Články k osobnosti

Richard Krajčo

  herec, zpěvák, textař, hudební skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Richard Krajčo »
 

Richard Krajčo se zase odhaloval. Na prestižním plese ignoroval dress code a vynesl předražené průsvitné triko

 
Zpěvák Richard Krajčo (46) byl na letošním Plese jako Brno nepřehlédnutelný. Na sobě měl luxusní outfit za více než padesát tisíc korun. Bohužel ani značky nejsou všechno a Krajčo pohořel. Dress code na událost byl totiž black tie, tj. smoking, motýlek a společenské boty, což Krajčo (bohužel) absolutně nedodržel.
29.01.2024 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků)

Richard Krajčo v Ivetě jako Macura: U rvaček se seriálovým Rychtářem zněl potlesk a smích

 
Richard Krajčo (46) se v seriálu Iveta zhostil dost náročné role Zdeňka Macury (49), oběti Ivety Bartošové (†48), který uvěřil báchorkám nevděčné zpěvačky a snažil se ji zachránit ze spárů Josefa Rychtáře. O tom mu zpěvačka řekla, že ji týrá, aby pak svého zachránce nakonec zradila a pomluvila. Redakci eXtra.cz nyní Krajčo prozradil detaily z natáčení bitek se seriálovým Rychtářem Davidem Prachařem.
29.01.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků) , David Prachař (211 článků) , Iveta Bartošová (7031 článků) , Josef Rychtář (1405 článků)

Jako vejce vejci: Krajčo a Prachař jsou v nové sérii Ivety k nerozeznání od Macury a Rychtáře

 
Herec Richard Krajčo se na Instagramu pochlubil fotografiemi k ukončení natáčení třetí série seriálu Iveta. Na nich je spolu se svým hereckým kolegou Davidem Prachařem. Zatímco Krajčo v seriálu hraje Zdeňka Macuru, Prachař jeho soka v lásce Josefa Rychtáře. Fanoušci si v komentářích chválí zejména podobu obou herců, která je velmi realistická.
26.01.2024 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků) , David Prachař (211 článků) , Josef Rychtář (1405 článků)

Manželka Krajča si prožila noční můru: Utekla hrobníkovi z lopaty, popsala boj o holý život

 
Manželka Richarda Krajča utekla hrobníkovi z lopaty. Jak Karin Babinská přiznala na sociálních sítích, prodělala těžký oboustranný zápal plic. Její stav vyděsil i lékaře a hrálo se o minuty. Rodinná dovolená v Dubaji se tak proměnila v noční můru. Blondýnka nemůže odletět zpět do České republiky, její stav to prozatím nedovoluje. 
10.01.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků) , Karin Babinská (85 článků)

Richard Krajčo se po StarDance rozmazluje: S celou rodinou si dopřál luxusu

 
Zasloužený odpočinek po StarDance a Nový rok strávený na sluníčku a v luxusu. Tak ho bude letos slavit zpěvák Richard Krajčo s rodinou. Se svou krásnou manželkou Karin, synem Richardem a dcerami Berenikou a Jasmínou vyrazili, jak na sociálních sítích zpěvák napsal, do svého druhého domova – do Dubaje. Richardovi opět nechyběla v příspěvku ani kapka humoru a s manželkou se rozmazlovali skleničkou vína.
29.12.2023 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků)

Richard Krajčo a Karin Babinská pařili ve velkém: Dcery poslali domů a směle pokračovali dál

 
Rodiče na tahu. Tak by se dalo nazvat sobotní noční juchání Richarda Krajča a Karin Babinské. Ačkoliv na finálový večer StarDance vyvedli i své dcery, nakonec je vyslali samotné domů a pokračovali ve slavení. Party to byla tak divoká, že slavná režisérka nakonec odcházela domů bosá, jak zaznamenala redakce eXtra.cz.
18.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků) , Karin Babinská (85 článků)

Karel Frýd rozcupoval outfit Richarda Krajča: Úchylné, má jasno, a poslal zpěváka na léčení

