Články k osobnosti

Robert Mueller

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Robert Mueller »
 

Exšéf Trumpovy kampaně měl ovlivňovat svědky. Vyplácel politiky v Evropě?

 
Bývalý šéf prezidentské kampaně Donalda Trumpa Paul Manafort se snažil ovlivňovat potenciální svědky. Manaforta z toho v pondělí obvinil zvláštní vyšetřovatel Robert Mueller, vyplývá z prohlášení Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI).
05.06.2018 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4023 článků) , Robert Mueller (5 článků)

Obsílka Trumpovi k soudu: Pohrozil jí vyšetřovatel role Ruska ve volbách prezidenta

 
Zvláštní vyšetřovatel Robert Mueller, který objasňuje roli Ruska v předloňských prezidentských volbách ve Spojených státech, varoval právní zástupce prezidenta Donalda Trumpa, že by mohl hlavu státu k podání svědecké výpovědi předvolat obsílkou. Tvrdí to Trumpův bývalý právník John Dowd, napsala ve středu agentura AP. Podle amerických médií je to vůbec poprvé, co Mueller o formálním předvolání prezidenta hovořil.
02.05.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4023 článků) , Robert Mueller (5 článků) , John Rusk (30 článků)

P. C. Roberts: Je Washington nejkorupčnější vládou historie?

 
Robert Mueller, bývalý ředitel FBI, pracující nyní jako speciální žalobce uměle zkonstruovaného případu „Russiagate“(ruské ovlivnění amerických prezidentských voleb), inspirovaného vojensko-bezpečnostním komplexem a Demokratickým národním komitétem za účelem svržení prezidenta Trumpa z úřadu, nedospěl do dnešního dne k získání jediného důkazu o tom, že tato „Russiagate“ není ničím než bohapustým výmyslem. Jak už prohlásil William Binney a spolu s ním i řada dalších vysokých odborníků: kdyby důkaz o skutečně existujícím „Russiagate“ existoval, byl by už dávno předložen. Takže nač to stále nekončící vyšetřování? A kde je ten důkaz?
02.12.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Mueller (5 článků) , William Roberts (1 článek) , William Roberts (1 článek) , William Washington (1 článek) , William Roberts (1 článek) , William Roberts (1 článek) , William Washington (1 článek)

To je náhoda: Vyšetřovatelé, kteří popotahují Donalda Trumpa, dali peníze Clintonové

 
Donald Trump bude patrně čelit vyšetřování za údajné maření spravedlnosti v záležitosti údajného zasahování Ruska do amerických prezidentských voleb. Zvláštní vyšetřovatel Robert S. Mueller již začal konat. Celou věc však zamotává zjištění CNN, že tři členové jeho týmu přispěli na kampaň demokratů i Hillary Clintonové osobně.
15.06.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4023 článků) , Robert Mueller (5 článků)

V USA začalo vyšetřování prezidenta Trumpa. Vede ho bývalý šéf FBI

 
Zvláštní vyšetřovatel Robert Mueller, který objasňuje roli Ruska v loňských prezidentských volbách ve Spojených státech, podle několika anonymních zdrojů deníku The Washington Post (WP) zahájil vyšetřování prezidenta Donalda Trumpa. Prověřuje údajně obvinění, že se šéf Bílého domu pokoušel v rámci aféry kolem ovlivňování amerického hlasování z Ruska nepřípustným způsobem ovlivňovat justici.
15.06.2017 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4023 článků) , Robert Mueller (5 článků)
« Předchozí 1 Další »