Články k osobnosti

Robin Suchánek

  producent, redaktor, promotér, manažer, organizátor, podnikatel a investor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Robin Suchánek »
 

Po smrtelné bouračce, při níž zemřela Olga (†22), se kapela Plexis vrací na pódium

 
Punková kapela Plexis se vrací na pódia po vážné prosincové nehodě dodávky, v níž cestovali členové skupiny a po níž zemřela kamarádka Olga (†22). Plexis ve čtvrtek vystoupí v pražském klubu Futurum, kde pokřtí album Kašpar v nesnázích. Kmotrem alba bude chirurg Pavel Říman, který členy kapely po autonehodě ošetřoval. Sdělil to za organizátory křtu Robin Suchánek.
05.04.2018 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Robin Suchánek (4 články) , Pavel Suchánek (77 článků)

Příznivci Drahoše na jeho podporu uspořádají přes 20 koncertů

 
Příznivci kandidáta na prezidenta Jiřího Drahoše pořádají na jeho podporu téměř tři desítky koncertů po celé České republice. Většina z nich se bude konat pod názvem „Společně to dáme“ ve středu večer. Naplánovány jsou třeba v brněnské hudební kavárně Stará Pekárna, v pražském Lucerna Music Baru, v Českých Budějovicích či v Liberci. ČTK to oznámil spoluorganizátor akcí Robin Suchánek.
23.01.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Robin Suchánek (4 články) , Jiří Drahoš (1032 článků)

Robin Suchánek: Tisíce lidí se chystají na demonstrace proti Andreji Babišovi a Miloši Zemanovi

 
Demonstrace „Proč? Proto!“, reagující na aktuální dění kolem Andreje Babiše a postup prezidenta Miloše Zemana, se uskuteční ve středu 10. května v šesti městech České republiky od 18:00 hodin – Praha (Václavské náměstí), Brno (náměstí Svobody), Olomouc (Žerotínovo náměstí), České Budějovice (Náměstí Přemysla Otakara II.), Plzeň (náměstí Republiky) a Liberec (náměstí Edvarda Beneše).
09.05.2017 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13737 článků) , Miloš Zeman (21253 článků) , Robin Suchánek (4 články)

Nejmladší manažer ČR: Zkrachoval, ale jede dál...

 
Nejmladší manažer, který dělá v Česku charitu, po počátečních úspěších tvrdě narazil. Robin Suchánek (17) z Kopřivnice myslel, že na koncert, který připravil, přijde 15. května alespoň pět tisíc lidí. Přišlo jich třicet. Zůstal dluh čtvrt milionu a pocit hořkosti.
07.06.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Robin Suchánek (4 články)
« Předchozí 1 Další »