Články k osobnosti

Robert Fico

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Robert Fico »
 

Fico se ostře navezl do prezidenta: „Kiska je politický analfabet bez názoru“

 
Poslanec a předseda nejsilnější slovenské parlamentní strany Směr-sociální demokracie (Směr-SD) Robert Fico dnes v diskusi na internetové televizi Tablet.tv označil hlavu slovenského státu Andreje Kisku za „politického analfabeta“. Expremiér tak podle slovenských médií reagoval na prezidentův výrok přirovnávající letošní rok k roku 1998. Před dvaceti lety přitom na Slovensku skončila vláda Vladimíra Mečiara, zatímco v roce 2018 po protestech veřejnosti odstoupil z funkce premiéra právě Fico.
18.12.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků) , Andrej Kiska (326 článků) , Vladimír Mečiar (44 článků)

„Kiska je prázdná bublina, navozil by k nám tisíce migrantů,“ zaútočil expremiér Fico

 
Předseda nejsilnější slovenské vládní strany Směr-sociální demokracie (Směr-SD) a někdejší premiér Robert Fico označil současného prezidenta Andreje Kisku za „prázdnou bublinu“, která nadává na vlastní stát. Slovensko potřebuje jiného prezidenta, kterého budou přijímat ve světě, prohlásil Fico, Kiskův častý kritik, v televizi TA3.
09.12.2018 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků) , Andrej Kiska (326 článků)

Prázdná bublina. Kdyby mohl, navozí na Slovensko tisíce migrantů! Fico v televizi nebývale tvrdě zaútočil na Kisku

 
Bývalý slovenský premiér Robert Fico, jenž je předsedou nejsilnější vládní strany Směr-sociální demokracie, si vzal na paškál současnou hlavu státu Slovenska Andreje Kisku. Označil ho za prázdnou bublinu nadávající na vlastní stát. Na základě Ficova rozhovoru v televizi TA3 to píší Novinky.cz.
09.12.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků) , Andrej Kiska (326 článků)

Média lila lidem lež do žil, vybouchl Fico

 
Slovenská vládní strana Směr – sociální demokracie uspořádala v Trenčíně sněm, na kterém rokovala o svém další postupu. Předseda strany a bývalý premiér Robert Fico se tvrdě opřel do médií. Novináři prý lili lidem do žil lež. Fico věnoval pozornost i diskusím na internetu. Rád by prosadil zákon, který by zarazil jakékoli anonymní debaty.
08.12.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

Zakažme anonymní diskuze na internetu, vyzývá Fico. „Pište o oběšení, ale podepište se“

 
Předseda nejsilnější slovenské vládní strany Směr-sociální demokracie (Směr-SD) a expremiér Robert Fico se chce vrátit k tomu, aby politici měli právo na otištění jejich reakce na články medií. Vyslovil se také za zavedení zákazu anonymních diskusí na internetových stránkách médií. Fico to řekl v projevu na dnešním sněmu své strany, ve kterém znovu kritizoval práci novinářů.
08.12.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

Ficova Mária přistižena! Jak se jí žije v novém luxusním bytě za miliony?

 
Bývalá asistentka Roberta Fica se v poslední době téměř vytratila ze světa. Deníku Plus Jeden Deň se ji však podařilo vypátrat v době, kdy se stěhovala do nového luxusního apartmánu. Tehdy byla pod dohledem ochranky bývalého předsedy vlády Roberta Fica. Ve svém novém hnízdečku na Petržalce se jí však zjevně nedaří vůbec špatně.
22.11.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

VIDEO Robert Fico poslal migrační pakt OSN „do riti“

 
Globální pakt OSN o migraci, který má být v prosinci přijat v Maroku jako nezávazný dokument, není v souladu s národní migrační politikou SR a je neakceptovatelný i pro Smer-SD. Ve videoodkazu na sociální síti to uvedl expremiér a předseda Smeru-SD Robert Fico.
19.11.2018 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

Fico ztratil velká města. Obecní volby na Slovensku ovládli nezávislí kandidáti

 
V sobotních komunálních volbách na Slovensku stejně jako před čtyřmi lety uspěli hlavně nezávislí kandidáti. Z politických stran nejlepšího výsledku opět dosáhli vládní sociální demokraté (Směr-SD) expremiéra Roberta Fica, kteří ale oslabili a přišli o posty šéfů radnic také v několika větších městech. Vyplývá to z výsledků voleb, které po sečtení všech hlasů zveřejnil slovenský statistický úřad. Kromě primátorů a starostů voliči vybírali také poslance městských a obecních zastupitelstev.
11.11.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

Kráska spojovaná s Kuciakovou vraždou. Ficova sexy Trošková: Má hnízdečko za 6,5 milionu!

 
Když je holka »šikovná«, může si žít milionově. V reklamě s tímto sloganem by mohla z fleku vystupovat Mária Trošková (31). Chráněnkyně slovenského expremiéra Roberta Fica (54), která se zapletla s lidmi spojovanými s vraždou novináře Jana Kuciaka (†27), si užívá svého nového luxusního hnízdečka.
09.11.2018 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

„To tam počítáte maková zrnka?“ Skandál na Slovensku: Jak politici pekli s tím, kdo prý oddělal Kuciaka

 
Vražda Jána Kuciaka rozvířila na Slovensku jak mediální, tak politické vody a stála křeslo Roberta Fica. Podezřelým, ale zatím neobviněným z objednání vraždy je Marián Kočner. Ukazuje se, že Marián Kočner se znal s mnoha slovenskými politiky. Informuje o tom Mladá Fronta DNES. Fico, Kaliňák i syn bývalého prezidenta Kováče byli podle MF jeho známí a Kočner byl velmi zdatný obchodník s politickým vlivem.
06.11.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

Přítelkyně Felixe Slováčka Lucie Gelemová: Vrhla se na politiku!

 
Objektem uměleckého zájmu své přítelkyně není jen Felix Slováček (75), ale také politické osobnosti. Lucie Gelemová (35) naposledy namalovala obraz bývalého slovenského premiéra Roberta Fica (54).
13.10.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1031 článků) , Robert Fico (882 článků)

Robert Fico vystoupil v ČT: Nikdo nás nemůže přinutit z centrály v Bruselu, abychom něco dělali

 
Pozvání do úterního pořadu Interview na ČT24 přijal bývalý premiér a předseda strany Smer-SD Robert Fico. S moderátorem Danielem Takáčem si připomněl nejen sto let od vzniku Československa, ale hovořili například o uprchlické krizi, postavení našich zemí v EU či o důležitosti existence Visegrádské čtyřky (V4).
09.10.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Takáč (46 článků) , Robert Fico (882 článků)

Kočner po smrti Kuciaka (†27) přichází o vlivné přátele. Fico od něj dal ruce pryč

 
Kontroverzní podnikatel Marián Kočner, který má vazby na slovenské podsvětí, se donedávna mohl chlubit úzkými vztahy se slovenskými politiky. Přátelil se s expremiérem Robertem Ficem i bývalým ministrem vnitra Robertem Kaliňákem. Teď ale od něho jeho vlivní známí dávají ruce pryč. Kočnerovo jméno od počátku figurovalo ve vyšetřování vraždy Jána Kuciaka (†27). Nyní se spekuluje o tom, že to byl právě Kočner, kdo si ji objednal. O pádu Kočnera píše slovenský web Aktuality.sk.
04.10.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

Půl roku od vraždy slovenského novináře Kuciaka (†27). Střelec uniká, policie mlčí

 
O dosavadním vyšetřování vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky hodlá slovenský dozorující prokurátor podrobně informovat veřejnost v září. Oznámila to dnes mluvčí slovenské speciální prokuratury Andrea Predajňová. Od zločinu, který na Slovensku vyvolal demonstrace a vedl k pádu tehdejší vlády Roberta Fica, uplynulo právě v úterý půl roku.
21.08.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

Na návštěvu za Chirurgem. Šéf Nočních vlků přijímá hosty na Krymu, pozval i slovenského prezidenta Kisku

 
V předvečer 50. výročí vpádu sovětských vojsk do Československa se (nejen) na Slovensku znovu řeší otázka ruského vlivu v zemi. Dlouholetý bývalý premiér Robert Fico z Moskvy nikdy hrozbu nedělal. Kreml má ovšem na Slovensku i takové obdivovatele, kteří si rádi hrají na vojáky, a když není po ruce silná motorka, rádi vsednou do obrněného transportéru, píše Vojtěch Berger na webu Hlídací pes. 
06.08.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

Jan Urbach: Fico - Kdo se nelíbí médiím, třetímu sektoru a kavárně, je ohrožením demokracie

 
Předseda strany Směr a bývalý slovenský premiér Robert Fico po několika letech publikoval na stránkách „sme.sk“ svůj komentář. Zabývá se otázkou, kdo má vládnout a vyjadřuje názor, že konflikt se sdělovacími prostředky není škodlivý.
03.08.2018 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

Ze zrnka pravdy pečete bochník lži, udeřil Robert Fico „mienkotvorné“ novináře. A alternativní média? Z toho mnohé „jebne“

 
Expremiér a předseda strany Smer-SD Robert Fico po delší odmlce poskytl rozhovor pro média, jenž přinesl měsíčník Extra Plus. Následně byl sdílen na facebookovém proflu Smeru.
01.08.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

Robert Fico udeřil na Sorose: 17letá dívka organizuje z dětského pokoje boj s vládou?

 
Expremiér a předseda strany Smer-SD Robert Fico po delší odmlce poskytl rozhovor pro média. Všiml si jej i server ParlamentnéListy.sk. Jak uvádí, Fico v něm hovoří o své demisi i o tom, co by se stalo, kdyby neodešel z premiérského křesla. Mluvil také o tom, kde Sorosovy děti vzaly peníze na organizování protivládních demonstrací. Rozhovor přinesl měsíčník Extra Plus.
01.08.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

Luxus Ficovy exporadkyně Troškové: Nový byt za 6,5 milionu má i terasu s vířivkou

 
Roky žila v pronajatém bytě v Bratislavě. Teď si bývalá poradkyně slovenského premiéra Roberta Fica Mária Trošková pořídila luxusní byt na největším slovenském sídlišti. Přišel ji na 256 tisíc eur, což je v přepočtu víc než 6,5 milionu korun. Její nové hnízdečko má 90 metrů čtverečních a navíc obří terasu s vířivkou, informuje server Pluska.sk
30.07.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)

Ficova ochranka stěhovala jeho sexy exporadkyni Máriu. Platil to stát, Slováci zuří

 
Znát se se slovenským expremiérem Robertem Ficem (Směr-SD) má své výhody. Například když se stěhujete. Může vám půjčit svou ochranku, jako to udělal u své exporadkyně Márii Troškové. Bývalá zaměstnankyně slovenského Úřadu vlády se v těchto dnech stěhuje a jak zjistil server Plus JEDEN DEŇ, tahat krabice a nábytek jí pomáhají právě Ficovi muži. Tato činnost přitom nesouvisí s ochranou ústavního činitele, kterým navíc Mária nikdy nebyla.
27.07.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (882 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »