Články k osobnosti

Rob Rob

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Rob Rob »
 

Greta (17) má kontrakt s veřejnoprávní televizí. Dokument odhalí i její „tiché chvíle“

 
Švédská aktivistka Greta Thunbergová (17) bude spolupracovat s britskou stanicí BBC na tvorbě dokumentární série, která se bude zabývat její mezinárodní environmentální kampaní. Cyklus se zaměří na všechny kroky, které je nutné přijmout v boji s klimatickými změnami. Producent BBC Rob Liddell klimatické změny označil za „nejdůležitější téma dneška“. Thunbergová své nové angažmá oznámila na svém twitteru, informoval list Daily Mail.
11.02.2020 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Rob Rob (5 článků)

Protesty v Íránu: Slzný plyn a zadržený velvyslanec. Trump demonstrace podpořil

 
Íránské úřady v sobotu přechodně zadržely britského velvyslance Roba Macairea pro podezření z podněcování protivládních protestů. Informovala o tom agentura Reuters. V Teheránu od soboty, kdy Írán přiznal, že nedopatřením sestřelil ukrajinské dopravní letadlo, neustále přibývá protestujících. Demonstrace se přesunuly i do dalších měst. Účastníky demonstrací podpořil americký prezident Donald Trump. Objevují se zprávy o akivitě pořádkové policie, která tahá slzný plyn.
12.01.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4848 článků) , Rob Rob (5 článků)

Oligarcha u otce Tomáše Halíka. Venkovský farář ze Sudet se s tím nepáře

 
HORKÝ ROK KONČÍ, CO DÁL? Poslední demonstrace proti Andreji Babišovi by mohly být kontraproduktivní. Babišovi rostou preference. Opozice stagnuje. Možná rostoucí frustrace demonstrantů by se mohla proměnit v agresi, říká farář Romuald Štěpán Rob z obce Rybáře u Karlových Varů. „V současnosti prožíváme mezinárodní krizi liberální demokracie,“ říká Rob. „Mohli bychom říci, že se nacházíme ve ‚věku vzteku‘,“ dodává. Podle Roba je nutné vedle populistické pravice varovat i před populistickou levicí.
27.12.2019 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (540 článků) , Rob Rob (5 článků)

Oligarcha u otce Tomáše Halíka. Venkovský farář ze Sudet se s tím nepáře

 
HORKÝ ROK KONČÍ, CO DÁL? Poslední demonstrace proti Andreji Babišovi by mohly být kontraproduktivní. Babišovi rostou preference. Opozice stagnuje. Možná rostoucí frustrace demonstrantů by se mohla proměnit v agresi, říká farář Romuald Štěpán Rob z obce Kravaře u Karlových Varů. „V současnosti prožíváme mezinárodní krizi liberální demokracie,“ říká Rob. „Mohli bychom říci, že se nacházíme ve ‚věku vzteku‘,“ dodává. Podle Roba je nutné vedle populistické pravice varovat i před populistickou levicí.
26.12.2019 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (540 článků) , Rob Rob (5 článků)

Rob za rok neutratil ani korunu za jídlo: Sbírá mrtvou zvěř u dálnice a pěstuje vlastní zeleninu

 
Američan Rob Greenfield využívá k dopravě převážně jízdu stopem. Tímto stylem prý bojuje za omezení své uhlíkové stopy na této planetě. Radikální názor má muž ale i na stravování: rozhodl se, že už nedá ani korunu za potraviny a činil tak rok. Jedl jen to, co si sám vypěstoval na své zahrádce, to, co ulovil z vody nebo co sesbíral na okraji silnic. Včetně mrtvých zvířat, která našel u dálnice.
17.11.2019 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Rob Rob (5 článků)
« Předchozí 1 Další »