Články k osobnosti

Robert Fico

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Robert Fico »
 

Přítelkyně Felixe Slováčka Lucie Gelemová: Vrhla se na politiku!

 
Objektem uměleckého zájmu své přítelkyně není jen Felix Slováček (75), ale také politické osobnosti. Lucie Gelemová (35) naposledy namalovala obraz bývalého slovenského premiéra Roberta Fica (54).
13.10.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1004 článků) , Robert Fico (872 článků)

Robert Fico vystoupil v ČT: Nikdo nás nemůže přinutit z centrály v Bruselu, abychom něco dělali

 
Pozvání do úterního pořadu Interview na ČT24 přijal bývalý premiér a předseda strany Smer-SD Robert Fico. S moderátorem Danielem Takáčem si připomněl nejen sto let od vzniku Československa, ale hovořili například o uprchlické krizi, postavení našich zemí v EU či o důležitosti existence Visegrádské čtyřky (V4).
09.10.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Takáč (41 článků) , Robert Fico (872 článků)

Kočner po smrti Kuciaka (†27) přichází o vlivné přátele. Fico od něj dal ruce pryč

 
Kontroverzní podnikatel Marián Kočner, který má vazby na slovenské podsvětí, se donedávna mohl chlubit úzkými vztahy se slovenskými politiky. Přátelil se s expremiérem Robertem Ficem i bývalým ministrem vnitra Robertem Kaliňákem. Teď ale od něho jeho vlivní známí dávají ruce pryč. Kočnerovo jméno od počátku figurovalo ve vyšetřování vraždy Jána Kuciaka (†27). Nyní se spekuluje o tom, že to byl právě Kočner, kdo si ji objednal. O pádu Kočnera píše slovenský web Aktuality.sk.
04.10.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků)

Půl roku od vraždy slovenského novináře Kuciaka (†27). Střelec uniká, policie mlčí

 
O dosavadním vyšetřování vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky hodlá slovenský dozorující prokurátor podrobně informovat veřejnost v září. Oznámila to dnes mluvčí slovenské speciální prokuratury Andrea Predajňová. Od zločinu, který na Slovensku vyvolal demonstrace a vedl k pádu tehdejší vlády Roberta Fica, uplynulo právě v úterý půl roku.
21.08.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků)

Na návštěvu za Chirurgem. Šéf Nočních vlků přijímá hosty na Krymu, pozval i slovenského prezidenta Kisku

 
V předvečer 50. výročí vpádu sovětských vojsk do Československa se (nejen) na Slovensku znovu řeší otázka ruského vlivu v zemi. Dlouholetý bývalý premiér Robert Fico z Moskvy nikdy hrozbu nedělal. Kreml má ovšem na Slovensku i takové obdivovatele, kteří si rádi hrají na vojáky, a když není po ruce silná motorka, rádi vsednou do obrněného transportéru, píše Vojtěch Berger na webu Hlídací pes. 
06.08.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků)

Jan Urbach: Fico - Kdo se nelíbí médiím, třetímu sektoru a kavárně, je ohrožením demokracie

 
Předseda strany Směr a bývalý slovenský premiér Robert Fico po několika letech publikoval na stránkách „sme.sk“ svůj komentář. Zabývá se otázkou, kdo má vládnout a vyjadřuje názor, že konflikt se sdělovacími prostředky není škodlivý.
03.08.2018 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků)

Ze zrnka pravdy pečete bochník lži, udeřil Robert Fico „mienkotvorné“ novináře. A alternativní média? Z toho mnohé „jebne“

 
Expremiér a předseda strany Smer-SD Robert Fico po delší odmlce poskytl rozhovor pro média, jenž přinesl měsíčník Extra Plus. Následně byl sdílen na facebookovém proflu Smeru.
01.08.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků)

Robert Fico udeřil na Sorose: 17letá dívka organizuje z dětského pokoje boj s vládou?

