Články k osobnosti

Romana Jákl Vítová

  moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Romana Jákl Vítová »
 

Zkažené plastiky celebrit, díl III.: Romana Jákl Vítová chtěla mít rty jako Angelina Jolie, ale botox z její pusy udělal odulé kačeří pysky

 
Spousta celebrit touží mít dokonalé rty, ideálně pěkně veliké a sexy. Mnohé z nich si však kvůli této touze nechají do svých rtů napíchat velké množství botoxu nebo kyseliny hyaluronové, které jim má zaručit požadovaný tvar.
11.07.2013 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2279 článků) , Romana Jákl Vítová (93 článků)

Sexy mamča Romana Vítová: Odmítla nahé fotky! Kolik jí nabízeli?

 
Půvabná rosnička Romana Jákl Vítová (35) nemá nouzi o nabídky k focení ani po druhém těhotenství. Dveře si u ní podávali i zástupci erotických magazínů, kteří se snaží bývalou moderátorku poprvé svléknout před fotoaparátem. Ale Romana se prý jen tak nedá!
17.02.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Dvojnásobná mamina Romana Vítová: Blonďaté sexbombě za nahotu nabídli neuvěřitelný balík!

 
Bývalá rosnička Romana Jákl Vítová  (35) se i přes dvojnásobné mateřství stále líbí spoustě mužům, a tak není divu, že nejen dříve, ale i nyní je terčem zájmu mnoha z nich. Jak se Super.cz podařilo zjistit, pánové z redakcí lechtivých časopisů svedli doslova zápas o to, kdo v současnosti PR manažerku Romanu první úplně svlékne před fotoaparátem!
16.02.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Jména Češek musí končit na –ová či –á!

 
Žena, nebo muž? Chceme-li se řídit podle příjmení, v poslední době stále častěji musíme tápat. Smetana není muž, ale moderátorka Emma Smetana (24), podobně na tom jsme i u jiných známých tváří, třeba modelek Romany Jákl Vítové (35) či Petry Štekl Faltýnové (34), které si nechaly do občanky napsat příjmení svých manželů nepřechýlené.
03.02.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků) , Emma Smetana (591 článků) , Petra Faltýnová (701 článků)

Romana Jákl Vítová: Dostala nabídku na porno!

 
Spousta českých krásek se nechalo zlákat vidinou rychlého a tučné přivýdělku, stačilo se jen svléknout a nechat se vyfotit. Z této nepříjemné situace (alespoň pro někoho) se ale podařilo doslova vybruslit moderátorce Romaně Jákl Vítové (35).
31.01.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Rosnička Vítová: Ochrnula jí půlka tváře! Nemohla zavřít oko!

 
Někdejší televizní rosničku Romanu Jákl Vítovou (35) trápí opravdu nepříjemné zdravotní potíže: během několika hodin strávených v chladném prostředí (ve velmi sporém oděvu navíc) promrzla do té míry, že zánět lícního nervu na sebe nenechal dlouho čekat! Během chvíle jí ochrnula celá levá strana obličeje!
10.11.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

William a Harry zdědili taneční talent po mně, říká princ Charles

 
Britští princové William a Harry už vícekrát předvedli své taneční dovednosti hlavně na zahraničních cestách. Jejich otec Charles zavtipkoval, že smysl pro rytmus a lásku k tanci mají určitě po něm. Další články k tématu: VIDEO: Kylie Minogue zazpívala a roztančila prince Charlese VIDEO: Princ Harry si při návštěvě jižní Afriky zatančil s dívkami VIDEO: Princ Harry na Jamajce tančil a porazil v běhu Usaina Bolta
09.11.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Kylie Minogue (381 článků) , Daniel Landa (609 článků) , Romana Jákl Vítová (93 článků) , Usain Bolt (375 článků)

Hrůza: Romaně Jákl Vítové během focení ochrnula tvář. Má těžký zánět lícního nervu!

 
Moderátorka Romana Jákl Vítová zažila při focení poslední pracovní zakázky děsivou chvilku. Během focení nové kampaně jí ochrnula půlka obličeje. Romana dostala těžký zánět lícního nervu.
08.11.2012 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Vyděšená Romana Jákl Vítová: Během focení jí ochrnula tvář!

 
Při poslední pracovní zakázce děsivou chvilku.
08.11.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Vítová se pochlubila svými roztomilými dcerkami. Princezničky zdědily krásu po mamince

 
Bývalá rosnička Romana Jákl Vítová  (35) sice zmizela z televizních obrazovek, rozhodně ale nezahálí. Blonďatá kráska totiž na plný úvazek funguje jako maminka svých dvou roztomilých dcerušek. Holky Jáklovy se zúčastnily focení kalendáře propagujícího konzumaci zdravé šunky.
02.10.2012 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

To je ale šikulka! Nádherná roční dcera Romany Vítové zdemolovala terasu

 
Bývalá rosnička Romana Jákl Vítová  (35) málem zešílela, když uviděla, že její v květnu minulého roku narozená dcera Elisa a čtyřletá Sofie kameny roztřískaly skleněnou výplň terasy jejich domu. „Opravdu hrozilo, že se mohly ošklivě zranit,“ děsí se kráska.
29.09.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Jákl jako kluk proskočil skleněnými dveřmi, teď před tím chrání děti

 
Producent a režisér Petr Jákl prožil v dětských letech velké trauma. Když si hrál se sestrou, omylem proskočil skleněnými dveřmi, od nichž byl tehdy celý pořezaný. Přiznal to před konáním bezpečnostní akce, která má veřejnost seznámit se zásadami první pomoci při úrazu. Další články k tématu: Jákl Vítová byla na plastice, nechala si odstranit křečové žíly Přípravy Romany Jákl Vítové na ples v Opeře: výběr šatů i umělé opálení Moderátorka Jákl Vítová: Těhotná nejsem, byla jsem na operaci
29.09.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (231 článků) , Romana Jákl Vítová (93 článků)

Romana Vítová a Petr Jákl: Dcery se mohly ošklivě zranit!

