Články k osobnosti

Robert Patrick

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Robert Patrick »
 

Mugabe v televizi překvapil. Prezidentem chce být minimálně do prosince

 
Zimbabwský prezident Robert Mugabe (93) v neděli oproti očekávání neoznámil demisi. V televizním projevu k národu po jednání s armádou a za její přítomnosti během celého vystoupení uvedl, že zůstane prezidentem do prosincového sjezdu své vládní strany Africký národní svaz Zimbabwe - Vlastenecká fronta (ZANU-PF). Ta ho přitom v sobotu zbavila funkce jejího šéfa. Mugabe v projevu uznal kritické výhrady, které strana na jeho adresu vznesla.
19.11.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Patrick (4 články) , Robert Patrick (3 články)

Terminátoři po 25 letech: Arnold si vyfotil selfie s úhlavním nepřítelem

 
Ve filmu Teminátor 2: Den zúčtování byli úhlavními nepřáteli. Jeden z nich ztvárnil kyborga, který se snaží ochránit budoucího vůdce lidského povstání proti robotům, zatímco ten druhý mu šel po kovovém krku. Po 25 letech od natáčení se Arnold Schwarzenegger a Robert Patrick opět setkali a zavzpomínali na staré časy.
05.12.2015 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (643 článků) , Robert Patrick (4 články) , Robert Patrick (3 články)

Legendární Terminátor T-1000 Robert Patrick je dnes mnohem větší fešák než před lety

 
Neuvěřitelně aktivní a činorodý americký herec Robert Patrick (53), který se během své pětadvacet let dlouhé herecké kariéry objevil ve více než stovce filmů, seriálů a dokumentů, je stále mužem, kterého si jeho manželka musí pořádně hlídat. A možná ještě mnohem víc, než dřív! Patrick, jehož nezapomenutelnou rolí se stal téměř nezničitelný Terminátor T-1000 ve slavném Cameronově sci-fi snímku Terminátor 2: Den zúčtování, totiž zraje jako víno a čím je starší, tím z něj vyzařuje silnější charisma.
30.03.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Patrick (4 články) , Robert Patrick (3 články)

Jak jde čas s Edwardem Furlongem (32)

 
Pamatujete si ještě na postavu příštího spasitele lidstva Johna Connora, který ve filmu Terminátor 2: Den zúčtování svádí tuhé boje se záludným androidem v podání Roberta Patricka (50)? Connora představoval herec Edward Furlong, chlapík se skutečně pozoruhodným osudem.
24.09.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Patrick (4 články) , Edward Furlong (5 článků)
« Předchozí 1 Další »