Roman Šebrle

atlet

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Roman Šebrle »

BRAVO, ROMANE! Šebrle zabojoval a kvalifikoval se na mistrovství světa

Desetibojař Roman Šebrle splnil na mistrovství Francie v Albi limit pro účast na mistrovství světa. Šestatřicetiletý světový rekordman dosáhl výkonu 8109 bodů, nominační kritérium B bylo rovných 8000 bodů .
29.07.2011 19:50 |

Osobnosti: Roman Šebrle (319 článků)

NADĚJE ŽIJE! Šebrle bojuje na mistrovství Francie o limit pro MS

Roman Šebrle bojuje v desetiboji na atletickém mistrovství Francie v Albi, kde startuje jako host, o limit pro mistrovství světa, které se koná na přelomu srpna a září v korejském Tegu.
28.07.2011 22:00 |

Šebrle zrušil Ratingen, o limit se pokusí až na konci července

Světový rekordman Roman Šebrle odložil plánovaný útok na limit pro účast na mistrovství světa v Koreji až na konec července. Podle původních plánů měl startovat o příštím víkendu v německém Ratingenu, jenže jeho bolavá lýtka z kladenského víceboje ještě nejsou stoprocentní pro potřebný výkon.
07.07.2011 18:40 |

Dvořák vs. Šebrle: Válka zase zuří!

Nedají si pokoj! Letitá řevnivost mezi desetibojařskými legendami Tomášem Dvořákem (39) a Romanem Šebrlem (36) opět přerostla do otevřené války. Přitom ti dva mají před blížícím se MS v Tegu hlavně spolupracovat...
19.06.2011 12:10 |

Osobnosti: Roman Šebrle (319 článků) , Tomáš Dvořák (35 článků)

Zraněný Šebrle vynechá Polsko, o limit na MS se pokusí za měsíc

Světový rekordman Roman Šebrle se rozhodl, že nebude startovat na Evropském poháru ve vícebojích v polské Toruni za dva týdny, ale o limit na mistrovství světa se bude pokoušet za měsíc na mítinku v německém Ratingenu.
17.06.2011 16:15 |

Desetiboj v Kladně vyhráli favorité, Šebrle až osmnáctý

Favorizovaní Leonel Suárez a Taťjana Černovová vyhráli mezinárodní vícebojařský TNT-Fortuna mítink v Kladně. Zraněním sužovaný Roman Šebrle skončil až osmnáctý bez šance splnit limit na MS.
16.06.2011 19:55 |

Zraněný Šebrle PROTRPĚL DESETIBOJ AŽ DO KONCE, skončil osmnáctý

Desetibojař Roman Šebrle dokončil s velkým sebezapřením vícebojařský mítink v Kladně na konci druhé desítky. Jeho motivací byl fakt, že k účasti na mistrovství světa je třeba absolvovat dva celé závody. Vyhráli favorité Leonel Suárez a Taťjana Černovová.
16.06.2011 19:50 |

Šebrle pokračuje v Kladně zraněný, limit na MS nesplní

Roman Šebrle se na mezinárodním vícebojařském mítinku v Kladně trápí a je možné, že desetiboj ani nedokončí. Při skoku dalekém si natáhl lýtkové svaly na obou nohách a v dalším průběhu závodu se musí šetřit.
15.06.2011 19:25 |

Kladenský desetiboj: Šebrle je až devatenáctý

Světový rekordman Roman Šebrle se na atletickém TNT - Fortuna mítinku v Kladně trápí.
15.06.2011 17:10 |

Desetiboj vede překvapivě Draudvila, Šebrle je zatím sedmý

Lídrem desetiboje na mezinárodním mítinku v Kladně je po třech disciplínách Litevec Darius Draudvila. V běhu na 100 metrů, skoku dalekém a vrhu koulí nasbíral 2602 bodů. Druhý je Kazach Dmitrij Karpov (2533) a třetí místo okupuje Belgičan Hans van Alphen (2520). Roman Šebrle má zatím 2449 bodů a ukazuje se, že nedávné svalové zranění se na něm podepsalo více, než sám očekával.
15.06.2011 16:40 |

