Články k osobnosti

Richard Jones

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Richard Jones »
 

Takhle dopadla po ošklivé nehodě na kole: Slavná zpěvačka sdílela hrůzný snímek z nemocnice

 
Sophie Ellis Bextor (41) skončila v nemocnici, zranila se při pádu z kola nedaleko svého domu v Londýně. Zpěvačka vyrazila na výlet s manželem Richardem Jonesem a pekelně se pomlátila. Na Instagramu sdílela obličej plný modřin a odřenin.
05.06.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Jones (6 článků) , Sophia Ellis (8 článků) , Sophie Ellis (5 článků) , Richard Jones (2 články) , Richard Jones (2 články) , Richard Jones (2 články) , Sophie Jones (3 články)

Brexit i za cenu facek. Britové jsou ochotni své poslance zmlátit

 
Část Britů se domnívá, že násilí vůči britským poslancům má smysl, pokud by znamenalo, že se tak podaří prosadit příslušný názor na brexit. Plyne to podle serveru televize Sky News z průzkumu veřejného mínění, který uskutečnily Edinburghská a Cardiffská univerzita. Spoluautor sondáže Richard Wyn Jones uvedl, že jej výsledky ankety šokovaly.
25.10.2019 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Jones (6 článků) , Richard Jones (4 články) , Richard Jones (4 články) , Richard Jones (4 články) , Richard Jones (1 článek) , Richard Jones (1 článek) , Richard Jones (2 články) , Richard Jones (2 články) , Richard Jones (2 články)
« Předchozí 1 Další »