Články k osobnosti

Rupert Everett

  herec, zpěvák, model

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Rupert Everett »
 

Bodoval po boku Julie Roberts nebo Madonny: Nejsem moc dobrým hercem, tvrdí hvězda romantických komedií

 
Za výkony ve filmech Svatba mého nejlepšího přítele (1997) a Ideální manžel (1999) si vysloužil nominace na Zlatý glóbus. Má za sebou čtyři dekády ve filmovém průmyslu, přesto si Rupert Everett (61) nemyslí, že je dobrým hercem.
07.03.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (283 článků) , Rupert Everett (8 článků) , Julie Roberts (142 článků) , Julie Julie (113 článků)

Hollywoodský herec měl šest let poměr s manželkou Boba Geldofa: Jednoduše jsem ho ignoroval, uvedl

 
Jednašedesátiletý britský herce Rupert Everett, kterého si jistě pamatujete z filmu Svatba mého nejlepšího přítele, poodhalil v pořadu Pierse Morgana svou aférku s bývalou manželkou slavného hudebníka.
04.03.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Rupert Everett (8 článků) , Bob Geldof (53 článků) , Piers Morgan (36 článků)

Herec Rupert Everett: Homofobní hollywoodská studia mě připravila o tři ze čtyř rolí

 
Herec Rupert Everett už dvacet let lká nad tím, že nedostává žádné velké role. Viní za to homofobii v Hollywoodu. K homosexualitě se totiž přiznal ještě v době, kdy to bylo velmi odvážné a kdy producenti takového herce automaticky vyřadili z konkursů pro hlavní postavy. Devětapadesátiletý Brit si myslí, že jemu coming out zruinoval kariéru.
12.06.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Rupert Everett (8 článků)

Chlípná Madonna v restauraci: Ukojila rukou manžela pod stolem!

 
Herec Rupert Everett tvrdí, že ne vždy byl s Madonnou skvělý kamarád. Byl vychováván v konzervativní rodině jako římský katolík a dokonce musel navštěvovat klášter. V té době prý měl vize, v nichž ho Panna Marie vyzývala, aby Antikrista Madonnu zabil. Později se stali skvělými přáteli a popová královna mu připravila nejeden peprný zážitek. Třeba když během večeře v restauraci tehdy svého manžela Seana Penna ukojila rukou pod stolem.
21.06.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Sean Penn (222 článků) , Rupert Everett (8 článků)

Rupert Everett nesouhlasí s adopcemi dětí u gay párů. Chtějí mě za to zabít, tvrdí

 
Herec Rupert Everett (53) je sice jedním z těch, kteří měli odvahu přiznat se k homosexualitě už na počátku devadesátých let, je ale také hlasitým kritikem gay komunity a svého kroku lituje, protože prý kvůli homosexualitě přichází o role v Hollywoodu. Hvězda filmu Svatba mého nejlepšího přítele však není mezi gayi oblíbená. Nedávno herec prohlásil, že je proti adopcím do rodin tvořených rodiči stejného pohlaví. Svůj názor projevil veřejně a za to prý teď dostává stovky nenávistným emailů a výhružek zabitím.
01.10.2012 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Rupert Everett (8 článků)

Sexem posedlý sobec Rupert Everett se nikdy neožení s mužem

 
Herec Rupert Everett nebude následovat rodáka Eltona Johna a nevstoupí do žádné formy manželství dvou mužů. Institut zákony posvěceného vztahu je mu odporný stejně jako život v dobrovolném partnerství.
26.06.2010 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Rupert Everett (8 článků) , Elton John (555 článků)

Rupert Everett: Je dobře, že to má Michael Jackson za sebou

 
Herec Rupert Everett (50) už neví, jak na sebe strhnout pozornost. Slavný britský gay se nechal slyšet, že je vlastně docela lepší, že je „monstrum“ Michael Jackson (+50) už mrtvý.
23.07.2009 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1730 článků) , Rupert Everett (8 článků) , Michael Jackson (647 článků) , Michael Jackson (647 článků)

Je dobře, že to má Jackson za sebou, řekl Rupert Everett

 
Herec Rupert Everett už neví, jak na sebe strhnout pozornost. Slavný britský gay bez dobrých pracovních příležitostí v Hollywoodu se snaží občas aspoň vyvolat kontroverzi nějakým bizarním prohlášením. Teď se nechal slyšet, že je vlastně docela lepší, že je „monstrum“ Michael Jackson už mrtvý.
23.07.2009 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1730 článků) , Rupert Everett (8 článků) , Michael Jackson (647 článků) , Michael Jackson (647 článků)
« Předchozí 1 Další »