Články k osobnosti

Robert Nebřenský

  herec, zpěvák, hudebník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Robert Nebřenský »
 

Milan Šteindler: Kdo přemýšlí ve vaně, je schopen všeho

 
Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa, to je název celovečerního dokumentárního filmu režisérky Olgy Dabrowské, který představí fenomén legendárního pražského Divadlo Sklep. Objeví se v něm jeho zakladatelé i další osobnosti, konkrétně David Vávra, Milan Šteindler, Tomáš Hanák, Jiří Fero Burda, Robert Nebřenský, Ondřej Trojan, Václav Marhoul, David Noll, František Váša, Jana Hanáková či Marta Marinová. Na otázky Práva odpověděl herec Milan Šteindler.
11.06.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (75 článků) , Tomáš Hanák (135 článků) , Václav Marhoul (71 článků) , Milan Šteindler (127 článků) , David Vávra (32 článků) , Robert Nebřenský (3 články)

Hurá písničky! Vltava jede na podzimní turné

 
Vltava, to byla klubová senzace devadesátých let v čele s Robertem Nebřenským, proslavená refrénem „Hurá písničky” a spoustou dalšího inteligentního popu. V sobotu začíná jejich podzimní turné v Tisé v Ústeckém kraji. A už 2. října zavítají do pražské Malostranské Besedy, kde bude natočen záznam pro DVD.
17.09.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Nebřenský (3 články)

RECENZE: Robert Nebřenský se vrací do dětství

 
Veřejnost zná Roberta Nebřenského především jako zpěváka skupiny Vltava a herce, který kromě filmů účinkuje i v reklamách. Umělecká hlubina jeho talentu je však, zdá se, téměř bezedná, takže ho můžeme směle zařadit mezi všeuměly.
20.01.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Nebřenský (3 články)
« Předchozí 1 Další »