 
Bývalý účastník první řady reality show Big Brother, Karel Frýd, posílá Richarda Krajča na psychiatrii. A to pouze kvůli outfitu, který zpěvák zvolil na udílení cen letošního Českého Slavíka. Zvolil totiž podivný modrý komplet a stříbrné boty sladil s dámskou kabelkou. Frýd se rozhodl vyjádřit se ke Krajčovým doplňkům na sociálních sítích. Nazval ho úchylákem a poslal ho na léčení. 
29.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků) , Karel Frýd (36 článků) , Big Brother (150 článků)

GLOSA: Kabelkový král Richard Krajčo. Nemastný a neslaný módní úlet 15 let po sezóně

 
Zpěvák Richard Krajčo (46) na sebe kupodivu strhl docela pozornost, když na vyhlašování letošních Slavíků dorazil s kabelkou a ve špičatých botkách stejné barvy. U řady lidí nepochopitelně sklidil pohoršení (a četl jsem i hloupá slova o „úchylovi“), ale podle mě spíš Ríša trochu zaspal dobu a výtvor jeho vizážisty mě dost nudil.
28.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků)

Rajchl (PRO): Krajčo se svým outfitem vykoupil ze spolupráce s Babišem. Už je zase jejich

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k oblečení Richarda Krajča na udílení cen Zlatého slavíka.
27.11.2023 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků)

Richard Krajčo krade manželce kabelky, šatník mají sdílený. Karin se mu veřejně vysmála

 
Zpěvák Richard Krajčo a jeho nádherná žena Karin se při výběru outfitu na letošní Slavíky pořádně odvázali. Pozornost poutal především Krajčo, který vynesl tyrkysový oblek a na první pohled dámskou kabelku, vše navíc doplnil o stříbrné střevíce. Jak se ve výstředním kousku cítil a co na tento oděv říká právě jeho partnerka? V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že kabelky si od ní Richard půjčuje pravidelně. 
26.11.2023 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků)

Richard Krajčo se psychicky zhroutil uprostřed koncertu. Problémy měl i během StarDance, odbornou léčbu ale odmítá

 
Zpěvák Richard Krajčo, frontman kapely Kryštof, vybojoval další bronzovou sošku slavíka. Třetí místo si odnesl v kategorii Zpěvák roku a stejně dopadla i jeho skupina. Tento úspěch snad alespoň částečně zastínil těžké chvíle, se kterými se hudebník v posledních letech potýká. V rozhovoru pro eXtra.cz Krajčo promluvil o panických atakách, které se u něj objevily z důvodu přepracování. 
26.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků)

Českého slavíka získali Farna, Ztracený a Kabát, do síně slávy vstoupil Neckář

 
Českého slavíka v kategorii zpěvaček letos získala Ewa Farna. Druhá v anketě popularity skončila loňská vítězka Lucie Bílá, třetí je Monika Absolonová. Ocenění v 61. ročníku hudební ankety dnes převzaly v pražském Foru Karlín. V kategoriích skupin a zpěváků se pořadí prvních tří proti loňsku nezměnilo. Vyhrála kapela Kabát, před skupinami Mirai a Kryštof, mezi zpěváky Marek Ztracený před Vojtěchem Dykem a Richardem Krajčem. Do síně slávy Českého slavíka vstoupil Václav Neckář, Absolutním slavíkem s největším počtem hlasů od fanoušků se stala Farna. Cenu za objev roku dostala Tereza Balonová.
25.11.2023 01:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2712 článků) , Monika Absolonová (1243 článků) , Richard Krajčo (432 článků) , Václav Neckář (444 článků) , Vojtěch Dyk (952 článků) , Ewa Farna (1448 článků) , Marek Ztracený (423 článků) , Václav Český (634 článků) , Václav Vojtěch (161 článků) , Vojta Marek (22 článků)

Kapela Kryštof se musela na Slavících spokojit s bronzem: Richard Krajčo poděkoval Ewě Farne, sám zabodoval jako zpěvák

 
Bronzovou sošku Českého slavíka získala kapela Kryštof. Frontman kapely Richard Krajčo neskrýval nadšení a poděkoval na pódiu zároveň i Ewě Farně. Sám si pak odnesl bronz v kategorii Zpěvák roku. Redakce eXtra.cz byla u toho.
24.11.2023 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků)

Drsná reakce Maršálka na všechny hejtry: Až národ pochopí pravidla soutěže, bude klid, vzkazuje

 
Stále usměvavý a pozitivně naladěný cukrář a pekař Josef Maršálek se v taneční soutěži StarDance objeví i v sobotním kole. Po vyřazení zpěváka Richarda Krajča se ale řada lidí nechala slyšet, že právě Maršálek je ten, kdo nemá na parketu co pohledávat. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jak se s nenávistnými komentáři vyrovnává a jestli mezi ním a Krajčem nevznikla zášť.
07.11.2023 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků)

Hollywoodské triky v zákulisí StarDance: Maškové zamaskovali tetování jako Angelině Jolie. Maršálek dováděl s pírky ve vlasech

 
Čtvrtý díl taneční soutěže StarDance je za námi. Ani tentokrát maskéři a kostyméři přípravy nepodcenili a v zákulisí bylo opět veselo. Snowboardistka Eva Adamczyková nespustila zrak ze svého manžela, Richard Krajčo si procvičoval kroky ještě v županu a Tereze Maškové museli zamaskovat tetování. Každopádně všichni se na další taneční večer připravovali s velkou vervou a hlavně s úsměvem. Fotky ze zákulisí poskytla redakci eXtra.cz Česká televize.
07.11.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2313 článků) , Richard Krajčo (432 článků) , Tereza Mašková (103 článků)

Tanečnice Dominika se kvůli Krajčovi rozplakala: Čtvrtá StarDance byla plná slz

 
Čtvrté kolo StarDance se stalo osudným pro Richarda Krajča a Dominiku Roškovou. Vyřazení tohoto hvězdného páru bylo velkým šokem, a to i pro ně samotné. V emotivním rozhovoru pro eXtra.cz, ve kterém se Rošková dokonce rozplakala, přiznala, že Richard se stal nejen jejím tanečním partnerem, ale zejména životní inspirací. 
05.11.2023 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků)

Šokující konec Krajča ve StarDance: Útěchu našel v náručí své krásné manželky Karin

 
Se StarDance se v sobotu večer rozloučil Richard Krajčo a Dominika Rošková. Jejich vyloučení bylo velkým šokem, protože od počátku patřili mezi favority na absolutní vítězství. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, Krajčo se však dočkal té největší podpory v podobě své krásné manželky Karin. 
05.11.2023 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků)

StarDance rozzuřila diváky: Maršálek je taneční kopyto a zůstává jen kvůli koblihám

 
Sobotní show StarDance byla velkým šokem. Navzdory velice povedenému tanečnímu číslu soutěž nakonec opustili Richard Krajčo s taneční partnerkou Dominikou Roškovou. Jejich odchod vyvolal hotové pozdvižení u diváků, kteří na sociálních sítích zuří, že v souboji stále zůstává Josef Maršálek, který více než svým umem přesvědčuje spíše pravidelnou dávkou sladkostí. 
05.11.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků)

Dramatické kolo StarDance plné slz: Vypadli Richard Krajčo s Dominikou Roškovou

 
StarDance …když hvězdy tančí zná třetí pár, který už si víc nezatančí. Nejméně bodů dostali sice Josef Maršálek a jeho taneční partnerka Adriana Mašková, čtvrtý finálový večer se přesto stal osudným Richardu Krajčovi a Dominice Roškové. 
04.11.2023 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků) , Adriana Mašková (48 článků)

Nejodvážnější pár letošní StarDance: Krajčo s Roškovou vytahují večer co večer odhalující kousky

 
Další večer StarDance je před námi. Zatímco některé páry zaujmou především svým tanečním výkonem, jiní na to jdou jinak. Mezi ně patří i Richard Krajčo se svou taneční partnerkou Dominikou Roškovou, kteří na sebe zatím vždy upozornili zejména svými outfity. Večer co večer vytahují velice odvážné kousky. 
04.11.2023 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »