Články k osobnosti

Richie Sambora

  producent, zpěvák, skladatel, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Richie Sambora »
 

Náctiletá dcera známé herečky a kytaristy odstartovala modeling pěkně žhavou kampaní

 
O tomto andělovi s blond kadeřemi a senzačním tělem ještě určitě uslyšíme. Osmnáctiletá dcera herečky Heather Locklear a kytaristy Richieho Sambory totiž právě odstartovala kariéru v modelingu a jak je vidět, příležitost chytila za pačesy jako pravá profesionálka...
22.03.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (47 článků) , Richie Sambora (10 článků)

Kariéře v modelingu pomáhá známé jméno. Z dcery Locklearové je modelka

 
Dcera herečky Heather Locklearové a kytaristy Richieho Sambory Ava (18) se rozhodla stát modelkou. Zařadila se mezi děti celebrit, které se v modelingu prosadily díky svým slavným rodičům.
16.03.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Richie Sambora (10 článků) , Ava Sambora (5 článků)

RECENZE: Písně, které lze ještě prodat

 
V roce 2013 vyšla prodejně vcelku úspěšná studiová deska americké rockové skupiny Bon Jovi nazvaná What About Now. Přinesla hit Because We Can, úspěšné turné, ale také odchod kytaristy Richieho Sambory. Prý se neshodl na dalších profesních krocích se zpěvákem Jonem Bon Jovim.
28.08.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Richie Sambora (10 článků)

Vypadá líp než kdy dřív, říká o Locklearové exmanžel Sambora

 
Žádná hořkost mezi bývalými manželi Heather Locklearovou a Richiem Samborou není. Naopak. Jejich vztah je sedm let po rozvodu čím dál lepší a Sambora pěje na svou exmanželku samou chválu. Po padesátce mu připadá stále přitažlivá.
10.03.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Richie Sambora (10 článků)

John Bon Jovi vyhodil Samboru kvůli tomu, že moc vydělával

 
Skupina Bon Jovi vyhodila dlouholetého člena Richieho Samboru prý proto, že dlouho na koncertech chyběl, ale přesto bere vysoké honoráře. Kytarista se už nezúčastní žádného z vystoupení na zbytku světového turné. Sambora přestal koncertovat se skupinou letos v dubnu údajně kvůli osobním problémům.
26.08.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Richie Sambora (10 článků)

Bon Jovi jsou bez kytaristy Sambory. Do Prahy snad dorazí kompletní

 
Kytarista americké rockové skupiny Bon Jovi Richie Sambora se z „osobních důvodů“ rozhodl nepokračovat v aktuálním americkém koncertním turné své formace. 24. června vystoupí tato kapela v Praze.
08.04.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Richie Sambora (10 článků)

Před Bon Jovi bez Sambory zahrají Support Lesbiens

 
Předskokanem amerických Bon Jovi budou 24. června v pražské Synot Tip Aréně domácí Support Lesbiens v novém složení. Ani Bon Jovi ale nevystoupí s nejvyšší pravděpodobností ve staré sestavě, protože kytarista Richie Sambora ohlásil, že si bere volno z vážných osobních důvodů. Kdo ho nahradí, není jasné.
04.04.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Richie Sambora (10 článků)

Je po všem? Denise Richards a Richie Sambora se opět rozešli

 
Herečka Denise Richards zkoušela podruhé v životě soužití s rockerem Richiem Samborou. Se členem skupiny Bon Jovi žila v roce 2006 a znova se s ním dala dohromady loni. Ani tentokráte to ale nevyšlo a dvojice oznámila, že raději budou jen dobrými přáteli, píše Famous.
12.06.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Denise Richards (72 článků) , Richie Sambora (10 článků)

Denise Richards a Richie Sambora se opět rozešli

 
Herečka Denise Richards (41) zkoušela podruhé v životě soužití s rockerem Richiem Samborou. Se členem skupiny Bon Jovi žila v roce 2006 a znova se s ním dala dohromady loni. Ani tentokráte to ale nevyšlo a dvojice oznámila, že raději budou jen dobrými přáteli.
12.06.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Denise Richards (72 článků) , Richie Sambora (10 článků)

Svůdná blondýnka ze seriálu Merlose Place Heather Locklear si bude brát svého hereckého kolegu

 
Herečka Heather Locklear (49), která je známá zejména svou postavou Amandy Woodward z televizního seriálu Merlose Place, se bude vdávat. Stane se tak pět let po rozvodu s Richiem Samborou. Herečka totiž kývla na nabídku, kterou jí vyjevil kolega z výše zmíněného seriálu Jack Wagner.
13.08.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (47 článků) , Richie Sambora (10 článků) , Jack Wagner (8 článků) , Jack Wagner (8 článků) , Jack Wagner (8 článků)
« Předchozí 1 Další »