Články k osobnosti

Richard Simon

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Richard Simon »
 

Richard Seemann: Rakousko vyhlásilo Wiesenthalovu cenu

 
Rakouská Národní rada – jedna ze dvou komor parlamentu – vyhlásila Cenu Simona Wiesenthala (1908-2005), proslulého „lovce“ nacistických zločinců. Bude udělována jednou ročně až třem osobám nebo skupinám - jako vyznamenání pro jejich společenské nasazení v boji proti antisemitismu a pro osvětlování holocaustu. Cena má dvě třídy, hlavní bude dotována 15tisíci euro a dvě vedlejší 7.500 euro. Udělovány budou prostřednictvím Národního rakouského fondu.
09.07.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Richard Simon (9 článků)

Richard si zranil páteř skokem do bazénu na Mallorce: Drsné výhrůžky přítelkyni Simoně

 
Oslava 26. narozenin Richarda B. na španělském ostrově Mallorca se změnila v boj o záchranu jeho života. Mladý muž si při skoku do bazénu vážně poranil krční páteř. Ochrnul a dýchá na přístrojích. Jeho přítelkyně Simona začala prostřednictvím internetové kampaně vybírat peníze. Jenže nyní ji lidé napadají, že si vymýšlí. A dokonce jí vyhrožují.
25.07.2018 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Simon (9 článků)

Richard si poranil páteř skokem do bazénu na Mallorce: Bez pomoci nemůže ani dýchat!

 
Šestadvacetiletý Richard Budi se zranil při skoku do bazénu v Magaluf na Mallorce. Poranil si krční páteř a ochrnul. Bez pomoci nedokáže sám ani dýchat. Jeho přítelkyně Simona Malarova zoufale shání peníze, aby mladíka dostala zpět domů do Anglie na hospitalizaci. Potřebuje vybrat více než půl milionu korun.
24.07.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Simon (9 článků)

Zvrat po skončení Výměny manželek: Zrušená svatba!

 
Na Richarda z Výměny manželek si stěžovala nejen náhradní choť Simona, ale i jeho skutečná partnerka Zdenka. Ta se ostatně do pořadu přihlásila právě proto, aby si ujasnila, zda s mužem zůstane. Jak se tedy nakonec rozhodla?
05.04.2018 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Richard Simon (9 článků)

Trauma Simony z Výměny manželek: Napadení a ohrožování nožem!

 
Simona si ve Výměně manželek užije svoje a s líným náhradním manželem Richardem bude v jednom kuse bojovat. Ovšem žena se na kameru svěří také s traumatickým zážitkem ze své minulosti! Co se jí stalo?
05.04.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Simon (9 článků)

„Místo svatby bude pět pohřbů.“ Bratry milionáře zdrtila letecká tragédie

 
Bratři britského milionáře Richarda Cousinse (†58) Simon (62) a Andrew (60) odletěli do Austrálie vyzvednout těla bratra a jeho rodiny. Cousins zemřel tragicky na Silvestra při letecké nehodě u Sydney společně se svými dvěma syny, snoubenkou a její jedenáctiletou dcerou. „Místo svatby teď plánujeme pohřeb,“ nechali se slyšet před odletem. Rozhovor britskému deníku Daily Mail poskytl Cousinsův švagr Ian Thorpe (56).
03.01.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Ian Thorpe (24 článků) , Ian Thorpe (1 článek) , Richard Thorpe (1 článek) , Richard Simon (9 článků)

Soud zamítl Dahlgrenovu stížnost proti umístění do vazby: Vrah soudci nabízel kauci!

 
Krajský soud v Brně zamítl stížnost Američana Kevina Dahlgrena proti umístění do vazby. Za vraždu čtyř příbuzných v Brně-Ivanovicích mu hrozí doživotní trest vězení. Dahlgren chtěl být stíhaný na svobodě, nabízel soudu kauci. O zamítnutí stížnosti informoval server Lidovky.cz, výsledek ČTK potvrdila mluvčí soudu Simona Tesařová. Dahlgrenův advokát Richard Špíšek ČTK řekl, že zamítnutí stížnosti očekával.
05.10.2015 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Richard Simon (9 článků)

Herečka Simona Postlerová si přivodila hodně nepříjemný úraz

 
Vynikající česká herečka a dabérka Simona Postlerová (47) si způsobila nepříjemné zranění. Během představení hry Richard III., které se odehrálo na Pražském hradě, spadla tak ošklivě, až si zlomila žebro a zápěstí.
18.09.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (90 článků) , Richard Simon (9 článků)

Postlerová spadla z jeviště: Zlomila si žebro a zápěstí!

 
Hrozivý pád z jeviště prožila Simona Postlerová (47). Při posledním představení Richarda III. na Pražském hradě spadla z dvou a půl metru tak nešťastně, že to odneslo žebro a zápěstí.
18.09.2012 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (90 článků) , Richard Simon (9 článků)
« Předchozí 1 Další »