 
Moderátorka Romana Jákl Vítová (35) se jako starostlivá maminka dvou holčiček Sofinky (4) a Elinky (1,5) pořádně vyděsila! Holčičky si společně hrály na terase domu s kameny a najednou byla slyšet jen šílená rána a dětský řev. „Strašně jsem se lekla, když jsem viděla vyděšené výrazy svých dcer,“ svěřila se Romana.
28.09.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (231 článků) , Romana Jákl Vítová (93 článků)

Ty jsou rozkošné: Děti Alice Bendové a Romany Jákl Vítové jsou andílci. Alespoň na pohled

 
Focení s dětmi bývá pro všechny zúčastněné vždy velmi fyzicky a psychicky náročné. Nejinak tomu bylo i při práci na kalendáři, který se připravuje pro osvětovou kampaň zabývající se konzumací zdravé šunky.
27.09.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Rosnička Jákl Vítová dráždila cizího pejska: Někdo to rád sladké

 
Rosnička na mateřské Romana Jákl Vítová (35) ulítává na sladkostech. Ve své vášni nezná bratra, natož psa!
16.08.2012 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Věřili byste tomu? Krásná bloncka Romana Vítová má na nohou ošklivé křečové žíly

 
Bývalá rosnička televize Prima Romana Jákl Vítová  (34) sice nedávno nafotila snímky, na kterých doslova vypadá jako bohyně sexu , po které touží snad všichni muži, i ona už má ale zdravotní problémy, které většinou trápí až naše babičky. „Strašně mě zlobí křečové žíly,“ přiznala Romana ještě předtím, než si je nechala vyháčkovat.
24.04.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Jákl Vítová byla na plastice, nechala si odstranit křečové žíly

 
Romana Jákl Vítová vždy věděla, že se jí jednou starosti s křečovými žilami nevyhnou. Potkalo to její matku i babičku. Po porodu se ale stav jejích nohou zhoršil a i kvůli nabídkám na focení se rozhodla zasáhnout. Absolvovala proto operaci na klinice plastické chirurgie novou metodou. Další články k tématu: Moderátorka Jákl Vítová: Těhotná nejsem, byla jsem na operaci Manželé Jáklovi mají druhou dceru, jmenuje se Elisa Romana Jákl Vítová je půl roku po porodu sexy jako nikdy dřív Romana Jákl Vítová pár týdnů před porodem oblékne svou běžnou velikost Romana Jákl Vítová se řádně zakulatila, rodí už za měsíc
24.04.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Romana Jákl Vítová toužila v Opeře vyhrát divoké prase. Nakonec se smířila s divočákem, který na ni čekal doma

 
Vyzpovídali jsme pro vás krásky na Plesu v Opeře. Jelikož je tato událost hlavně o vizuálních vjemech, ptali jsme se přítomných dam, u koho před akcí šili, případně v jakém módním domě se oblékly.
28.02.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

MÓDNÍ POLICIE: V Opeře zářila Němcová, výběr šatů nezvládla Ochotská

 
Přehlídka večerních rób pražského plesu v Opeře je i přehlídkou slavných značek. Na ty vsadila i většina známých Češek. Ne vždy se ale výběr šatů od proslulých návrhářů povede, jak letos ukázala Simona Krainová. Vedle s šaty i líčením šlápla ale hlavně Michaela Ochotská. Další články k tématu: VIDEOSTŘÍPKY z Opery: Fridrichová a Záruba jako pár i vyděšená Maxová Luxus Plesu v Opeře stírala demonstrace, hvězdou byla Chaplinová Přípravy Romany Jákl Vítové na ples v Opeře: výběr šatů i umělé opálení Pražský ples v Opeře navštíví vnučka Charlieho Chaplina
27.02.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Chaplin (103 článků) , Romana Jákl Vítová (93 článků) , Simona Krainová (2199 článků) , Michaela Ochotská (940 článků) , Michael Simon (27 článků)

NEJ z Plesu v Opeře: Kdo zabodoval a kdo si uřízl ostudu?

 
Dokonalé taneční kroky a vybrané chování se na prestižním bále nosily, i nenosily. S etiketou si hlavu příliš nelámala jak Romana Jákl Vítová (34), na parketu to s vítězem StarDance roztočila vnučka Charlieho Chaplina Kiera (29), zatímco si do vlasů vjížděly Simona Krainová na straně jedné a Andrea Verešová s Pavlínou Němcovou na straně druhé. Ve Státní opeře bylo při plesu zkrátka co sledovat. Přinášíme vám souhrn nejzajímavějších momentů sobotní společenské akce roku.
27.02.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Chaplin (103 článků) , Romana Jákl Vítová (93 článků) , Andrea Verešová (1364 článků) , Simona Krainová (2199 článků) , Andrea Němcová (23 článků) , Andrea Romano (19 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »