Články k osobnosti

Roman Tam

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Roman Tam »
 

Prázdné Chorvatsko láká známé tváře: Roman z MasterChefa, Agáta i Patricie objevili nepoznané

 
S otevřením hranic se s výlety k Jaderskému moři roztrhl pytel. V červnu ještě před hlavní sezonou se do Chorvatska vydala i řada českých celebrit. Tam, kam se dříve kvůli přeplněným městům a plážím nechtěly vydat, teď našly ráj na zemi. Většina známých tváří objevovala krásy Chorvatska z moře, tedy z plachetnic a jachet. Komu poloprázdný Jadran nejvíce učaroval a koho liduprázdné ulice Chorvatska zklamaly?
15.06.2020 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tam (5 článků)

Šmucler pochválil Prymulovu akci a má strach z italského scénáře. Tam zoufalí lidé bez peněz nemají co jíst

 
Šéf České stomatologické komory a člen ústředního krizového štábu Roman Šmucler na svém Facebooku okomentoval nejnovější dění u nás v souvislosti s řešením koronavirové krize. Poukázal na dnešní vyjádření epidemiologa a náměstka ministra zdravotnictví Romana Prymuly, jenž představil záměr otestovat reprezentativně několik tisíc občanů se záměrem zjistit skutečnou promořenost populace. Upozornil též na ekonomické dopady současných opatření. Ty je podle Šmuclera nutné co nejdříve zmírnit a následně obnovit život, jak to jen s vysokou mírou bezpečí půjde. Vyvarovat by se chtěl zejména těžké ekonomické situace některých lidí v Itálii.
01.04.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tam (5 článků)

Ze žárlivosti dupal na hlavu muže z Uherskohradišťska: Oběť teď trpí posttraumatickou demencí

 
Snad touha vidět bývalou partnerku přivedla Davida R. (47) z Nivnice na Uherskohradišťsku do Holešova. Tam mu její nový přítel Roman R. (35) ale tak dokopal a pošlapal hlavu, že nyní trpí postraumatickou demencí.
19.01.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tam (5 článků)

Luxusní věznice, o které všichni odsouzenci sní. Tam prý nyní žije Roman Janoušek

 
Lobbista Roman Janoušek, odsouzený na čtyři a půl roku za sražení ženy autem, si odpykává svůj trest v brněnské věznici, která je vězni i advokáty považována za luxusní. Zdejší vězni chovají v kulturní místnosti želvu a krmí zde akvarijní rybičky. A sprchovat se mohou každý den. Informuje o tom sobotní MF Dnes.
21.03.2015 08:31 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tam (5 článků)

Víme, jak Roman Janoušek trávil Štědrý den a Silvestr

 
Lobbista a podle mnohých rovněž miliardář Roman Janoušek tráví třetí měsíc v brněnské věznici. Tam skončil poté, co byl ke 4,5 rokům odsouzen za nehodu pod vlivem návykové látky. ParlamentníListy.cz se snažily rozšířit kusé informace právě o Janouškově pobytu za mřížemi.
02.01.2015 10:37 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tam (5 článků)
« Předchozí 1 Další »