Články k osobnosti

Roman Dragoun

  zpěvák, klávesák, sladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Roman Dragoun »
 

Rozděleni železnou oponou – Český rozhlas k 17. listopadu pořádá koncert a vydává knihu

 
Český rozhlas uctí i v letošním roce výročí sametové revoluce uspořádáním koncertu a vydáním knihy, která se tematicky věnuje tomuto období. V úterý 17. listopadu zahrají v rozhlasovém Studiu 1 na pražské vinohradské třídě Dáša Vokatá a Roman Dragoun. Publikace nazvaná „Rozděleni železnou oponou“ navazuje na stejnojmenný rozhlasový cyklus odvysílaný na stanici ČRo Plus.
11.11.2015 07:36 |

podobné články

Osobnosti: Roman Dragoun (8 článků)

Stromboli ke svému výročí zahráli hity i novinky

 
Koncert oslavující 30 let od založení skupiny Stromboli včera v zaplněné pražské O2 areně nabídl starší hity legendární kapely i novinky z právě vydaného třetího alba Fiat Lux. Stromboli, kteří vydali novou nahrávku po 25 letech, zahráli v původní sestavě i s dřívějšími příležitostnými hosty Vendulou Kašpárkovou, Vilémem Čokem, Vladimírem Gumou Kulhánkem a Romanem Dragounem. Vystoupení aplaudovalo podle předběžných odhadů pořadatelů téměř 10 000 lidí.
05.12.2014 10:46 |

podobné články

Osobnosti: Roman Dragoun (8 článků) , Vilém Čok (95 článků) , Vladimír Kulhánek (6 článků)

Stromboli ke svému výročí zahráli hity i novinky z alba Fiat Lux

 
Koncert oslavující 30 let od založení skupiny Stromboli dnes v zaplněné pražské O2 areně nabídl starší hity legendární kapely i novinky z právě vydaného třetího alba Fiat Lux. Stromboli, kteří vydali novou nahrávku po 25 letech, zahráli v původní sestavě i s dřívějšími příležitostnými hosty Vendulou Kašpárkovou, Vilémem Čokem, Vladimírem Gumou Kulhánkem a Romanem Dragounem. Vystoupení aplaudovalo podle předběžných odhadů pořadatelů téměř 10.000 lidí.
04.12.2014 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Dragoun (8 článků) , Vilém Čok (95 článků) , Vladimír Kulhánek (6 článků)

Supergroup.cz vyráží na turné

 
Název Supergoup.cz skutečně není nadnesený. Tvoří ji špičky tuzemské scény - zpěvák Kamil Stříhavka, kytarista Michal Pavlíček, baskytarista Guma Kulhánek, houslista Jan Hrubý, hráč na klávesy Roman Dragoun a bubeník BSP Miloš Meier. Soubor se letos přestaví na 16 koncertech, první se uskuteční 17. března v Lucerna Music Baru.
14.03.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Roman Dragoun (8 článků) , Michal Pavlíček (51 článků)

Střihavka, Pavlíček, Kulhánek, Dragoun. Česká kapela snů na turné

 
Projekt Supergroup.cz neboli sestava domácí rockové elity (Kamil Střihavka, Michal Pavlíček, Roman Dragoun, Jan Hrubý, Vladimír Guma Kulhánek a Miloš Meier) vyráží na jarní turné a 17. března se zastaví v pražském Lucerna Music Baru.
05.03.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Dragoun (8 článků) , Michal Pavlíček (51 článků) , Vladimír Kulhánek (6 článků) , Vladimír Hrubý (5 článků)

Miloš Meier: Každý může mít oblíbeného bubeníka

 
Osmadvacetiletý bubeník Miloš Meier se nedávno stal v anketě posluchačů Radia Beat a čtenářů časopisu Rock & Pop členem české superskupiny. S Michalem Pavlíčkem, Kamilem Střihavkou, Romanem Dragounem, Vladimírem Kulhánkem a Janem Hrubým jsou považováni za největší hudební osobnosti v zemi. Kromě toho koncertuje s několika skupinami a prezentuje svůj bubenický koncert a workshop nazvaný Drumming Syndrome.
03.05.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Střihavka (132 článků) , Roman Dragoun (8 článků) , Michal Pavlíček (51 článků) , Vladimír Kulhánek (6 článků) , Vladimír Hrubý (5 článků)

Vyjímání rakve s ostatky Tychona Braheho zabere celý den

 
Vyjímání rakve s ostatky dánského vědce Tychona Braheho z útrob pražského Týnského chrámu, které začne v pondělí a má odhalit pravou příčinu úmrtí badatele, bude pro archeology prací na celý den. Detaily obeznámil Roman Dragoun z Národního památkového ústavu.
11.11.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Roman Dragoun (8 článků)

Projekt The Wall v Praze podpoří syn bývalého lídra Pink Floyd

 
Harry Waters, syn bývalého lídra legendární skupiny Pink Floyd Rogera Waterse, osobně podpoří jevištní podobu slavného alba The Wall, která zazní 31. října v pražské O2 areně. V audiovizuální show se představí například Michal Malátný z Chinaski, vedoucí skupiny Bacily Jan Neckář, Zdeněk Kluka a Roman Dragoun z brněnského Progresu 2, nestor české rockové kytary Radim Hladík, chybět nebude ani dětský sbor. Novinářům to v pondělí řekl autor projektu Filip Benešovský.
21.09.2009 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků) , Roger Waters (46 článků) , Roman Dragoun (8 článků) , Michal Malátný (105 článků) , Jan Neckář (16 článků) , Filip Benešovský (1 článek) , Jan Filip (66 článků)
« Předchozí 1 Další »