Články k osobnosti

Rudolf Kubík

  herec, scénárista, textař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Rudolf Kubík »
 

Rok po zlomenině kotníku pořád není fit: Herečku z Ulice trápí zdravotní problémy

 
Na své podzimní houbaření v lese jen tak nezapomene. Od loňského nešťastného pádu, při kterém si Jaroslava Obermaierová  (72) zlomila kotník, zanedlouho uplyne rok. Oblíbená herečka se již vrátila nejen do nekonečného seriálu Ulice, ale i na divadelní prkna. Nevynechává ani společenské akce a naposledy jsme ji zastihli na premiéře muzikálu Trhák v Divadle Broadway, kde jí dělal doprovod její kamarád Rudolf Kubík.
29.10.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (184 článků) , Rudolf Kubík (4 články)

Rudolf Mládek: Neúplné informace Slonkové a Kubíka

 
Je velmi dobře, že investigativní novináři odhalují nepravosti našich politiků. Je ovšem chybou, když jejich zveřejněná práce začne vyvolávat otazníky.
23.03.2018 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Kubík (4 články)

Herec Rudolf Kubík (51): V autě mu zemřela neznámá žena!

 
Hraje, dabuje a píše písňové texty. Herec Rudolf Kubík si zahrál v českých i zahraničních filmech, namluvil stovky rolí, ale svůj hlas prý ve finále nepozná. Jeho texty nazpívaly hvězdy hudební scény v čele s Karlem Gottem. Málokdo ale tuší, že tenhle chlápek měl na kahánku. Před lety se totiž vypořádal s vážnou nemocí a dnes se cítí ve skvělé kondici.
11.06.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků) , Rudolf Kubík (4 články)

Celý život nemarodil, v důchodu dostal vzácnou chorobu

 
„Je to pech. Já, který jsem v životě nemarodil ani jeden den, jsem ve svých třiašedesáti letech, když už jsem byl v důchodu, dostal vzácnou krevní nádorovou chorobu, mnohočetný myelom. Naštěstí už jsou léky a já žiji,” řekl Právu osmašedesátiletý Rudolf Kubík z Prahy, který celý život prodával české hračky do zahraničí.
09.03.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Kubík (4 články)
« Předchozí 1 Další »