 
Expremiér a předseda strany Smer-SD Robert Fico po delší odmlce poskytl rozhovor pro média. Všiml si jej i server ParlamentnéListy.sk. Jak uvádí, Fico v něm hovoří o své demisi i o tom, co by se stalo, kdyby neodešel z premiérského křesla. Mluvil také o tom, kde Sorosovy děti vzaly peníze na organizování protivládních demonstrací. Rozhovor přinesl měsíčník Extra Plus.
01.08.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků)

Luxus Ficovy exporadkyně Troškové: Nový byt za 6,5 milionu má i terasu s vířivkou

 
Roky žila v pronajatém bytě v Bratislavě. Teď si bývalá poradkyně slovenského premiéra Roberta Fica Mária Trošková pořídila luxusní byt na největším slovenském sídlišti. Přišel ji na 256 tisíc eur, což je v přepočtu víc než 6,5 milionu korun. Její nové hnízdečko má 90 metrů čtverečních a navíc obří terasu s vířivkou, informuje server Pluska.sk
30.07.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků)

Ficova ochranka stěhovala jeho sexy exporadkyni Máriu. Platil to stát, Slováci zuří

 
Znát se se slovenským expremiérem Robertem Ficem (Směr-SD) má své výhody. Například když se stěhujete. Může vám půjčit svou ochranku, jako to udělal u své exporadkyně Márii Troškové. Bývalá zaměstnankyně slovenského Úřadu vlády se v těchto dnech stěhuje a jak zjistil server Plus JEDEN DEŇ, tahat krabice a nábytek jí pomáhají právě Ficovi muži. Tato činnost přitom nesouvisí s ochranou ústavního činitele, kterým navíc Mária nikdy nebyla.
27.07.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků)

Babiš to za odmítání uprchlíků pěkně schytal od Roberta Fica. Ale toho italského

 
Přijímání migrantů se má řídit principem dobrovolnosti, Česká republika proto nebude přijímat žádné migranty, nechal se v neděli slyšet český premiér Andrej Babiš. Odmítl tak žádost italského premiéra Giuseppe Conteho, který vyzval státy EU, aby se postarali o část ze 450 migrantů, kteří uvázli na moři. Za jeho postoj jej zkritizovala část italských politiků včetně italských médií, napsal server Novinky.cz.
17.07.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14295 článků) , Robert Fico (872 článků)

Slováci si na důchod počkají o dva měsíce déle, prosadila Ficova strana

 
Slovensko v příštím roce posune věk odchodu do starobního důchodu o další více než dva měsíce. Vyplývá to z materiálu ministerstva sociálních věcí. Úpravu důchodového věku v závislosti na průměrném věku dožití dříve prosadila nyní nejsilnější vládní strana Směr-sociální demokracie (Smer-SD), jejíž předsedou je expremiér Robert Fico. Strana už letos v květnu navrhla zavedení věkového stropu při odchodu do penze na 64 let.
29.06.2018 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků)

Slovenský příklad pro Babiše: jen samotné vládní výlety do regionů život lidem nezlepší

 
Vláda Andreje Babiše, přestože v demisi, stihla už navštívit skoro všechny české kraje. Podle premiéra na výjezdech tvoří "investiční plán" pro Česko. Spanilé jízdy kabinetu do regionů doprovázené miliardovými sliby působí v české politice na první pohled nově. Na Slovensku je ale – dnes už bývalý – premiér Robert Fico vymyslel před deseti lety. Život lidí v méně rozvinutých regionech to nijak nezlepšilo, píše Vojtěch Berger na webu Hlídací pes.
28.06.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14295 článků) , Robert Fico (872 článků)

Gauneři drží naši zemi v hrsti, bouřil Kiska a vytáhl i vraždu Kuciaka. Kotlebovci zuřili

