Články k osobnosti

Robert Křesťan

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Robert Křesťan »
 

Pohřeb Wabiho Daňka (†70): Aleš Háma a Ivan Hlas zadržují slzy

 
Poslední rozloučení s legendárním folkovým zpěvákem Wabi Daňkem probíhá ve Strašnicích. Do krematoria dorazili Ivan Hlas, Aleš Háma nebo Robert Křesťan.
23.11.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hlas (51 článků) , Robert Křesťan (10 článků) , Aleš Háma (181 článků)

František Kuba: Pan Nikdo na Nuselském mostě

 
To, že nejsou lidi, věděl už redaktor Mladého světa Robert Křesťan před několika desítkami let. Lidový dům taková situace znovu a znovu překvapuje! Má se za to, že Oto Novotný zná infrastrukturu ČSSD a její personální obsazení tak detailně, jako nikdo jiný. Byl dlouholetým poradcem řady předsedů a premiérů se signem sociální demokracie.
27.09.2017 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Křesťan (10 článků)

Robert Křesťan & Druhá tráva: Koncerty v Americe jsou splněný sen

 
Skupina Robert Křesťan & Druhá tráva, která se během let dostala od moderního bluegrassu k nadžánrovému výrazu, slaví letos pětadvacet let existence. Loni vyšlo výběrové album a před několika týdny DVD In Concert, pro něž záznam z vystoupení v hranickém divadle Stará střelnice režíroval Roman Vávra. Zakladatelé kapely, zpěvák a kytarista Robert Křesťan a banjista Luboš Malina, vyprávějí o tom, jaké jejich čtvrtstoletí bylo.
08.02.2016 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Křesťan (10 článků) , Roman Vávra (8 článků)

Tomáš Liška: V Berlíně jsem pochopil kosmopolitnost

 
Skladatel a kontrabasista Tomáš Liška, známý z projektu Milokraj s Martou Töpferovou či hraním s Robertem Křesťanem a Druhou trávou, vydává CD Bercheros Odyssey. Suitu rozmáchlou mezi jazzem a soudobou hudbou si přivezl ze studijního pobytu na Jazz Institute Berlin, kde ji zkomponoval pod vedením uznávaného amerického skladatele, kapelníka a pedagoga Johna Hollenbecka.
20.01.2015 16:17 |

podobné články

Osobnosti: Robert Křesťan (10 článků)

Folkové Slunce nad Strážnicí

 
Zavedený hudební Festival Slunce Strážnice při svém čtrnáctém ročníku začíná už tento čtvrtek 4. července na pódiu jedinečného amfiteátru - stadionu Zámek – a vyvrcholí v sobotu koncertem Večer Roberta Křesťana.
04.07.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Křesťan (10 článků)

Legendy české country v pražské Lucerně natočí DVD

 
Nejvýznamnější tuzemské country a trampské kapely a interpreti se představí 6. dubna ve Velkém sále pražské Lucerny na 2. ročníku festivalu Dvorana Country. Na pódiu se od 16:00 do půlnoci vystřídají hvězdy žánru jako Robert Křesťan a Druhá tráva, Pavel Bobek, Honza Vyčítal s Greenhorns, Wabi Daněk, Žalman a spol, Vojta Kiďák Tomáško, Pacifik s Tony Linhartem nebo skupina Cop. Koncert bude zaznamenán na DVD, informovala Petra Nováková.
25.03.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Křesťan (10 článků) , Pavel Bobek (119 článků) , Vojta Kiďák Tomáško (1 článek) , Jan Vyčítal (52 článků) , Petra Nováková (29 článků) , Pavel Linhart (4 články)

Pavel Bobek: Zpívat lidem mě dělá mladším

 
Vyšlo nové album Pavla Bobka (74). Jmenuje se Kruhy a zpěvák na něj zařadil coververze písní svých oblíbenců Erika Claptona, Bobbyho Caldwella, Michaela Hollidaye, Chrise Cornella, Krise Kristoffersona, Willieho Nelsona a dalších. Českými texty je opatřili ostřílení Vladimír Poštulka, Robert Křesťan, Mirek Černý i sám Bobek. Dvě původní písně na desce mu složili muzikant a producent Luboš Malina a jeho zvukař Jiří Mašek.
24.05.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Kris Kristofferson (2 články) , Robert Křesťan (10 článků) , Pavel Bobek (119 článků) , Chris Cornell (20 článků) , Willie Nelson (5 článků) , Bobby Caldwell (1 článek) , Jiří Černý (166 článků) , Jiří Černý (166 článků) , Pavel Černý (86 článků) , Pavel Černý (86 článků) , Pavel Mašek (7 článků)

Robert Křesťan převzal z Ameriky to dobré

 
Novinka Roberta Křesťana a Druhé trávy Marcipán z Toleda vznikla pod dohledem Richarda Dodda (zvuk Toma Pettyho nebo Dixie Chicks) v Nashvillu. Spolupráce s americkým producentem Stevem Walshem může zvenku vypadat jako reklamní tah, ale asi měla svůj smysl.
29.06.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Křesťan (10 článků) , Tom Petty (10 článků)

Nová CD – Beyoncé, Limp Bizkit i Robert Křesťan & Druhá Tráva

 
Těsně před prázdninami stihnou vypustit do světa nové nahrávky Beyoncé, která představuje novinku 4, Limp Bizkit a sedm let očekávaná Gold Cobra, nebo Marcipán z Toleda od Roberta Křesťana & Druhé Trávy.
29.06.2011 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Křesťan (10 článků)

Nová CD - Kronos Quartet, Simple Minds i Divadlo Semafor

 
Právě vychází nová deska hudebních experimentátorů Kronos Quartet, po šestnácté se hlásí i skotští Simple Minds a vy milovníci humoru: Zavěste prosím, volá Semafor. Nabídku doplňuje reedice známé desky Robert Křesťan - Druhá tráva z roku 1991.
03.06.2009 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Křesťan (10 článků)
« Předchozí 1 Další »