Články k osobnosti

Ricky Gervais

  herec, režisér, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ricky Gervais »
 

"Nejtrapnější" seriál historie slaví 15 let. Kancl kritizovali, pak změnil tvář televizní zábavy

 
Kancl přinesl nový televizní žánr, formát seriálových mockumentů, a z jeho tvůrce Rickyho Gervaise udělal filmovou hvězdu.
08.07.2016 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)

Komik Ricky Gervais přirovnal omluvu Deppa a jeho manželky k videu rukojmích

 
Herečka Amber Heard, manželka Johnnyho Deppa, se před australským soudem přiznala, že falšovala dokumenty, které byly potřebné k převozu jejích dvou psů do země loni v květnu. Poté zveřejnila krátké video, na němž se i s manželem omlouvá za to, že neměli pro psy řádná povolení, která Austrálie přísně hlídá. Herci prohlásili, že Austrálie je unikátní ostrov, který musí chránit svou vzácnou faunu, flóru i obyvatele. Poněkud ponurý tón videa přiměl britského komika a herce Rickyho Gervaise k reakci na Twitteru, kam napsal: "Omluva Johnnyho Deppa zní jako video rukojmích." Heard dostala za svůj čin od soudu příkaz, aby se měsíc "chovala dobře".
19.04.2016 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (766 článků) , Ricky Gervais (32 článků) , Amber Heard (143 článků)

Autor Kanclu vyvolá v nové komedii falešný převrat v Ekvádoru

 
Ricky Gervais, autor seriálu Kancl, se vrací v novém snímku Special Correspondents jako béčkový reportér, který si vymyslí krizi v Ekvádoru.
13.04.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)

12 nejlepších momentů Zlatých glóbů. Drzý Gervais, vyděšený DiCaprio a dojatá Lady Gaga

 
Slavnostní předávání filmových a televizních cen Zlatý glóbus po tříleté odmlce opět moderoval britský komik a herec Ricky Gervais.
11.01.2016 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků) , Lady Gaga (1335 článků)

Postrach Hollywoodu děsí hvězdy stříbrného plátna. Jeho vtípkům se přesto musí smát

 
Britský komik Ricky Gervais má ten vzácný dar, že dokáže během vteřiny shodit i tu nejsebevědomější hvězdu. Vyhlašování Zlatých glóbů, které moderuje, se tak pro leckterou celebritu stává týráním v přímém přenosu. 
10.01.2016 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)

Kontroverzní komik Jimmy Carr přijede do Česka. Vysmívá se pedofilii i teroru

 
Na apríla, tedy 1. dubna 2016, zavítá poprvé do České republiky kontroverzní britský komik Jimmy Carr, aby v pražském Kongresovém centru předvedl svou show s názvem Funny Business. Carr proslul nevybíravě drsným humorem, kdy se nebojí brát na paškál témata jako znásilnění, pedofilie, ale i válka proti teroru. Což mu vynáší ostrou kritiku, ale i uznání, protože málokdo žije tezí, že humor nesnese cenzuru, tak doslovně jako on. České publikum s Carrem není obeznámeno jako s jeho kolegy Dylanem Moranem nebo Rickym Gervaisem, kteří se krom stand up výstupů angažovali i v populárních seriálech. Přesto pořadatelé hlásí, že o lístky je nebývalý zájem.
27.11.2015 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Dylan Moran (7 článků) , Jimmy Carr (3 články) , Ricky Gervais (32 článků)

Ostrý a jedovatý Ricky Gervais bude moderovat Zlaté glóby

 
Britský herec a režisér Ricky Gervais se ujme 10. ledna moderování Zlatých glóbů. Také Oscary bude letos uvádět komik - Američan Chris Rock.
27.10.2015 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Chris Rock (19 článků) , Ricky Gervais (32 článků)

Obrazem: Lady Gaga, Ricky Gervais a Andrea Bocelli. Tak se předávaly prestižní Emmy

 
Letošní sedmašedesáté slavnostní udílení televizních cen Emmy nepřineslo žádné překvapení. Podle očekávání nejvíce nominací proměnily dva seriály televize HBO, Hra o trůny a Viceprezident(ka)....
21.09.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bocelli (47 článků) , Ricky Gervais (32 článků) , Lady Gaga (1335 článků)

Celovečerní Kancl opravdu bude. Premiéra v roce 2016

 
Celovečerní film Life on the Road na motivy kultovního seriálu Kancl uvidí američtí (a snad i čeští) diváci v kinech v roce 2016, potvrdil server Wrap. Hlavní roli dostal Ricky Gervais alias David Brent, slizký antihrdina Kanclu.
24.06.2015 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)

Hvězda seriálu Kancl: Odmítá jíst psí maso!

 
Britský herec a především bravurní komik Ricky Gervais, jehož známe ze seriálu Kancl, se rozhodl zapojit do boje proti obchodu s psím masem v Číně. Stal se tak jednou z hlavních tváří kampaně Mezinárodní humánní společnosti (HSI). Ta se snaží zakázat nadcházející čínský Festival psího masa Jü-lin.
17.06.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)

Od zabité žirafy k válce mezi komikem a sportovní lovkyní

 
Drsný humor dostal komika Rickyho Gervaise mezi hvězdy světového showbyznysu. Drsný humor je také důvod, proč je šťouravý Brit pro celou řadu lidí doslova noční můrou. Mezi nimi se nedávno ocitla i trofejní lovkyně Rebecca Francisová, která se mihla v pořadu o extrémním lovu Oko lovce, a Gervaise naštvala snímkem ulovené žirafy. 
17.04.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)

Na Zlaté glóby nominováni Ricky Gervais, Claire Danesová i Viola Davisová

 
Nominace na Zlaté glóby, vedle Oscarů nejznámější ceny, které se udílejí za televizní i filmovou tvorbu, byly ve čtvrtek oznámeny v Beverly Hills.
11.12.2014 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)

Kultovní postava Kanclu v podání Rickyho Gervaise míří do kin

 
Kultovní Kancl se vrací. Slavný režisér, scenárista a herec Ricky Gervais si znovu zahraje trapného a úchylného Davida Brenta, který býval vedoucím malé pobočky papírenské firmy v britském seriálu, kde dělal svým spolupracovníkům ze života peklo.
06.08.2014 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)

BBC i Netflix chtějí oživit Kancl

 
Herec a scenárista Ricky Gervais uvedl, že má nabídky od BBC i od internetové placené televize Netflix, aby oživil postavu podivínského vedoucího kanceláře Davida Brenta ze seriálu Kancl (The Office).
15.04.2014 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)

Česká televize dnes začala natáčet Kancl

 
Dnes padla první klapka české verze kultovního britského seriálu scenáristů Rickyho Gervaise a Stephena Merchanta The Office. Pořad s názvem Kancl natáčí brněnské studio České televize v režii Milana Šteindlera. Fiktivní dokument popisuje kancelářský život ve firmě Papír a Print. V seriálu hrají Václav Kopta, Sára Venclovská, Michal Dalecký, Radim Novák, Pavla Vitázková a další.
23.01.2014 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Kopta (90 článků) , Milan Šteindler (119 článků) , Radim Novák (23 článků) , Ricky Gervais (32 článků) , Sára Němcova (4 články) , Pavel Novák (127 článků) , Michal Novák (11 článků)

Česká televize natočí svou verzi úspěšného sitkomu Kancl

 
Kultovní britský seriál Kancl se dočká českého zpracování. Česká televize začíná natáčet remake podle světoznámého televizního díla scenáristů Rickyho Gervaise a Stephena Merchanta The Office z roku 2001. Jedná se o fiktivní dokument, který popisuje kancelářský život v brněnské firmě obchodující s papírem.
20.12.2013 10:17 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)

Divadlo Rokoko si troufá na kult jménem Kancl

 
Už 10. listopadu se dočkáme Kanclu v divadle. Tento britský televizní fenomén z pera Rickyho Gervaise, který později slavil obrovský úspěch i v Americe a natáčí se dodnes, dostává právě novou podobu v Divadle Rokoko v Praze.
29.08.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)

Aňa Geislerová zářila na americkém festivalu: Ulovila komika Rickyho Gervaise

 
Česká herečka Aňa Geislerová (35) si užila pár minut slávy na filmovém festivalu Sundance v americkém státě Utah. Přímo na místě ulovila britského komika Rickyho Gervaise známého vtipným a mnohdy drsným způsobem moderování Zlatých glóbů. Herečka si s ním vyměnila několik slov a udělala památeční fotku.
30.01.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)

Kontroverzní komik Ricky Gervais: Další předávání cen už moderovat nechci

 
Prostořekého britského komika Rickyho Gervaise (50) už prý moderování nebaví. Ustál sice kritiky, snášející se na jeho hlavu za jeho pořádně prořízlou pusu, a opět se objevil na letošních Zlatých glóbech. Ani tady nikoho nešetřil a s osobitým humorem se navážel do přítomných celebrit. Dalšího předávání filmových a televizních cen se už účastnit netouží. Alespoň ne jako ten, kdo bude celým večerem provázet.
18.01.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)

Hollywood čekají Zlaté glóby pod taktovkou prostořekého Gervaise

 
V americkém Los Angeles se začaly rozdělovat filmové a televizní ceny Zlatý glóbus. Jejich moderátor Ricky Gervais hned v úvodu večera ukázal, že ani letos nehodlá mírnit svůj kontroverzní humor a otevřel slavnostní večer drsnými vtípky na adresu hollywoodských hvězd či asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu, jež ceny uděluje.
16.01.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (32 článků)
« Předchozí 1 2 Další »