 
Slovenský prezident Andrej Kiska dnes kritizoval poměry na Slovensku a neřešení palčivých problémů společnosti. Ve zprávě o stavu země v parlamentu upozornil na pochybení při vyšetřování vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky a zmínil i protesty proti předchozí vládě premiéra Roberta Fica jako reakci na zmíněnou vraždu a jako projev nespokojenosti se stavem země. Premiér Peter Pellegrini v reakci označil hodnocení vývoje v zemi ze strany prezidenta za příliš negativní.
13.06.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků) , Andrej Kiska (304 článků)

Kiska sepsul poměry na Slovensku, kotlebovci vybuřovali

 
Slovenský prezident Andrej Kiska ve středu kritizoval poměry na Slovensku a neřešení palčivých problémů společnosti. Ve zprávě o stavu země prezident upozornil na pochybení při vyšetřování vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky a zmínil i protesty proti předchozí vládě premiéra Roberta Fica jako reakci na zmiňovanou vraždu a jako projev nespokojenosti se stavem země. Kiskův projev narušili poslanci krajně pravicové strany Kotleba-Lidová strana Naše Slovensko. 
13.06.2018 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků) , Andrej Kiska (304 článků)

Kiska hovořil k poslancům o roztahujících se gaunerech. Kotlebovce vyhnali ze sálu poté, co jej nazvali vlastizrádcem

 
Slovenský prezident Andrej Kiska na půdě Národní rady Slovenské republiky přednesl projev o stavu země. Lídr nejsilnější vládní strany Smer Robert Fico, který sice již není premiérem, ale všechny ujišťuje, že z politické scény nemizí, si Kiskova slova za rámeček nedá. Kiska nenechal na současné vládě nit suchou. O rozruch se postarali i radikálové ze strany Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko. Kisku označili za vlastizrádce.
13.06.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků) , Andrej Kiska (304 článků)

VIDEO Lidé se bojí Ruska. Vím to, řekl Andrej Kiska. Na Slovensku se mu přihodilo něco, co stojí za vidění

 
Letní sezóna je v plném proudu, vedro žene lidi k vodě a spotřeba zmrzliny roste. Jenže vedro ne vedro, politici dál pracují na plné obrátky. V Česku se sestavuje vláda a klid rozhodně nepanuje ani na slovenské politické scéně. O rozruch se postarali slovenský prezident Andrej Kiska a bývalý premiér Robert Fico. Nahlédněte.
11.06.2018 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků) , Andrej Kiska (304 článků)

Zvrat: Robert Fico nemá trumf, ale mega-trumf. Kiska díky tomu může nadobro skončit v politice

 
Na Slovensku se skutečně dějí věcí. Nejaktuálnější výzkum preferencí, který realizovala společnost AKO, opětovně postavil na první místo vládní SMER. To i přes skutečnost, že Robert Fico kvůli vraždě novináře Kuciaka opustil post premiéra. To učinila i jeho pravá ruka Robert Kaliňák - bývalý ministr vnitra Ficovy vlády.
23.05.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků)

Kiska už znovu slovenským prezidentem nebude. V politice končí

 
Slovenský prezident Andrej Kiska upřednostní před vysokou politikou rodinu a příští rok nebude obhajovat post nejvyššího představitele státu. Oznámil to dnes novinářům. Podnikatel a filantrop vykonává prezidentskou funkci od roku 2014, kdy v druhém kole voleb porazil Roberta Fica. Dlouhodobě se těšil roli nejdůvěryhodnějšího politika v zemi.
15.05.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků) , Andrej Kiska (304 článků)

Ficova exporadkyně Mária se ukázala na nákupech. O práci prý zatím nezavadila

 
Bývalá poradkyně slovenského expremiéra Roberta Fica Mária Trošková, známá i díky lechtivým fotografiím, se po čase objevila mezi lidmi. Fotograf deníku Plus JEDEN DEŇ ji zachytil v hypermarketu na nákupu drogerie, kde si obhlížela i zahradní gril. Někdejší femme fatale ze slovenského úřadu vlády, kterou smetla vražda Jána Kuciaka, vyrazila do obchodu svým luxusním SUV, které vzala i do myčky. Novou práci podle listu stále nemá.
12.05.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (872 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »