt přichází v přiměřené době. Když se něco táhne dlouhá léta, smysl se pomalu vytrácí a zůstává jen hořkost.
28.11.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (702 článků) , Petr Štěpánek (702 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Zdeněk Jemelík: Úlety opozice

 
Opoziční strany, jež jsou trvale nezpůsobilé smířit se s volebním neúspěchem a s ustavením koaliční vlády s důvěrou, využily nechutné reportáže Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka o rozhovoru s Andrejem Babišem ml. k vyvolání pokusu o svržení vlády, popř. o vytlačení Andreje Babiše z politického života.
25.11.2018 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Aleš Rozehnal: Trestní oznámení na novináře kvůli rozhovoru s Babišovým synem je hra na efekt

 
Andrej Babiš tvrdí, že novináři, kteří skrytou kamerou ve Švýcarsku natočili jeho syna, porušili tamní zákony. Médiím Babiš řekl, že kvůli tomu advokát jeho bývalé manželky a syna podal na redaktory Jiřího Kubíka a Sabinu Slonkovou trestní oznámení. Švýcarské soudy už ale podobnou kauzu řešily. Její výsledek ukazuje, že reportéři Seznam Zprávy se tvrdého postihu spíš bát nemusí, píše Aleš Rozehnal na webu Hlídací pes. 
23.11.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Bulvár, fake news. Drama, hudba, přehrávání... Poslanec Juchelka, dlouholetý znalec médií, rozebral dílo Slonkové s Kubíkem

 
ROZHOVOR Poslanec za hnutí ANO Aleš Juchelka se vyjádřil ke kauze premiéra Andreje Babiše a jeho údajně nemocného syna. Zpracování reportáže Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka se mu hrubě nelíbí, stejně jako dozvuky, které celá věc působí ve veřejném prostoru. "Premiér je silná osobnost, ale toto bylo přes čáru a tvrdí to spousta mých kolegů napříč novinářským i politickým spektrem," říká Juchelka. Podobné nálady pozoruje i ve společnosti. "Někteří nevoliči ANO mi ale v té hysterii posledních dnů říkají, že už nechtějí být v tom antitáboře, poněvadž se příliš zfanatizoval a argumentačně vyčerpal," dodal poslanec.
23.11.2018 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Aleš Juchelka (22 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

SANEP: Andrej Babiš má i po odvysílání reportáže Televize Seznam téměř čtyřicetiprocentní podporu

 
Kauza premiéra Andreje Babiše, kterou rozpoutala reportáž redaktorů serveru Seznam Zprávy Jiřího Kubíka a Sabiny Slonkové rozhodně zasáhla české voliče a rozdělila společnost na dva znesvářené tábory. Nicméně jak bezprostředně po zveřejnění předmětné reportáže ukázal průzkum společnosti SANEP, premiér Babiš se i nadále může opřít o více jak třetinovou podporu domácí veřejnosti.
23.11.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Slonková s Kubíkem mohou skončit před švýcarským soudem

 
Reportéři Seznam Zpráv Sabina Slonková a Jiří Kubík by kvůli reportáži s Andrejem Babišem mladším mohli skončit před švýcarským soudem. Žalobu na ně ve čtvrtek podle premiéra Andreje Babiše podal advokát zastupující jeho bývalou choť a jeho syna. Seznam Zprávy si nechaly vypracovat právní analýzu, která říká, že nebyly porušeny české zákony a v případu existuje veřejný zájem. O možné soudní dohře mluví v rozhovoru pro server iRozhlas.cz i švýcarský advokát Julius Effenberger.
22.11.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků) , Julius Julius (48 článků)

Advokát Babišovy exmanželky podal ve Švýcarsku trestní oznámení kvůli reportáži

 
Advokát bývalé manželky a syna premiéra Andreje Babiše (ANO) podal trestní oznámení na redaktory serveru Seznam Zprávy Jiřího Kubíka a Sabinu Slonkovou. Premiér to dnes řekl v rozhovoru pro server Blesk.cz.
22.11.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

O zájmy občanů tu nejde. Novináři dostali za úkol ho odstranit. Zkušený pozorovatel Kuchař vidí v kauze Babiš jedno velké ale

 
ROZHOVOR Podnikatel a ekonomický poradce Jaroslav Kuchař hodnotí protestní akce 17. listopadu a klima v české společnosti. "Já v lepším případě vidím žurnalistiku aktivistickou, v horším případě žurnalistiku prodejnou," říká na adresu novinářky Sabiny Slonkové, která se vydala do Švýcarska za psychicky nemocným synem premiéra Andreje Babiše. "Jakoby s odchodem Jana Petránka symbolicky spadlo novinářské řemeslo o další stupínek níže," míní Kuchař. Velmi pragmaticky se ale Kuchař staví i k Andreji Babišovi. "U Babiše je na prvním místě zájem Agrofertu," říká ekonomický poradce.
21.11.2018 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Slonková na tři roky do basy? Žádná dezinformace, ale vážné tvrzení

 
Trestněprávní aspekty počínání redaktorského dua Sabina Slonková- Jiří Kubík byly doposud v českých médiích spíše utlumovány, ale zdá se, že redaktoři nejspíš skutečně nemohou mít klidné spaní. Skryté natáčení rozhovoru s občanem Švýcarska Andrejem Babišem mladším totiž podle tamního advokáta skutečně bylo spácháním trestného činu.
21.11.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Mistrovskej kousek! Řekl Josef Klíma v show Luboše Rosího na ČT o počinu Slonkové proti Babišovi

 
Pořad Zvláštní vyšetřování Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka na Televizi Seznam se probíral i v pořadu Newsroom ČT24. „Novinářská kauza roku,“ poznamenal moderátor Luboš Rosí.
19.11.2018 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (208 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Slonková a Kubík se hlásí s novinkami ze Švýcarska. Úřadují v kavárně přímo proti domu mladého Babiše

 
Reportéři Sabina Slonková a Jiří Kubík se rozhodli na serveru Seznam Zprávy pokračovat v pátrání po pravdě v kauze Čapí hnízdo. Vydali se tak opět do Ženevy, švýcarského města, kde bydlí syn českého premiéra Andreje Babiše (ANO) Andrej. Ten v minulosti na kameru vypověděl, že v souvislosti s Čapím hnízdem podepsal nějaké dokumenty, ale neví, co v nich bylo. Zároveň také hovořil o únosu Petrem Protopopovem, zaměstnancem jeho otce, na Krym. Premiér Babiš výpověď svého syna popírá a dnes se za ním sám vydal do Ženevy.
17.11.2018 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Sabino, vždyť víš, kudy se do Agrofertu chodí... Babiš teď může ve volbách dostat klidně 40 procent, tuší novinář

 
Reportáž, za kterou stojí investigativní novinářské duo Slonková a Kubík a objevil se v ní Andrej Babiš mladší, jeden z obviněných v kauze Čapí hnízdo, vzbuzuje obrovský rozruch. Někteří se nad ní ale pořádně baví, jako například redaktor MF DNES Petr Kolář, podle kterého v ní Slonková místy extrémně přehrává. Díky tomuhle dílu volební preference Babišova hnutí odhaduje nyní na úctyhodných čtyřicet procent.
17.11.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Petr Kolář (509 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Slonková Babišovi napovídala, co má říkat. Vidět to nesestříhané, možná bychom se divili, rozebírá Petr Žantovský. Na ČT „zazářil“ okřikující moderátor i expert vážně strašící postřílením opozice

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Hodně otazníků visí podle Petra Žantovského nad reportáží Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka, při níž zpovídali Andreje Babiše mladšího. Reportérka v podstatě napovídala, jak má premiérův syn odpovídat, a protože šlo o sestřih, tak není jisté, že ty odpovědi byly opravdu reakcí na předcházející odpovědi, nebo jestli tam té nápovědy bylo ještě víc. Mediální analytik kroutí nevěřícně hlavou nad tím, že i přesto 99 procent médií a nějakých 49 procent politiků začalo brát reportáž jako bernou minci, o níž se nediskutuje. Je to rozehrané podobně jako kauza Olovo, při níž byl také terčem nenáviděný premiér.
17.11.2018 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

To je zrůdnost, sorry. Mirek Topolánek se pustil do Andreje Babiše

 
Potom, co novináři Jiří Kubík a Sabina Slonková zveřejnili reportáž se synem předsedy vlády Andrejem Babišem ml., se v Česku vede debata o tom, zda se novináři zachovali eticky, když vyrazili za synem českého premiéra přímo do jeho švýcarského bytu, nebo zda se zachovali jako hyeny, což tvrdí sám premiér Babiš. Už se k tomu vyjádřil i expremiér Mirek Topolánek.
16.11.2018 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Mirek Topolánek (2213 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Nečekaná rána Slonkové a Kubíkovi. Moderátor Českého rozhlasu se zhrozil nad jejich reportáží

 
Komentátor Českého rozhlasu Tomáš Procházka se postavil na stranu premiéra Andreje Babiše (ANO). Označil reportáž novinářů Jiřího Kubíka a Sabiny Slonkové za hyenismus. Svým počinem jdou prý proti zásadám investigativní žurnalistiky.
16.11.2018 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků) , Jiří Procházka (35 článků) , Jiří Procházka (23 článků)

Strach v rodině Slonkové: Andrej Babiš házel klacky už před synem!

 
Když se v pondělí večer dostala na povrch zpověď Andreje Babiše ml. (35) o jeho údajném únosu na Krym, v rodině novinářky Sabiny Slonkové (45) prý zavládl strach. Redaktorům eXtra.cz to řekl zdroj, který má k příbuzným investigativní reportérky velmi blízko. Klid od premiéra Andreje Babiše (64) ale neměla mít už předtím. Obavy jsou pochopitelné, Slonkovou se před lety už jednou pokusili zlikvidovat.
15.11.2018 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Já bleju. Ten ministr USA, to je náhoda? Štěpán Kotrba drtí kauzu Babiše ml. informacemi a souvislostmi

 
Andrej Babiš čelí rozsáhlé zpravodajsko-policejní hře, v žádném případě by ve funkci neměl končit. ParlamentnímListům.cz to řekl politický analytik Štěpán Kotrba. Podle něho se nejedná o vnášení mafiánských praktik do politiky, jen složitou situaci v jedné rodině. Z novinářů Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka podle svých slov Kotrba “už léta bleje”.
14.11.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15773 článků) , Sabina Slonková (168 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »