Články k osobnosti

Robert Martin

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Robert Martin »
 

Tak dozvím se to? Poslanec ANO kopl do mladého Koláře. Že by topkař lhal?

 
Z Maďarska si rozhodně příklad nebrat, varoval v minulých dnech poslanec TOP 09 Ondřej Kolář, vysmíval se tamní vládě, že dává lidem „palivo pomalu na příděl“. Odkud čerpá tyto informace, se dotazoval poslanec Martin Kolovratník (ANO), ovšem na odpověď stále čeká. Stoupá tak jeho podezření o snahu manipulovat do značné míry veřejným míněním. Do toho, jak to v Maďarsku s pohonnými hmotami je a jak si celkově stojí v pomoci občanům, musel Koláře zasvětit generální ředitel společnosti Pražská strojírna Robert Masarovič, který si před jeho posměšky klepe nevěřícně na čelo.
20.07.2022 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Robert Martin (19 článků) , Robert Martin (8 článků) , Robert Martin (19 článků)

Miroslav Kulhavý: Vládní politici diktují, kdo může dávat otázky a kdo NE?

 
Nejen ČT, ale i CNN Prima News podléhá cenzurním praktikám? Tedy pro upřesnění, podnět k vyloučení některých připravených diskutujících (Miroslav Ševčík, Robert Šlachta, Tomáš Petříček) ze Superdebaty dali vládní politici Marian Jurečka a Martin Kupka a to ultimátem svého odchodu ze studia, když jmenovaní budou přítomni.
30.05.2022 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (966 článků) , Martin Ševčík (9 článků) , Robert Martin (19 článků) , Robert Martin (8 článků) , Robert Martin (19 článků)

Majerová (Trikolora): Čeho se pánové asi bojí?

 
Komentář na facebookovém profilu k odmítnutí ministrů Martina Kupky a Mariana Jurečky diskutovat v Superdebatě CNN Prima News s ekonomem Miroslavem Ševčíkem, předsedou hnutí Přísaha Robertem Šlachtou a exministrem zahraničí Tomášem Petříčkem
29.05.2022 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Ševčík (9 článků) , Robert Mariano (1 článek) , Robert Martin (19 článků)

Budoucí šéf policie se uvedl před kamerami ČT. Hned došlo na šibenice před Sněmovnou

 
Novým policejním prezidentem se stane dosavadní 1. náměstek končícího Jana Švejdara Martin Vondrášek, o němž předseda Přísahy Robert šlachta tvrdí, že má blízko k ODS. Vondrášek se představil veřejnosti a popsal, jak se sám dívá na policejní sbor. Popsal, jak se dívá na to, když si demonstranti na akce nosí šibenice.
01.02.2022 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Martin (19 článků) , Robert Martin (8 článků) , Robert Martin (19 článků)

Róberte, pamatuješ? Topolánek trápil Šlachtu za ODS

 
Dosavadní policejní prezident Jan Švejdar skončí ve funkci 31. března. Hledá se proto policejní prezident nový. Podle všeho o toto místo stojí zatím jediný kandidát, dosavadní Švejdarův náměstek Martin Vondrášek. Dlouholetý policista Robert Šlachta, dnes předseda Přísahy, na Vondráška tvrdě uhodil. Netrvalo však dlouho a sám schytal slovní facku od expremiéra Mirka Topolánka. Nahlédněte.
26.01.2022 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2414 článků) , Robert Martin (19 článků) , Robert Martin (8 článků) , Robert Martin (19 článků)

Vánoční prázdniny budou v některých pražských školách delší. Ředitelé přidají tři dny k dobru

 
Ředitelé některých základních škol (ZŠ) v Praze se rozhodli vyhlášením tzv. ředitelského volna prodloužit vánoční prázdniny. Mnohým školákům tak začnou prázdniny 20. prosince, o tři dny dříve oproti řádnému termínu prázdnin. Vyplývá to z informací, které sdělili mluvčí pražských městských částí a ředitelé ZŠ. Ministerstvo školství i přes některé výzvy prodloužit vánoční prázdniny ve školách nemíní. Na neprodlužování vánočních prázdnin se už dříve dohodli končící ministr Robert Plaga (za ANO) a jeho pravděpodobný nástupce Petr Gazdík (STAN). V pondělí ale liberecký hejtman Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj) opět navrhl, aby děti šly do školy naposledy v pátek 17. prosince.
07.12.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1196 článků) , Petr Gazdík (1185 článků) , Robert Martin (19 článků) , Robert Martin (8 článků) , Robert Martin (19 článků)

Tři dny vánočních prázdnin navíc? Hejtman Půta chce ve školách konec výuky už 17. prosince

 
Liberecký hejtman Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj) chce ministru školství v demisi Robertu Plagovi (za ANO) a kandidátu na ministra Petru Gazdíkovi navrhnout, aby přehodnotili dohodu o tom, že nebudou prodlužovat vánoční prázdniny. Výuka by měla skončit v pátek 17. prosince a na stejný den by bylo dobré posunout testování školáků, řekl v pondělí po jednání Krizového štábu Libereckého kraje novinářům Půta.
06.12.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1196 článků) , Petr Gazdík (1185 článků) , Robert Martin (19 článků)

Opozice tady straší lidi vládou, která není reálná! Králíček z ANO se v Partii neudržel

 
„Ten dnešní pořad je opravdu zábavný,“ smál se na CNN Prima News Roman Onderka (ČSSD) a tepal zástupce ODS Martina Kupku. Ale Kupka si to nedal líbit a nešetřil koalici ANO a ČSSD. „Lidem se tady dávno neříká pravda,“ vypálil Kupka. Pirát Jakub Michálek ujišťoval lidi, že Piráti rozhodně nechystají zvyšovat daně u bytů. Poslanec ANO Robert Králíček se před kamerami rozčiloval, že tady opoziční koalice děsí lidi.
12.09.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků) , Al Martino (155 článků) , Robert Martin (19 článků) , Robert Martin (8 článků) , Robert Martin (19 článků)

Komárek: Naše auta, domy a zemi sdílet nebudeme! Babiš udeřil na slabé místo Pirátů. Značná část jejich členů totiž...

 
„Čeští voliči touží po někom novém, čistém, kdo jim slíbí boj s korupcí a nápravu všech nepořádků. A tuhle roli Robert Šlachta velmi dobře splňuje jak svojí minulostí, tak svým vystupováním, svým vzhledem i tahem na branku,“ domnívá se novinář, spisovatel a bývalý politik za hnutí ANO Martin Komárek. Ten bude vládě vždy vyčítat, že nezvládla koronavirou pandemii, zároveň ale ocenil projev Andreje Babiše ve Sněmovně, který prý zasáhl slabé místo Pirátů. Dominik Feri bude podle Komárka nejspíše zapomenut a spláchnut časem, pokud nedojde na soud kvůli znásilnění.
11.06.2021 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Dominik Feri (371 článků) , Robert Martin (19 článků) , Robert Martin (8 článků) , Robert Martin (19 článků)

Sledovačky, odposlechy, Faltýnkovi blízký podnikatel a velký byznys. Nové skutečnosti třaskavé kauzy

 
EXKLUZIVNĚ Redakce již dvakrát informovala o takřka šest let trvající kauze Vidkun, kterou tehdy realizoval Útvar pro odhalování organizovaného zločinu pod vedení Roberta Šlachty a Vrchního státního zastupitelství v Olomouci. Připomeňme, že tamní žalobce Stoklásek obžaloval v této kauze, kterou v současné době řeší senát soudce Martina Lýska u Krajského soudu v Olomouci, bývalého hejtmana Jiřího Rozbořila (za ČSSD), vlivného podnikatele Ivana Kyselého, bývalého náměstka olomoucké policie Karla Kadlece a tehdejšího šéfa hospodářské kriminálky v Olomouci Radka Petrůje.
14.05.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Martin (19 článků)

Odhalujeme roky utajované odposlechy v kauze, při níž vlítli k Ivanovi Langerovi domů

 
Redakce ParlamentníchListů.cz již několikrát informovala o takřka šest let trvající kauze Vidkun, kterou realizoval Útvar pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) pod vedením tehdejšího ředitele Roberta Šlachty a Vrchního státního zastupitelství v Olomouci. Připomeňme, že žalobce Miroslav Stoklásek obžaloval v této kauze, kterou v současné době řeší senát soudce Martina Lýska u Krajského soudu v Olomouci, bývalého hejtmana Jiřího Rozbořila (za ČSSD), vlivného podnikatele Ivana Kyselého, bývalého náměstka olomoucké policie Karla Kadlece a bývalého šéfa hospodářské kriminálky v Olomouci Radka Petrůje.
09.05.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (690 článků) , Robert Martin (19 článků)

Robert Plaga definitivně ze hry?! Nový ministr školství je žena, dává na znamení twitterový účet

 
V úterý pozdě v noci se na sociální síti Twitter objevil zvláštní účet, v jeho titulku se tyčí jméno Martina Přenosilová. A alias, pod kterým lze účet dohledat, zní @ministrynemsmt. Přezdívka tedy budí dojem, že jde o ministryni školství. Je zvláštní, že profil vznikl v době, kdy se veřejně řeší údajný konec ministra školství Roberta Plagy (za ANO).
07.04.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Robert Martin (19 článků) , Robert Martin (8 článků) , Robert Martin (19 článků)

Vážený pane ministře, situace je vážná... Plagovi přišel dopis z jedné školy. Co se to děje se školáky?

 
Zakladatelka soukromé základní školy Magic Hill v Říčanech u Prahy Martina Olivová poslala otevřený dopis ministrovi školství Robertu Plagovi (za ANO). V něm píše, že děti kvůli distanční výuce již rok zažívají velký stres a dopady na jejich celkovou duševní pohodu jsou ničivé. Podle pravidelného školního průzkumu se prý o desítky procent zvedl počet dětí, které stres pociťují. „Pokud i nadále dopustíme tento hazard s celou jednou generací dětí, budeme řešit v budoucnu mnohem závažnější problémy,“ burcuje Olivová.
25.03.2021 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Martina Hill (1 článek) , Robert Hill (1 článek) , Robert Martin (19 článků) , Hill Hill (30 článků)

Martina Olivová: Děti jsou rezignované, demotivované, unavené

 
Otevřený dopis ministru školství Robertu Plagovi
25.03.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Martin (19 článků)

Lékař nakaženého taxikáře Roberta: „Plošné testování je tunel na peníze,“ říká Martin Balík

 
Kdy se konečně zbavíme koronavirové epidemie? I na tuto otázku odpovídá docent Martin Balík, vedoucí lékař z Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny VFN a 1. LF v Praze. Ten mimo jiné léčil a vyléčil také taxikáře Roberta Markoviče, patrně „nejslavnějšího“ pacienta, který prodělal koronavirus, a zároveň také prvního, komu byl poskytnut lék remdesivir.
17.11.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Martin (19 článků)

To jsem neřekl! Covidové dusno v ČT: Ministr se přel s Kubalem

 
Úterní Události, komentáře přinesly nejen debatu ministra školství Roberta Plagy se zástupcem opozice Martinem Kupkou, ale také ministrův střet s moderátorem Michalem Kubalem nad opatřením, kterým se uzavřely školy. „Vy jste si došel pro headline,“ obvinil ministr moderátora.
14.10.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (359 článků) , Robert Michael (12 článků) , Robert Martin (19 článků)

„Jsme na vrcholu pandemie.“ Lékař, který zachránil taxikáře, se nejvíc bojí zavřených škol

 
Anesteziolog Martin Balík, který se od počátku pandemie koronaviru zabývá těmi nejtěžšími případy koronaviru u nás, léčil dokonce pražského taxikáře Roberta M., jemuž byl jako prvnímu podán lék remdesivir, promluvil v rozhovoru pro deník Právo o současné situaci v Česku. Podle něj se nyní nacházíme na vrcholu pandemie. Vedoucí lékař Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny VFN a 1. LF v Praze zmínil, čeho se nejvíc obávají jeho kolegové i co si myslí o léčbě amerického prezidenta Donalda Trumpa.
10.10.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5892 článků) , Robert Martin (19 článků)

Koronavirus pronikl do 250 škol: Středočeský kraj trpí nejvíc, Královéhradecký odolává

 
Počet škol v Česku, které se kvůli koronaviru zcela či částečně uzavřely, roste. Zatímco na začátku školního roku ministr školství Robert Plaga (za ANO) informoval zhruba o dvacítce škol, které se kvůli výskytu nákazy neotevřely, k pátku 11. září bylo karanténou zasaženo již 247 škol. Nejvíce se jich zavřelo ve Středočeském kraji. Vyplývá to z informací, které napsal Martin Novotný z tiskového oddělení ministerstva zdravotnictví.
14.09.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Martin (19 článků) , Robert Martin (19 článků)

8 legendárních milostných scén v Ulici: Záporák Robert, mladý Miki nebo nevěrníci Bedřich a Jarda

 
V nekonečném seriálu Ulice se natočilo nespočet milostných epizod. Herci musí být před kamerou co nejvíce přirození, aby scéna diváka vtáhla do děje. Ne všichni aktéři se ovšem cítí při takovýchto momentech příjemně a natáčení sexuálních scén je pro ně náročné. Své o tom ví Adrian Jastraban alias Bedřich, který je v seriálu náruživým milovníkem žen. A není jediný. Několik choulostivých chvilek si zažila i postava Jardy Hejla, Martina Maléře nebo mladičkého Mikiho. Podívejme se na 8 nezapomenutelných a legendárních milostných scén v Ulici.
07.09.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Jastraban (36 článků) , Robert Martin (19 článků) , Robert Martin (19 článků) , Miki Miki (9 článků) , Miki Miki (9 článků)
« Předchozí 1 Další »