Můj světový rekord ještě vydrží, myslí si Šebrle

Desetileté výročí od svého světového rekordu v desetiboji mohl Roman Šebrle oslavit při závodu v Götzisu, místo toho bude trénovat a připravovat se na červnový mítink v Kladně.
26.05.2011 13:35 |

Do Kladna přijede vícebojařská elita. Nebude chybět ani Šebrle

Solidní účast bude na pátém ročníku mezinárodního vícebojařského mítinku v Kladně, na startu by měl být také světový rekordman Roman Šebrle.
18.05.2011 17:40 |

Šebrle se vrátil ze soustředění bez zdravotních potíží. To nepamatuje

Vydařená příprava v Jihoafrické republice, během níž neřešil Roman Šebrle žádné zdravotní komplikace, slibuje úspěšnou sezonu.
19.04.2011 15:45 |

Šebrle: V novém 'paláci' se už konečně vyspí

Čtyři roky bydlel desetibojař Roman Šebrle v paneláku. Pak si koupil domek v řadové zástavbě. „Kdybych to sám neprožil, považoval bych to za scifi. Ale já se tam rok nevyspal, možná to bylo tím železobetonem. A bylo potom znát na výkonech,“ vzpomíná světově proslulý atlet. Teď už se konečně usadil – pořídil pro rodinu dům tak velký, že ani neví, kolik má místností. Ale spí se mu tam dobře...
30.03.2011 06:10 |

ROZHOVORY s medailisty z halového ME: Oslavy budou veliké!

Úspěšná atletická výprava, která na halovém mistrovství Evropy v Paříži vybojovala čtyři medaile, se odpoledne vrátila domů. Překážkář Petr Svoboda, vícebojař Roman Šebrle, výškař Jaroslav Bába i čtvrtkařka Denisa Rosolová zařili štěstím.
07.03.2011 17:40 |

Osobnosti: Roman Šebrle (319 článků) , Jaroslav Bába (48 článků) , Petr Svoboda (527 článků) , Petr Svoboda (518 článků) , Petr Svoboda (527 článků) , Jaroslav Svoboda (97 článků)

Čeští atleti váleli na halovém ME: Domů vezou čtyři medaile

Česká výprava získala na letošním halovém mistrovství Evropy v Paříží čtyři medaile, k pátečnímu zlatu překážkáře Svobody, sobotnímu stejnému kovu čtvrtkařky Rosolové a stříbru výškaře Báby přidal bronz Roman Šebrle v sedmiboji.
06.03.2011 18:40 |

Šebrle obhájil na halovém ME v Paříži bronz v sedmiboji

Roman Šebrle vybojoval v sedmiboji na halovém mistrovství Evropy v Paříži bronzovou medaili a zopakoval umístění z předchozího šampionátu v Turíně. Šestatřicetiletý vícebojař získal na HME svoji šestou medaili, ve sbírce má také tři tituly a jedno stříbro.
06.03.2011 15:55 |

MÁ MEDAILI! Šebrle obhájil na halovém ME BRONZ ze sedmiboje

Roman Šebrle vybojoval v sedmiboji na halovém mistrovství Evropy v Paříži bronzovou medaili a zopakoval umístění z předchozího šampionátu v Turíně.
06.03.2011 15:35 |

Šebrle klesl po tyči na druhé místo, sedmiboj vede Kravčenko

Roman Šebrle klesl na halovém mistrovství Evropy v Paříži v sedmiboji po skoku o tyči na druhé místo a dál bojuje o medaili. Do čela soutěže se dostal Bělorus Andrej Kravčenko, na kterého má před závěrečným během na 1000 metrů výraznou ztrátu 71 bodů.
06.03.2011 14:20 |

Šebrle je před závěrečnou disciplínou sedmiboje druhý

Roman Šebrle je před závěrečnou disciplínou sedmiboje na halovém mistrovství Evropy v Paříži druhý.
06.03.2011 11:05 |