Články k osobnosti

Ryan Murphy

  scénárista, režisér, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ryan Murphy »
 

Jeffrey Dahner: Netflix přichází s novým seriálem o vrahovi kanibalovi

 
Postrach 70. a 80. let Jeffrey Dahner, který zabil 17 mladých mužů, dostane vlastní seriál. V netflixovém projektu „The Jeffrey Dahner Story“ poukáže režisér a producent Ryan Murphy na to, jak toto monstrum dokázalo zabít tolik lidí, a jak mu při tom pomohla policie, která se o něj skoro nezajímala.
16.09.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Murphy (6 článků) , Ryan Murphy (3 články) , Ryan Murphy (3 články) , Ryan Murphy (3 články) , Ryan Murphy (3 články)

„Monster: The Jeffrey Dahmer Story“ – Když sériový vrah dostane vlastní seriál na Netflixu

 
Seriál „Monster: The Jeffrey Dahmer Story“ vypráví příběh známého sériového vraha v strhující desetidílné limitované sérii, kterou vytvořil Ryan Murphy. Scénář napsali sám Murphy spolu s Ianem Brennanem (Glee, Ratchedová, Scream Queens) a Davidem McMillanem (Lucifer, Ospalá díra).
04.05.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ian Brennan (1 článek) , Ryan Murphy (6 článků) , Jeffrey Dahmer (2 články) , Ryan Murphy (3 články) , Ryan Murphy (3 články) , Ryan Murphy (3 články) , Ryan Murphy (3 články) , David David (969 článků)

Macaulay Culkin v American Horror Story

 
Desátá sezóna oblíbeného amerického seriálu American Horror Story se začíná formovat. Tvůrce série Ryan Murphy na svém instagramovém účtu napsal, že se v nové řadě objeví seriáloví „veteráni“ Sarah Paulsonová a Evan Peters. Hrát v ní však bude také devětatřicetiletý Macaulay Culkin, který bude v American Horror Story nováčkem.
01.03.2020 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (136 článků) , Evan Peters (7 článků) , Ryan Murphy (6 článků) , Ryan Murphy (3 články) , Ryan Murphy (3 články) , Ryan Murphy (3 články) , Ryan Murphy (3 články)

Glee končí. Poslední díl museli přepracovat

 
Americký seriál Glee příští rok končí. Jeden z jeho tvůrců, Ryan Murphy řekl, že po smrti herce Coryho Monteitha musel závěr předělávat.
18.10.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Cory Monteith (17 článků) , Ryan Murphy (6 článků)

Beyoncé bude hrát v muzikálu s Diaz a Paltrow

 
Americká popová hvězda Beyoncé Knowles si zahraje ve filmovém muzikálu, který bude režírovat tvůrce populárního amerického televizního hudebního seriálu Glee Ryan Murphy. Murphyho produkční společnost informovala, že film se bude jmenovat One Hit Wonders (Zázraky jediného hitu) a kromě Beyoncé se v něm objeví také americké herečky Cameron Diaz, Gwyneth Paltrow a Reese Witherspoon.
03.03.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (380 článků) , Gwyneth Paltrow (362 článků) , Beyoncé (84 článků) , Ryan Murphy (6 článků) , Reese Witherspoon (248 článků)

Britney Spearsová by se měla objevit v muzikálu Glee

 
V televizním muzikálovém seriálu Glee, který se stal jedním z fenoménů poslední doby, by se měla objevit i americká zpěvačka Britney Spearsová. Oznámila to dnes agentura AP. Spolutvůrce seriálu Ryan Murphy tuto informaci potvrdil s tím, že Spearsová by se měla objevit v epizodě, která bude míněna jako "pocta pro ni".
15.08.2010 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (887 článků) , Ryan Murphy (6 článků)
« Předchozí 1 Další »