Články k osobnosti

Richard Thomas

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Richard Thomas »
 

Jednoho z nejbohatších lidí ubodali v milionovém sídle: Podezřelým je nevlastní syn!

 
Jednoho z nejbohatších lidí Velké Británie někdo ve středu odpoledne zavraždil v jeho luxusním sídle. Richard Lexington Sutton (†83) figuroval v žebříčku boháčů, který každoročně sestavuje deník Sunday Times. Jeho vraha policie dopadla tři hodiny po činu, má jím být jeho nevlastní syn Thomas (34).
10.04.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Sutton (2 články) , Richard Thomas (4 články) , Richard Thomas (4 články) , Richard Thomas (4 články)

Richard Seemann: V Německu vyzdvihli Sputnik V

 
Profesor Thomas Mertens, který stojí v čele Stálé komise pro očkování (Stiko) v Institutu Roberta Kocha a byl také ředitelem virologického ústavu Fakultní nemocnice v Ulmu, vyjádřil důvěru v ruskou vakcínu Sputnik.
11.03.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Richard Thomas (4 články) , Roberta Richard (5 článků) , Richard Thomas (4 články) , Richard Thomas (4 články)

Richard Seemann: Rakouská turistická ekonomika je v problémech

 
Rozjezd letní turistiky je pomalý a úpadek obrovský - konstatoval generální ředitel Statistiky Austria Tobias Thomas. Začala se sice pomalu rozjíždět od června, kdy byly uvolněny zákazy při potlačování pandemie, ale stále zůstává výrazně pod údaji z předchozího roku.
29.07.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Thomas (4 články) , Richard Thomas (4 články) , Richard Thomas (4 články) , Tobias Tobias (20 článků)

Richard Seemann: V Horních Rakousích bylo obnoveno nošení roušek

 
Náš jižní soused - Horní Rakousko - s okamžitou platností od čtvrtka obnovil všeobecnou povinnost ve veřejných místnostech nosit roušky. Oznámili to zemský hejtman Thomas Stelzer a vicehejtmanka pro veřejné zdravotnictví za lidovou stranu Christina Haberlenderová.
09.07.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Thomas (4 články) , Richard Thomas (4 články) , Richard Thomas (4 články)
« Předchozí 1 Další »